Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa, zasilacz podłączyłem (zepsuty) pod dekoder i... po kilku resetach zaskoczył i póki co ... działa :| Na modemie w ogóle nie działa.

 

Chciałem domówić Horizon i tam wywalało mi 0 zł za tę usługę, ale potem błąd. Zamówiłem jednak innym sposobem i to jednak koszt 5zł/miech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zostają 3 prędkości internetu.

 

"Nowa oferta UPC - 250 Mb/s za 89 zł

 

LuiN 27 Sierpnia 2015 07:30

 

UPC wprowadza nową ofertę. Zmieniają się ceny pojedynczych usług, jak i pakietów. Internet dostępny jest teraz w trzech wariantach.

 

W przypadku pojedynczej usługi Internetu od dziś dostępne są trzy warianty:

 

do 30 Mb/s za 49 zł,

do 120 Mb/s za 59 zł,

do 250 Mb/s za 89 zł,

 

Oznacza to podniesienie prędkości w podstawowej ofercie Internetu z 10 Mb/s do 30 Mb/s, a prędkości 60 Mb/s do 120 Mb/s. Do tego klient otrzyma bezpłatnie Pakiet Bezpieczeństwa na trzy dowolne urządzenia (komputer, smartfon, tablet).

 

Cena pojedynczej usługi telewizyjnej zaczyna się od 29 zł. Za 60 zł klient może cieszyć się pakietem Select (102 kanały, w tym 35 w jakości HD) z dekoderem Horizon, a od 80 zł pakietem Max - także z Horizonem (138 kanałów, w tym 46 HD). Dodatkowo do pakietów z Horizonem UPC dodaje - bez dodatkowych opłat - dostęp do biblioteki filmów i seriali MyPrime.

 

W nowej ofercie klient może też wybrać dodatkowo usługę telefonu domowego, z opcją rozmów bez limitu w ramach sieci UPC bez dodatkowych opłat. Przy opłacie w wysokości 10 zł nielimitowane są też połączenia na telefony stacjonarne, a za 20 zł na stacjonarne i komórkowe.

 

Podstawowy pakiet telewizji z Internetem można kosztuje od 59 zł. W nowej ofercie pakietów klient może wybrać dowolną kombinację dwóch lub trzech usług. Klienci wybierający więcej niż jedną usługę premiowani są dodatkowymi benefitami: usługą Horizon Go oraz dostępem do biblioteki MyPrime. Nowa oferta przewiduje też wiele usług dodatkowych, jak multiroom w cenie 10 zł miesięcznie.

 

UPC przygotowało też oferty dla osób zainteresowanych telefonem stacjonarnym z Internetem - ceny od 49 zł oraz telefonem stacjonarnym i telewizją - ceny już od 60 zł."

 

http://www.telepolis.pl/wiadomosci/nowa-oferta-upc-250-mb-s-za-89-zl,2,3,34180.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pakietu Select to 5 złotych, a dla Max 0 złotych. Jak byś zrobił upgrade miałbyś więcej kanałów zarówno w dekoderze, jak i aplikacji Horizon.

 

 

Mam Select HD z upgrade do Max HD, ale za Horizon policzyło mi 5zł miesięcznie, ale trudno. Coś mam chyba jakieś inne oferty niż reszta, bo faktycznie mam ten pakiet C+ za 39,99zł/miech.

 

Swoją drogą inne pytanie - da się ustawić dwie sieci WIFI (dwa ssidy) naraz? Tzn jedna w paśmie 2,4ghz, a druga 5ghz? Jak próbowałem to jednak się od razu wyłączała z automatu i działała tylko jedn aktywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy komuś z Państwa udało się podczas aneksu do umowy otrzymać zamiast jedynie słusznego modemo-routera sam modem kablowy czy takowe urządzenie nie jest już faktycznie dostępne w UPC.

Dzwonią do mnie z DUK z ofertą z której de facto zrezygnowałem a mianowicie TV Max HD+Internet 250Mb + Horizon Go w cenie 99zł miesięcznie na 24 m-ce. Według mnie szału nie ma i tak naprawdę mniejsza ilość "normalnych" kanałów w porównaniu z ofertą Vectry pakiet Platynowy na kolana nie powala, zwłaszcza że cenowo z UPC wychodzi 35zł drożej. Natomiast na plus vectry to dekoder, na którym poustawiałem wg swoich preferencji programy czego w UPC nikt mi nie umiał powiedzieć czy się doczekam takiej możliwości w sprzęcie Cisco.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy komuś z Państwa udało się podczas aneksu do umowy otrzymać zamiast jedynie słusznego modemo-routera sam modem kablowy czy takowe urządzenie nie jest już faktycznie dostępne w UPC

 

Od 4 lat nie jest oferowane nowym klientom oraz wcześniejszym zmieniającym usługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...