Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

hania911, mnie się właśnie udało uzyskać w UPC: Tv MAX, 120Mb/s, HBO HD + GO + OD oraz telefon 60 za 95zł przez 24 miesiące. W sumie bez negocjacji (być może dałoby się ugrać coś więcej, ale ta kwota całkowicie mnie satysfakcjonuje) - owa cena pojawiła się natychmiast po pisemnej rezygnacji z usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do końca Sierpnia w UPC jest oferta promocyjna dla przechodzących od innych operatorów. Za pakiet internetowy 250Mb/s z TV Max oraz Horizon Go cena 99zł miesięcznie przez 24m-ce umowy. Przyznam że brzmi to kusząco.

 

marko76

ten pakiet TV MAX + 250 Mb/s jest oferowany z dekoderem Horizon czy MediaBox?

Czy oferta w cenie 99 PLN (dla przechodzących) jest "standardowa" czy to efekt negocjacji z Konsulami UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do końca Sierpnia w UPC jest oferta promocyjna dla przechodzących od innych operatorów. Za pakiet internetowy 250Mb/s z TV Max oraz Horizon Go cena 99zł miesięcznie przez 24m-ce umowy. Przyznam że brzmi to kusząco.

 

marko76

ten pakiet TV MAX + 250 Mb/s jest oferowany z dekoderem Horizon czy MediaBox?

Czy oferta w cenie 99 PLN (dla przechodzących) jest "standardowa" czy to efekt negocjacji z Konsulami UPC?

 

Niestety tylko MediaBox, a oferta to standard dla tzw."przechodzących".

Tę ofertę posiadają również PH, przynajmniej jeden z wielu widniejących na ulotkach ma taką ofertę u siebie. Jednak z tego co powiedział obowiązuje do 10.Sierpnia. Nie wiem czy to chwyt marketingowy czy tak jest naprawdę, ale fakt że na stronie już nie ma tej oferty.

Szkoda że nie ma oferty z TV Max i np. internetem 120Mb/s w niższej cenie. Aż taka szybkość nie jest mi potrzebna do szczęścia, niestety z ofert na stronie nie ma jakiejś sensownej i obecnie ta wydaje się dość przyzwoita. Mam nadzieję, chociaż wiadomo czyją Matką ona jest, że "będzie Pan zadowolony", a na pewno UPC się ucieszy z co miesięcznego dochodu 99zł .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uzyskać lepszą ofertę. Poczekać aż umowa wygaśnie i wysłać pisemną rezygnację? Czy poczekać aż sami zadzwonią?

Mam obecnie umowę (okres zobowiązaniowy mija 25.09) select hd+60mb+canal + full i płacę 125 zł

 

Konsultanci UPC dzwonią tylko żeby zaoferować coś dodatkowego do obecnego pakietu. Żeby coś ugrać złóż w tym miesiącu wypowiedzenie koniecznie, i czekaj na telefon z DUK, zadzwonią w ciągu 2-3 dni roboczych od złożenia wypowiedzenia. Jeśli chcesz dostać coś w dobrej cenie nie bierz oferty za pierwszą rozmową, tylko czekaj na drugi telefon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, posiadam obecnie w UPC usługi telewizji, internetu i telefonu, umowa kończy mi się we wrześniu. dodatkowo mam multiroom HD który kończy się za półtora roku. stąd moje pytanie, czy istnieje możliwość rezygnacji z tych trzech pierwszych usług tak aby płacić "za nic" te 15zł miesięcznie za tego multirooma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, chyba nie miałeś do czynienia z vectrą. A tak naprawdę jeżeli każda infolinia posiłkowała by się z prawdziwego zdarzenia technikami wówczas pomoc techniczna była by na poziomie. Niestety ich pracownicy z gotowymi odpowiedziami w tabelkach, cóż wiele się nie dowiesz jak nie wiesz. To niestety norma wszystkich dużych operatorów catv/sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Posiadam w UPC internet 250mb/s ,telefon max europa i świat,telewizje max hd z dekoderem i do tego multiroom z Cl+ i do tego canal+. Za wszystko płacę bagatela 240zł. Okazuje się, że teraz płacę 35zł za canal+ a od września planują podwyżkę C+ do 50zł. Czy jest jakaś możliwość abym coś utargował ? Co robić ? Wypowiedziałbym umowę (miałem ją wcześniej na nieokreślony), ale pół roku temu zamówiłem ten moduł Cl+ multiroom i to wiąże mnie z nimi na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...