Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Ciekawe kiedy w TV TOYA Przemysl bedzie taka pakietyzacja kanalow jak w Lodzi ? mamy do wybory tylko socjalny i podstawowy brak alternatywy powodyje wysoki abonament , obraz fatalny przekaz obrazu , brak pakietow cyfrowych jak np.w Lodzi , no ale to centrala a tu dziura i trzeba placic . Mysle ze gdyby dekodery cyfrowe mozna bylo rozdzielic na dwa TV aby ogladac niezaleznie inny kanal to TOYA chodzila by po blokach z zaproszeniami do korzystania z ich sygnalu . Co do internetu w TV TOYA to jest ok choc troszke za drogi i z limitem . POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam. Jestem nowy i od razu mam pare pytań Smile Posiadam kablówkę Toya w Mysłowicach i w ofercie jest Toya cyfrowa (czyli pakiet cyfrowy, CANAL+ itp) ale w Łodzi. Jakby ktoś wiedział kiedy oferta cyfrowa w Toya w Mysłowicach będzie aktywna to niech napisze.

 

Wejście Toya cyfrowa do Mysłowic będzie w najbliższych miesiącach :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. CANAL+ SPORT2 jest serwisem weekendowym, że tak powiem, czyli on nie nadaje codziennie i przez 24h na dobę. W Cyfrze+ mam tak, że leci INFO+ (kanał z informacjami dla Abonentów) i na nim jest włączany CANAL+SPORT2 w weekendy przeważnie.. A jak to jest w kablówkach np. w TOYI ?? Bo przecież nie leci w kablówkach INFO+ hehe prawda? Jest normalnie czarny obraz i włączany jest CANAL+SPORT2 kiedy lecą mecze czy co leci przez ten czas? Bo w Cyfrze to leci kanał dla abonentów. A w kablówkach?

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przemyskiej TOYI jest 3 kanały Canal+ nie ma Canal+ Sport2

 

Jeśli chodzi o odkodowane okienka płatnych kanałów, to w przypadku HBO (jest w Przemyślu 2 kanały):

Kiedy jest promocja i okienka są otwarte to genialna TOYA wrzuca odkodowany tylko jeden kanał HBO i to na częstotliwości na której normalnie leci lokalny program. Natomiast HBO2 nie ma szans pooglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do abonentów Toya cyfrowa Łódź. Otóż u nas w Mysłowicach w kablówce Toya od jakiegoś czasu są problemy z kablówką, tzn. przerywa czasami, nie ma przez chwile. Czy to są oznaki intensywnych testów do wprowadzenia Toya cyfrowa w Mysłowicach? :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako użytkownik Toya Cyfrowa postaram się odpowiedzieć na powyższe pytania. Emisja programów cyfrowych w kablówce raczej nie powinna mieć wpływu na przerywanie programów analogowych - przynajmniej u mnie takich objawów nie było. Wszystkie kanały lecą w stereo (na niekórych jest ścieżka dźwiękowa do wyboru), na C+ jest (zależy jak nadają) dolby surround , na TVN,TVN7, RTL i SAT1 można ustawić dżwięk dolby digital. Jak nie nadają Canal+ Sport 2 to emitują planszę z logo i info aby szczegółów o emisji programów szukać na EPG. W czasie "otwartych okienek" wszystkie 3 kanały HBO są odkodowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakość obrazu średnia (duża kompresja), ale to wina nadawcy czyli Canal Plus. Ale i tak jest lepsza niż HBO - totalna kpina jak za kanały płatne. Dżwięk można zmienić w tunerze na oryginalny lub z lektorem - tak jak w DVD. To samo dotyczy napisów dialogowych. Ostatnio część meczów ligi angielskiej leci w 16/9 - fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat jakości to się wypowiem tak: Mam Cyfrę+ i na Cyfrze jakość CANAL+ jest można powiedzieć super a zwłaszcza od niedawna, ponieważ nadają w pełnej rozdzielczości PAL. Na Cyfrze+ jakość jest spoko a w kablówkach to właśnie nie wiem jak jest... W Toyi Cyfrowej za pewne będzie lepiej ale najlepiej by było, gdyby było w kablówkach już oferta HD i CANAL+SPORT HD :D:P:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sajmon z jakością jest podobno bardzo dobrze. Mam kolege w Łodzi (tam już jest Toya cyfrowa) i mówi, że z jakością Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport i Sport 2 jest super. Jakość podobno świetna. Mam nadzieje, że w Mysłowicach będzie Toya cyfrowa już niebawem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Anonymous

Od 1 lipca Toya wprowadza następujące zmiany:

* do oferty pakietu podstawowego wprowadzony zostaje program POLSAT SPORT i HALLMARK

* do pakietu mini program testowy do 31.12.07 FOX LIFE

* do oferty cyfrowej POLSAT ZDROWIE I URODA, WEDDING TV, TVP HISTORIA, MEZZO

* również do oferty cyfrowej zostaje wprowadzony pakiet kanałów radiowych:

PRI, PR II, PR III, RADIO BIS, RADIO ZET, RMF, RADIO JAZZ, RMF CLASSIC, RMF

MAXXX, EADIO WAWA, RADIO PIN, RECORDBRAZIL 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...