Skocz do zawartości

TOYA


Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem fakturę. Wklejam informację jaka jest załączona:

Łódź, 7 listopada 2014 r.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w celu dostosowania obecnie obowiązującego Regulaminu świadczenia Usług TOYA do

rodzaju świadczonych usług, a także obowiązujących przepisów prawa, oraz w związku z wejściem w życie w dniu 25 grudnia 2014

roku Ustawy o Prawach Konsumenta wprowadzone zostają zmiany w zapisach Regulaminu świadczenia Usług TOYA.

Zaproponowane zmiany wchodzą w życie z dniem 25 grudnia 2014 r. W przypadku braku akceptacji zmian zawartych Regulaminie

świadczenia usług TOYA przysługuje Państwu prawo do wypowiedzenia Umowy w terminie do dnia 25 grudnia 2014 roku.

Informujemy, że w przypadku wypowiedzenia przez Państwa Umowy przed upływem okresu zobowiązania do korzystania z Usług,

Operatorowi nie przysługuje prawo do żądania zwrotu ulgi pomniejszonej o proporcjonalną jej wartość za okres od dnia zawarcia

umowy do dnia jej rozwiązania.

Z uwagi na to, że zmianie ulegają wszystkie paragrafy Regulaminu, Regulamin przyjmuje następujące brzmienie:

I dają cały nowy regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trochę zmieniając temat - Toya prowadzi akcję nakłaniania ludzi z analogiem na przejście na pakiety cyfrowe, do mnie dzwonili wczoraj.

Mam pytanie - czy coś Wam wiadomo o zaprzestaniu świadczenia programów w analogu na rzecz jedynie wersji cyfrowej? Konsultant stwierdził, że po nowym roku nie można tego wykluczyć (ale to żaden konkret i może być jedynie marketingowym ściemnianiem, bym kupił ich 'super ofertę'). Promocje (przynajmniej w moim przypadku) są bardzo średnie, bo jak dodam sobie do ceny pakietu 4 dekodery dodatkowe to mi cena rośnie dwukrotnie w stosunku do tego co mam obecnie.

Czy coś Wam wiadomo o losach analogu w Toyi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem na cyfrowa Toye od października. Od początku nie mogę w dekoderze PVR odczytywać niczego ze źródeł zewnętrznych poprzez port USB.

W Toy twierdzą, że to wina oprogramowania i ze naprawią, ale nic się nie dzieje.

 

A pytałeś o termin kiedy to naprawią, czy tylko ogólnie Ci powiedzieli. Bo tak to możesz się nie doczekać nowego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wypowiedział już umowę ze względu na zmianę regulaminu? Próbują zatrzymać klienta czy jak zawsze nie mają nic ciekawego do zaproponowania ?

 

Witam,

ja wysłałem wypowiedzenie w piątek.

Mam TOYAnet 80.

Przespałem koniec poprzedniej umowy (pierwsza u nich na 12 miesięcy) i nie skorzystałem z promocji "Zadowoleni na długo",

więc teraz płacę 85.50 PLN.

 

Zobaczymy, czy będą chcieli mnie zatrzymać...

 

Pozdrawiam

Dx2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wypowiedziałem umowę na wszystkie usługi, Pani w okienku przyjęła wypowiedzenie i jedynie co mi powiedziała to że wszystkie sprzęty mam oddać do 7 stycznia.

Nikt mi nic nie proponował ani nie namawiał na zostanie w Toya, więc bedą mieli prawie 200zł abonamentu miesięcznie mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również złożyłem wypowiedzenie jeszcze w piątek żeby zakończyć umowę z końcem roku. Spytałem się Pani czy proponują coś żeby zostać to Pani stwierdziła, że jak nie akceptuję regulaminu to nic nie mogą zaproponować. Jednak jak Pani przeliczyła jakie miałem usługi i rachunek stwierdziła, że przekaże do działu utrzymania klienta tylko Toya nie ma takiego działu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wynika z treści listu rozsyłanego operatorom sieci kablowych przez spółkę Telewizja Religia Sp. z o.o., z dniem 31 stycznia 2015 roku spółka zaprzestanie nadawania programu telewizyjnego Religia.tv. Oznacza to, że tego dnia kanał Religia.tv zostanie usunięty satelity Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E) i tym samym z oferty platform Cyfrowy Polsat, nc+ oraz z ofert sieci kablowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dziś w BOA w Łodzi i powiedziano mi, że jeszcze w tym roku 2014, będzie można korzystać z swego dysku, aby nagrać swój program, film itd., oczywiście z dekodera 3GHD. To pocieszająca wiadomość. Zobaczę czy dotrzymają terminu oraz słowa! :D

 

Zgodnie z informacjami TOYA, przed świętami planowana jest aktualizacja oprogramowania odbiorników.

Nagrywanie na własny dysk dotyczy dekoderów HD oraz 3GHD (nie dotyczy 3G HD PVR).

Aby nagrać na swój dysk, konieczne będzie także oglądanie wybranego kanału (nie będzie można nagrywać programów tak, jak na dekoderach PVR). Zapytałem o to TOYA, odpowiedź brzmi tak:

 

"Funkcja nagrywania na USB różni się od oferowanej przez urządzenie PVR, które jest do tego dedykowane. Przede wszystkim nagrywanie na USB jest możliwe jedynie dla aktualnie oglądanego programu/audycji i ograniczone sprzętowo przez 1 tuner (urządzenie PVR posiada 2 niezależne).

Producent nie przewidział dublowania podstawowej funkcji PVR. Konieczność dodatkowego definiowania, którego dysku dotyczy funkcja nagraj znacznie skomplikowałaby łatwość i szybkość procesu nagrywania. Dodatkowo należy zaznaczyć, iż nagrania poprzez USB można oglądać jedynie na Odbiorniku który je wykonał i nie będzie czytelna dla komputerów."

 

Mam tylko nadzieję, że aktualizacja nie popsuje czegoś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...