Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Wystrzałowy 3pak.

Załatwiony przez telefon z bardzo normalną (ewenement w inei) kobietą z ichniego działu utrzymania klienta.

Strzeliłem focha i nie chciałem przedłużyć umowy. Udało mi się załatwić takie warunki, jakich oczekiwałem.

 

edit:

oczywiście mowa o warunkach finansowych, bo technicznie nadal inea to poprzedni wiek. Wspominam czule współprace z Orange - niestety nie mieli tam multirooma :( Ale internet działał o niebo lepiej, niż w inei. Nie wspominając o obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mieliście farta. Ja pisałem maila dotyczącego kończącej się umowy 30 listopada 2014 - to jeśli chcę aby pakiet TV został zmniejszony to do 20 dnia muszę złożyć pismo.

A że nie mają mi nic do zaoferowania tylko ubolewają- tak mi w mailu odpisali.

 

Swoją drogą dziwne zachowanie INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wystrzałowy 3pak to oferta na utrzymanie klienta, od każdego 3paka dostępnego w ofercie Inei -20 złotych. Michał, Ty masz chyba samą telewizję, nie wiem czy na to są jakieś promocje :)

To żadna wystrzałowa oferta bo patrząc na obecną cenę 3paka -20zł to i tak wychodzi drożej niż mam w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

............... Michał, Ty masz chyba samą telewizję, nie wiem czy na to są jakieś promocje :)

 

 

Tak ja mam tylko TV. Ale z cenami to maja widełki, wystarczy chcieć. Teraz mam SUPER HD + HBO za 84.90 zł.

 

Wolałbym aby coś z C+ wymyślili z dobrej cenie. HBO jakoś nie powaliło mnie ofertą. A cała paczka C+ już więcej jest do obejrzenia oraz nasza Ekstraklasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do internetu,

problem kieruje do osob ze znajomoscia regulaminu, umowy i zasad dotyczących, nie tylko inei ale wszystkich dostawców internetu.

mianowicie ze strony inei dostałem wypowiedz, treści,

 

cytuje konto e-mail jest dodatkiem do usługi dostępu do sieci Internet i dla Abonentów, którzy nie posiadają własnego konta e-mail miało stanowić drogę porozumiewania się w formie elektronicznej między Stronami Umowy abonenckiej....

za konto e-mail nie jest naliczana przez Dostawcę usług żadna opłata abonamentowa.

 

poczułem się uniesiony wspanialomyslnoscia inei, mam cos, czego nie powiniem mieć i to bez oplat, tak wiec nie narzekajcie na drozyzne

czy to tak mamy w umowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Inea chyba jednak poczuła sie zagrożona, bo jeszcze parę dni temu czytamy, ze kładki okablowanie koło rynku bernadyjskiego a wczoraj widziałem ich na rynku wlkp za to dzisiaj byli na ulicy Wielkiej, można? można!

 

Pytanie czemu przedtem nie można było i pytanie czy to zwykłe okablowanie na co stawiam, czy też może poszli po rozum do głowy i kładą światłowody.

 

Gdzie jest pracownik Inei na forum satkuriera? Czy tylko wtedy gdy są jakieś bzdury to Inea każe się odzywać, a na poważne tematy milczeć?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o jakość obrazu między Inea vs DVB-T? Czy cena około 100 zł za net 250+standard TV+tel 1000min na 12 miesięcy, jest dobra, czy może da się coś lepszego ugrać w tej cenie? Nie miałem wcześniej inea.

Cena bardzo dobra, jeśli chodzi o jakość to niech się wypowie ktoś, kto ma ineę na co dzień, ale wydaje mi się, że w kanałach SD jakość podobna, w HD nieco lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie DVB-T ma lepszą jakość obrazu, zresztą z satelita jet podobnie. Inea wypada wg mnie najsłabiej (ale to jest moja ocena).

 

Pytanko do użytkowników adb 3831 cd jak działa u Was TXT? Przy użyciu TXT nie włącza się telegazeta, (albo jest niewidoczna), przełączanie kanałów wtedy jest niemożliwe.

 

Ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...