Skocz do zawartości

Inea


Rekomendowane odpowiedzi

Od pierwszego pazdziernika wchodzą zmiany w INEA: Pierwszą z nich to 3 programy w analogu zostaną zamienione na nowe programy: Cartoon Network na TVP ABC, CNN na SkyNews, AXN na Stopklatak TV. Druga trochę gorsza. Multiroom SD dostępny będzie wylącznie do pakietów podstawowych SD (Oszczędny, Standard).Na www się pokazało jednak po odświeżeniu znikło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest na module cam brak tvs Hd TVP seriale??? Komunikat słaby sygnał lub brak sygnału???

 

Jest zmiana pobierz listę kanałów ode mnie.

 

Albo wyszukaj nowe częstotliwości kanałów cyfrowych w INEI:

578.000 BBC ENTERTAIMENT

BBC LIFESTYLE

BBC CBEEBIES

N SPORT +

BBC KNOWLEDGE

EUROSPORT 2 HD

NAT GEO WILD HD

 

586.000 BOOMERANG

EUROSPORT 2

POLSAT VIASAT EXPLORER

MTV DANCE

MTV HITS

MTV ROCK

MCM TOP

MCM POP

CNBC

AL. - JAZEERA

PLAYBOY TV

DUCK TV

DUCK TV HD

 

594.000 TVP SERIALE

TVS HD

TVE

HUSTLER TV

EUROSPORT HD

DISCOVERY CHANNEL HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może robią miejsce na lepszego neta, np. na wyższy upload? Oczywiście, że sam w to nie wierzę ;)

 

Po co komu większy upload przy prywatnym IP? Poza tym usunięcie AXN podobnie jak C. to niezły strzał w stopę. Tymczasem pomału powraca City-Net z o wiele lepszą ofertą.

Na przykład po to, żeby wrzucać sobie zdjęcia na serwer. Fakt, 10M do tego wystarczy, ale weź pod uwagę, że jest to dostępne tylko w najwyższej opcji, przy pozostałych masz upload typu 2M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiąc o tym że coraz więcej firm oferuje już przechowywanie danych w chmurze.

Ale inea jeszcze żyje w ubiegłym wieku. Nie zauważy zmian, dopóki sama nie zaproponuje, oczywiście płatnej, usługi przechowywania w chmurze.

Upload proponowany przez tych badziewiaków to żenada totalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ineo, ponawiam pytanie z 140923,

 

pytanie do inei

_co z fonia na tvp3 na analogu, od dłuższego czasu poziom zaniżony,

_co z serwerowa ochrona antyspamowa spamassassin, wylaczona?

 

pozwalala ona abonentowi na indywidualne flitrowanie adresow, tresci maili

 

a może pytanie za trudne?,

odzieracie abonenta, jak tylko można, z uslug które pierwotnie były zapewnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj musiałem na nowa przeinstalować całą listę na module CAM, zauważyłem ten program. Co ciekawe Fashion One pozostał natomiast za wersję HD pojawił się ten o którym pisze michalx1974 czyli FASHIONBOX HD

 

INEA, dzięki za wyczerpujące info na ten temat :brawo:

 

PS. Kupiłem sobie do sypialni nowy TV (Samsung 22H5600) muszę przyznać, że rewelacyjnie spisuje się z modułem CAM, wreszcie działa to tak jak powinno, polska czcionka na EPG, szybko ją zaczytuje, polecam Samsunga :) jedynie tworzenie swoich ulubionych list trochę uciążliwe ale w Samsungu są programy do edycji w kompie, co prawda też trochę trzeba się do tego przyłożyć, ale jest taka możliwość. Co więcej moją nową listę wyeksporotwałem sobie na pendriva i w razie czego mam gotowca do szybkiego zaczytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...