Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Monter był, założył filtr, zresetował dekoder, niby wszystko działało i poszedł. No i po paru godzinach zaczęła się padaka. Dekoder strzela na zmianę komunikatami E0 i E8, na telewizorze nie ma nic albo pikseloza.

Sprawdź na jakim poziomie masz sygnał na poszczególnych kanałach , opisany błąd E0 jest wynikiem braku sygnału.Jeśli okaże się że jest słaby lub go niema wcale to pozostanie ci tylko wzywać montera tak montera który zapewne coś przy poprzedniej wizycie s[beep]olił co dla mnie żadnym zaskoczeniem nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E0 to za słaby sygnał.

E8 pojawiał się na TVP HISTORIA i siła była na poziomie 46% a jakość 100%

 

Od jakiegoś czasu nie ma u mnie głosu na Dom.Anonse.TV i mimo ze obraz jest głosu brak pojawia się komunikat E8

 

E8 to prawdopodobnie jakaś synchronizacja audio/video oraz karty - czyli problem INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kolejny kanał dołączył do grupy E8 TVP INFO - po kilkunastu minutach pojawił się obraz.

 

To że nie ma głosu na Dom.Anonse.TV to mały pryszcz w porównaniu z tym że ten kanał przy szybkim przełączaniu przez niego dekoderem Technisat HD potrafi zawiesić dekoder że tylko wyłączenie z prądu pomaga.

 

Fajnie ze masz jeszcze Technisata. Mnie zmusili do wymiany, która niewiele dała. Wysłałem 19 października reklamację mailem - nie mają, wysłałem ponownie 28.10 zobaczymy czy otrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to z winy nadawcy, skoro dwa tygodnie temu miałem na jednej częstotliwości wszystkie kanały E8 a nie tylko jednego nadawcy. Coś ściemniają i tyle. Najlepsze było ze TVP HISTORIA na której nie było obrazu E8 w DVB-T i na satelicie był. Dlatego nadawca kanału nie był winny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, ale po co to piszesz?

Przecież wszyscy wiemy, że większość odpowiedzi inei na reklamacje to kłamstwa i stek bzdur.

Niekompetencja pracowników tej firemki i pseudotechników straszących karami jest ogólnie znana.

Po ostatniej wizycie dwóch nierobów usiłujących mi wmówić, że winnym słabego systemu jest tajemniczy, znikający z mojej winy sygnał i usiłujących wymusić haracz w postaci kary za nieuzasadnione wezwanie, wszystkie wizyty "techników" będę nagrywał kamerą. Oczywiście niczego nie zapłaciłem, a wesołą parkę pogoniłem. Dziwnym trafem pół godziny później sygnał przestał znikać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonenci INOTELA witają abonentów INEI :)

 

Teraz mamy według mnie jedną z lepszych ofert w bardzo dobrej cenie, ciekawe jak długo?

 

117,89 zł miesięcznie za:

- internet: 45/3

- pakiet sport (wszystkie kanały sportowe oprócz SportKlub i to w większości w HD)

- pakiet C+ PLATINIUM

- pozostałe kanały TV

 

Gdyby mieli taką ofertę dla wszystkich to moim zdaniem klientów zdecydowanie by im przybywało niż odchodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem 3 listopada SMSa z informacją o zmianie numeru konta z następną fakturą. Czyli dokładnie kiedy?? W tym miesiącu już (1 listopada) wysłałem Inei pieniądze na stary rachunek... Na stronie inea słowa o tym nie ma, w EBOA też nie, a na infolinie nie chce mi się dzwonić bo znowu mnie skasują za 15 minut oczekiwania na połączenie z konsultantem.... Ktoś coś wie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma modułu firmy Satlan, ta firma wszystko branduje swoją marką. A moduł może być też od technisaty czy neotiona , zależy z kim się dogadali.

 

 

Dzwoniłem do firmy SATLAN Sp. z o.o.ul. Ostrowskiego 30 - współpracują z Ineą od kilku lat

 

Miła Pani dokładnie mi wytłumaczyła prace modułu cam i komunikatów które u mnie co jakiś czas wyskakują - zaleciła wymiane na nowsze moduły -- oni mają Neotion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z tą nową kartą sim, tzn, nie działa. Komunikat na jednym telefonie brzmi "włóż właściwą kartę sim", a na drugim "ograniczenia funkcji telefonu"...

Czy przypadkiem nowa karta nie współpracuje z innym operatorem, niż ta poprzednia (z orange)?

 

-----------------------

 

Pomoc techniczna skierowała mnie do biura, prawdopodobnie karta jest uszkodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...