Skocz do zawartości

TVK Petrus


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Usługa Patrus HbbTV jest to platforma telewizji hybrydowej

umożliwiająca naszym Abonentom dostęp do szeregu usług interaktywnych,

m.in. centrum gier wideo, prognoza pogody, Portal Radia Weekend,

Strefa VOD, Strefa VOD KIDS.

Dostęp do platformy jest całkowicie BEZPŁATNY.

Warunkiem koniecznym do korzystania jest posiadanie odbiornika TV z HbbTV

z zainstalowanym modułem CAM oraz dostępem do internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Tvk Petrus spisała się na medal od 11maja nadaje cała paczka canal + tzn.8 kanałów i jest dostępny dla każdego kto już paczkę canal+ miał wykupioną na razie nie ma nic o cenie ale stawka się nie zmieniła i na dodatek kanały sd zostały wyłączone no i dobrze :brawo::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zmiany w sieci. Pojwaił się nowy pakiet w Petrus Praktyczny HD, który zasąpił pakiet Standard HD. Jest droższy o 7 zł od poprzedniego, ale przeniesiono do niego Discovery HD, Animal Planet HD, TLC HD, MTV Live HD i dodano nowy kanał Discovery Turbo Xtra HD. Ponadto do Eklsluzywnego HD włączono pakiet Canal+ HD. Powstały też opcje Baby HD+ dla pakietu Start HD i Baby HD dla Praktycznego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Mam pytanie do użytkowników TV od Petrusa, czy podpisując umowę można coś wynegocjować w gratisie, czy raczej sztywno trzymają się cen podanych na stronie?

Np. czy biorąc pakiet ekskluzywny można otrzymać w gratis np multiroom na drugi tv?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

To coś masz nie tak ten przyrodniczy kanał jest przypisany do pakietu powinien on działać musisz zapytać w bok-u lub zadzwonić dlaczego u ciebie on nie działa. Ja tak miałem kiedyś z innymi kanałami i musieli mi aktywować kartę jeszcze raz.

 

Ja nie mam tego pakietu no chyba że zaprzestali nadawać ten kanał ale na stronie TVK Petrus ciągle widnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...