Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wczoraj aktualizował Mediabox. Chodzi nawet stabilnie, trochę lepiej niż przed aktualizacją, zwłaszcza na ustawieniach obrazu na 1080i. Co do ulubionych to nie ustawiam ich gdyż nie mam takiej potrzeby, ale jako ciekawostkę dodam iż wczoraj w tej grupie miałem pozycję 000 i nic w opisach. Dziś rano już to znikło ale nie wiem czy samo, czy może akurat się technicy zorientowali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziś byłem w BOK UPC. Z dniem 1 sierpnia mam mieć rozwiązaną umowę (sam internet 30 Mb/s - podanie złożone). W BOK przedstawili mi następująca ofertę:

Horizon +select hd z PRV + 30Mb/s za 110zł

Do tego chcę dołożyć HBO + C+ ( nie interesują mnie Filmbox, Cinemax anie erotyka)

Czy to dobra cena?

Co jeszcze mogę wytargować rozmawiając telefonicznie z konsultantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zmienił się jakoś interfejs oprogramowania?

Nie

 

 

Witam.

Dziś byłem w BOK UPC. Z dniem 1 sierpnia mam mieć rozwiązaną umowę (sam internet 30 Mb/s - podanie złożone). W BOK przedstawili mi następująca ofertę:

Horizon +select hd z PRV + 30Mb/s za 110zł

Do tego chcę dołożyć HBO + C+ ( nie interesują mnie Filmbox, Cinemax anie erotyka)

Czy to dobra cena?

Co jeszcze mogę wytargować rozmawiając telefonicznie z konsultantem?

To jest wygórowana cena za usługi, a promocja to dokładnie Horizon Select + Fiber Power 30 dla klientów UPC zaczyna się od 75 złotych przez 3 miesiące, a później 99 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki studiolitek za info:)

A tak przez ciekawość zapytam. Czy warto brać dekoder mediabox?

Jeśli tak, to jaki wybrać? ten z 250 GB czy 320GB?

http://www.upc.pl/telewizja/poznaj-tele ... /dekodery/

Jakiej f-rmy te sprzety? Cisco?

No i ile w takim przypadku miesięcznie płacić? Z tego co w słyszałem, że trochę taniej niż horizon...

Pzd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze u siebie analogową UPC. Bardzo często "zamarzają" niektóre kanały (nawet na kilka dni). Dzisiaj a chyba nawet od wczoraj zamarzł odcinek z Kiepskimi (emitowany wczoraj ok 23:00) na Polsacie 2 i widać Ferdka z biało-czerwonym kapelinem na głowie. Czarny ekran na Superstacji (rano też był), Disney Channel leci jakby z efektem klatka po klatce (bardzo często zamarza tak samo jak kanał Sport Klub - nieraz nawet na kilka dni). NIE MÓWIĘ JUŻ O BRAKU KANAŁÓW Z NAZIEMNEJ TV: Puls2, TV6, Polsat Sport News, Eska TV, TTV, Polo TV, ATM Rozrywka, Stopklatka TV, Fokus TV, TVP ABC, TVP Historia, TVP Rozrywka oraz TVP Info. Reszta z NTC jest w ofercie. Co dziwne, sąsiadka drzwi obok ma też UPC typu Azart i te kanały ma. Dobrze że chociaż mam dekoder zewnętrzny. Gratuluję refleksu z usuwaniem usterek, ciekawi mnie ile to teraz im zajmie (dni)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC nie ma obowiązku udostępniać kanałów naziemnej telewizji cyfrowej w ofercie analogowej, prócz kanałów TVP 1, TVP 2, TVP Regionalnej, Polsatu, TVN, TV4 oraz TV Puls.

Dzięki studiolitek za info:)

A tak przez ciekawość zapytam. Czy warto brać dekoder mediabox?

Jeśli tak, to jaki wybrać? ten z 250 GB czy 320GB?

http://www.upc.pl/telewizja/poznaj-tele ... /dekodery/

Jakiej f-rmy te sprzety? Cisco?

No i ile w takim przypadku miesięcznie płacić? Z tego co w słyszałem, że trochę taniej niż horizon...

Pzd :D

 

Mediaboxy z dyskiem 250 GB już raczej nie są dawane, tylko wersja 320GB. Mediabox 320GB jest od Cisco, zaś 250GB od Philipsa.

Owszem, wersja z nagrywarką Mediabox HD jest tańsza, ale nie wiele, zależy od promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który dodatkowo kanał byście wybrali za 1zł: cinemax (2 kanały) czy filmbox (6 kanałów)?

Patrząc po samej ilości kanałów - to filmbox:)

A jak z jakością i tym co jest na tych kanałach? Gdzie lepszy waszym zdaniem repertuar...?

Jak masz ochotę oglądać w kółko Stopklatkę z dodatkiem kina azjackiego + kanał gdzie czasem jest film w którym coś mówią to wybierz Filmbox. Jak jesteś bardziej wymagający a nie chcesz przepłacać za Canal+ / HBO to możesz wybrać Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...