Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

czy Wy też macie problem z modemem UPC Technicoor , gdzie przez wi-fi szybkość internetu jest ok.3 mb/s a jak zmieni się ustawienia to ok 15-16 mb/s

W umowie mam 60 mb/s

 

Mam pytanie co mam zrobić w tej sytuacji , czytalem w internecie ,że sporo osób ma ten problem ,ale nie znalazłem porady ,co moge zrobić , dodatkowo natrafiłem na artykuł ,że są jakieś "dziury" w oprogramowaniu ,że modem się restartuje ostatnio też modem mi się kilka razy zrestartował.

 

Modem mam ponad rok i wczesniej mialem umowe 30 mb/s i przez wi-fi mialem szybkość ok 25-28 mb/s

 

 

 

Proszę o pomoc ,

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To normalne chyba przy tym modemie, też mam ten modemoruter i przy podłączeniu kablowym mam taką szybkość za jaką płacę. Przy WI-FI szybkość spada do ... 3mb/s.

Nawet w ustawieniach zmieniłem kanał na mniej zapchany (wspomagałem się programem inSSDer Office) i nic to nie dało. Ten Technicoror to jakieś dziadostwo jeśli chodzi o WI-FI.

 

@vojtas12 Taa zmienią ci na Cisco, nie ma szans, no chyba że się kończy umowa to jest jakaś szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś jest w podobnej sytuacji do mnie. Obecnie mam umowę z UPC na internet 60 mb, telewizję select extra + canal hd. Płacę obecnie 90 zł (+ 30 zł za Canal +). Teraz zmieniają pakiety i za ten sam pakiet C+ żądają 49 zł (lub jeżeli zdecyduje się do końca września to 35 zł). Czy istnieje szansa, abym nadal płacił łącznie 120 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC dodało już stacje Polsatu na Mistrzostwa Świata w Siatkówkę:

91 - Polsat Volleyball 1 HD

92 - Polsat Volleyball 2

93 - Polsat Volleyball 3

94 - Polsat Volleyball 4

95 - Polsat Volleyball 1

 

Póki co brak informacji o cenie pakietu.

 

Czy UPC dokonało reformy kalendarza? Na tych kanałach w Info napisali, ze kanał będzie dostepny wkrótce - start od 31 września. W moim kalendarzu po 30 września następuje 1 października.

 

Tyle hałasu o jakąś imprezę siatkarską, a ona dopiero za miesiąc! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem jednak ten Select Max HD + 60mb/s za 75zł łącznie, dostałem dekoder mediabox hd - nie ma tu opcji nagrywania, nie ?:)

Wszedłem też w kanał15 UPC i tam jest "zamów dodatkowe usługi" - i mam niby opcję, że za 10zł/miech dostanę 36 dodatkowych kanałów z Max HD - wiecie co to za kanały ?

Dokładnie to się nazywa Max Extra HD upgrade w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa kończy mi się w grudniu, więc jeszcze trochę muszę poczekać na pikantne rozmowy z BOK, ale chciałbym zamówić Multiroom CI+. W pokoju gdzie mam drugi TV nie mam kabla. Kable są w dwóch innych pokojach jeszcze. Niestety układ mieszkania mam taki, że trzeba by prowadzić kabel przez ściany. Nie chce mi się tego robić, pytanie, jak sprytnie to załatwić z UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...