Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

UPC Polska poszerza zasięg swoich usług o kolejne trzy nowe miasta: Bolesławiec i Kowary w woj. dolnośląskim oraz Zdzieszowice w woj. opolskim.

 

Rozpoczęcie świadczenia usług możliwe jest dzięki przejęciu w grudniu zeszłego roku spółki Azart-Sat, operatora telekomunikacyjnego, działającego w województwie dolnośląskim i opolskim. Azart- Sat to kolejna spółka, po Telco Lublin i e-Siemianowice, która w ostatnim czasie została zakupiona przez UPC Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przymierzam się do podpisania umowy z UPC na internet i TV. Dodatkowo UPC oferuje "Horizon Go" - czyli TV mobilną. Chciałem zapytać, czy ktoś z Państwa posiada coś takiego i jak to w praktyce funkcjonuje, tzn czy przekaz programu jest "na żywo", czy w wersji "mobilnej" np. poza domem da się z tej oferty skorzystać?

Dziękuję za wszelkie opinie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza domem korzystając z internetu innego niż UPC dostawcy można też korzystać z Horizon GO, ale tylko niektóre kanały można wtedy oglądać. Szczegółowy wykaz dostępny jest na upc.pl. Co do samej aplikacji to od pewnego czasu działa coraz gorzej, zacina się obraz i jest też gorsza jakość odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, jakość obrazu ogólnie jest super, od jakiegoś tygodnia się popsuło, ale zdecydowanie dłużej trwa problem z tym, że kanał się zacina lub pojawia się komunikat, że w chwili obecnej nie można uruchomić transmisji. I to jest wielka bolączka tej aplikacji czy to mobilnie czy przez www.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Bardzo proszę o radę.

 

Dzisiaj rano złożyłam rezygnację z UPC (miałam fiber 60 mb/s za 69 zł) ponieważ zdecydowałam się na ofertę którą dostałam w cyfrowym polsacie, a że jestem teraz zainteresowana internetem z telewizją oferta wydała mi się atrakcyjna, proponują tam 158 kanałów i 43 kanały w HD do tego internet 55gb z prędkością do 150mb za 99,99. Wcześniej konsultowałam się z kimś w UPC gdzie proponowali internet 120 mb i telewizję selekt z około 100 kanałów (nie pamiętam ile tego dokładnie miało być) za około 80-90 zł. Przypadkiem trafiłam na to forum gdzie zauważyłam, że mogę postarać się o lepsze warunki. Czy to w ogóle jest możliwe aby UPC zaproponowało mi coś podobnego co w cyfrowym polsacie lub też coś lepszego?

 

Moją drugą opcją jest skorzystanie z NETII (internet 100 mb za 59,99, ale pierwsze 6 msc za 1 zł) i telewizja z cyfrowego polsatu 158 kanałów i 43 w HD za 59,99. Po zsumowaniu i podzieleniu wychodzi średnio 105 zł na miesiąc więc podobnie jak w wersji wyżej.

 

Dodam, że umowa kończy mi się w grudniu, kara umowna wynosi około 3 zł. Zależy mi na zmianie warunków teraz ponieważ dostałam telewizor PHILIPS 48PFS8109 (wcześniej nie miałam) i chcę się tym w pełni nacieszyć.

 

W podziękowaniu za pomoc mogę pomóc w negocjowaniu warunków w play ;)

 

Z góry dzięki za szybką odpowiedź, ponieważ dzisiaj ma po raz drugi zadzwonić konsultantka z UPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na czym czy bardziej zależy - TV czy net?

 

W Polsacie/Plusie masz ten Smart dom promocję, kupujesz jedną usługę za minimum 50zł to druga jest o połowę tańsza (ewentualnie trzecia - telefon za złotówkę). W UPC ja mam Select + upgrade do MAX + net 60mb/s za 85zł miesięcznie. No i teraz ten pakiet C+ za 40zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym mieć internet min 100 Mbit/s i jak najwięcej kanałów w HD, dlatego oferta Cyfrowego Polsatu wydaje mi się odpowiednia, z tym, że jeśli w podobnej cenie byłaby taka opcja w UPC to mogłabym tam zostać, bo właściwie nie miałam większych problemów z netem.

 

Ile kosztuje upgrade z Select do Max?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli słuchają głosu ludu to miejmy nadzieję że to usuną. W razie czego będzie można reklamować usługę.

UPC od wielu lat skutecznie pokazuje, że nie słucha głosu ludu.

Czyli norma, robią jak wszyscy w około, czyli NIC. Ważne żeby zapłacić abonament a reszta jak zwykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do końca Sierpnia w UPC jest oferta promocyjna dla przechodzących od innych operatorów. Za pakiet internetowy 250Mb/s z TV Max oraz Horizon Go cena 99zł miesięcznie przez 24m-ce umowy. Przyznam że brzmi to kusząco. Swoją drogą jak u Państwa działa oferta internetowa i telewizyjna? Zrezygnowałem z Vectry, chociaż jeszcze do końca Lipca mnie namawiają ale nie wiem czy nie odżałować 30 zł więcej na abonament i być bardziej zadowolonym z oferty. Zestaw programów TV zarówno w ofercie cyfrowej jak i w analogu mnie bardziej odpowiada właśnie z UPC. Internet z Vectry 50Mb wystarczał jak do tej pory myślę że z 250 nie powinienem być mniej zadowolony zwłaszcza, że to teoretycznie 5 razy większa szybkość. Odnośnie "Horizon Go" kolega "matik" już napisał co nie co, ale zapewne jak sam nie przetestuję to nie będę wiedział.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...