Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości zapytałem ile bym płacił za internet+multiroom + pakiet max z nagrywarką i pełny pakiet C+ . Kwota powyżej 200 zł...

No toś się marnie starał! Chyba już wcześniej się pochwaliłem, ale powtórzę:

Miałem umowę do grudnia '14r na max hd pvr z multiroomem bez pvr-a, oraz netem30 i fonem non-stop eu+świat za 166pln... a w sierpniu(!!!) zadzwoniła do mnie pani i zaproponowała odnowienie umowy na dwa lata od września:

maxhdpvr,pełny C+, multiroom bez zmian,

net 60 i fon non-stop eu+ świat oraz na komórki w Polsce

-wszystko za te same pieniadze.... WZIĄŁEM...i myślę że za rok, może trochę później znów odnowię korzystnie umowę!

Aha! zapomniałem - horizon GO i pakiet bezpieczeństwa na 3 kompy w cenie!

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest jakiś patent żeby TVP1 i 2 HD nie znikały z listy ulubionych ? co wpiszę je na listę, to po wyłączeniu dekodera i włączeniu go ponownie, już ich nie ma. Trzeba znów wpisywać ... .

Mam to samo. Dodam oba kanały i po jednym-dwóch dniach ich już nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U dziadka w mediaboxie sprawdziłem i faktycznie problem jest, póki co to zostaje tylko czekać aż to poprawią, a jeśli chodzi o jakiś patent to jedynie nie wyłączać mediaboxa a jedynie zostawiać go w stanie "stand by", bo jak sprawdzałem to tylko wtedy nie gubi ustawień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że znalazłem patent na znikające kanały TVP1 i 2 HD, wczoraj na nowo wpisałem do ulubionych kanały TVP i zresetowałem dekoder na 20 sekund. Włączam na nowo dekoder i kanały są na liście. Dzisiaj włączam dekoder i też są kanały na liście. Jeśli chodzi o stand-by to zawsze wyłączam dekoder tylko z pilota, bo jak całkiem wyłączę dekoder na noc, to później znika mi cała lista ulubionych, a EPG ładuje się z 0,5 godziny.

Ogólnie to tylko cena trzyma mnie przy UPC, bo w żadnej platformie Satelitarnej, nie znajdę takiej ceny razem z internetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Jakość kanałów jest lepsza w UPC niż w nc+, a to dlatego, że większość kanałów biorą światłowodem. Najlepszy przykład to HBO HD i TVP2 HD.

 

Sygnał odbierany przez tuner satelitarny jest przekazywany do telewizora bezpośrednio, a ten w kablówce wielokrotnie rekompresowany i do tego kablówka ma ograniczone pasmo, więc musi zmniejszać bitrate dla danego kanału, żeby móc więcej ich pomieścić w streamie, co skutkuje pogorszeniem jakości.

...wiec jak to jest???

Wygląda na to, że nc+ oferuje lepsza jakość kanałów HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jestem nowym klientem stąd moje pytanie czy są jakieś szanse ponegocjować warunki przy podpisaniu umowy?

 

Zależy mi głównie na pełnym pakiecie C+, do tego TV w pakiecie Select, Internet wystarczy 10Mb.

 

Czy jest jakaś szansa ogarnąć taki zestaw do 100zł?

 

Przez stronę proponują promocję regionalną "69 zł za 30 Mb/s i 100 kanałów, Canal+ 49,90 zł/msc dodatkowo" dlatego sie zastanawiam czy chociaż te 20 zł dałoby radę ugrać przy podpisywaniu umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał odbierany przez tuner satelitarny jest przekazywany do telewizora bezpośrednio, a ten w kablówce wielokrotnie rekompresowany i do tego kablówka ma ograniczone pasmo, więc musi zmniejszać bitrate dla danego kanału, żeby móc więcej ich pomieścić w streamie, co skutkuje pogorszeniem jakości.

...wiec jak to jest???

Wygląda na to, że nc+ oferuje lepsza jakość kanałów HD.

Nie zgodzę się. Ograniczoną pojemność to mają właśnie platformy sat (brak wolnych transponderów na HB 13E) i to one muszą ciąć bitrate. W kablu miejsca jest w bród. Wystarczy, że operator kablowy usunie sobie parę kanałów z analogu i już ma miejsce pod kanały cyfrowe (1 kanał analogowy = 1 transponder cyfrowy, na którym nadawanych może być kilka kanałów HD lub kilkanaście kanałów SD). Duże kablówki starają się pobierać sygnał drogą światłowodową a nie z satelity, dlatego sygnał nie jest wielokrotnie rekompresowany. Za dobry przykład niech posłuży TVP 2 HD. W kablówkach pobierających sygnał światłowodem kanał ten osiąga bitrate dochodzący do 12 Mbit/s. Natomiast za transmisję TVP 2 HD na satelicie odpowiada CP, który nadaje go z niskim bitrate. A ponieważ nc+ korzysta z przekazu CP, to i abonenci nc+ oglądają ten kanał w słabej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jestem nowym klientem stąd moje pytanie czy są jakieś szanse ponegocjować warunki przy podpisaniu umowy?

 

Zależy mi głównie na pełnym pakiecie C+, do tego TV w pakiecie Select, Internet wystarczy 10Mb.

 

Czy jest jakaś szansa ogarnąć taki zestaw do 100zł?

 

Przez stronę proponują promocję regionalną "69 zł za 30 Mb/s i 100 kanałów, Canal+ 49,90 zł/msc dodatkowo" dlatego sie zastanawiam czy chociaż te 20 zł dałoby radę ugrać przy podpisywaniu umowy?

 

Nic taniej się nie da. Ta oferta jest jedną z niższych.

Przechodził ktoś już na Horizon?

Mam teraz Select HD + upgrade do Max HD i neta 60mb/s za 85zł miesięcznie i mi to odpowiada, czy w tej mniej więcej cenie będą mieli mi coś do zaoferowania z nowym dekoderem?

Nowy dekoder dostaniesz jedynie przy minimum 120Mb łączu, cenowo to minimum 129 złotych przy umowie na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...