Skocz do zawartości

Elsat


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W analogu w miejscu całkowicie wyłączonych kanałów po TVN24 i Disney XD pojawiły się plansze zachęcające do zamówienia tv cyfrowej - potwierdza to moją teorię, że właśnie taki był powód wyłączenia. Ponadto w analogu zamiast programu Polonia1 jest obraz kontrolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na STARS.TV HD od wczoraj mam komunikat "program zakodowany" :? Co do FILMBOXów to na stronie widzę cenę 24,90 zł http://sileman.pl/telewizja/pakiety-premium a nie od 9,90 zł. Ponadto sam cennik w formacie pdf mają też dość mocno nieaktualny http://sileman.pl/images/dokumenty/Cenniki/Cennik%20Telewizja%20Elsat.pdf Z tą HISTORIA POLAND to nieźle ich poniosła "radosna twórczość" :P

 

P.S. Masz dostępną częstotliwość 818 MHz (DISCOVERY HISTORIA) w pakiecie BIAŁYM+? Jeśli tak to jakieś dziwnie rozbudowane filtry do pakietyzacji stosują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocji Pakiety Premium taniej jest napisane, że FilmBox w promocji kosztuje 9,90 zł ;) W ogóle panuje bałagan, plik z regulaminem i cennikiem FilmBoxów powinien być w cennikach, a nie promocjach :/

Mam częstotliwość 818 MHz, na 810 MHz nadaje TELE 5 z pakietu Białego+ ;) Sygnał zaczyna pojawiać się gdzieś w okolicach K53, 4FunTV (K54) jest mocno zaśnieżony, ale kolorowy i z dźwiękiem, na K57 (TVN24 BiŚ) obraz już czysty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto im układał plan kanałowy? :D Wygląda, że filtr do pakietu Białego+ puszcza kanały do K12, potem wycina część kanałów S, dalej przepuszcza niektóre kanały S (gdzie jest downstream internetu), następnie znów wycina część pasma i na końcu przepuszcza część UHF. Taki filtr nie dość, że kosztuje sporo to jeszcze zajmować musi dużo miejsca w skrzynce kablowej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że nie tylko przepuszcza niektóre kanały S (od S18, kolorowy, zaśnieżony MTV Polska), ale i kanały do C24 (czyli TVN Meteo, PV Explore, CBS Drama, TVN Style) :P

EDIT: U sąsiada na TV Samsung z modułem CAM STARS.TV HD nie działa, na dekoderze GLOBO działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...