Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Rozmawiałem z kolegą, który do niedawna pracował w NC+ na różnych projektach, głównie przy przedłużaniu umów czyli dziale utrzymania klienta.

Powiedział ciekawą rzecz, mianowicie w NC+ jak ktoś wyśle wypowiedzenie to na 3 dni przed wygaśnięciem umowy pojawiają się w systemie bardzo atrakcyjne cenowo oferty :censored:

Orientujecie się czy w przypadku naszego dostawcy też tak jest :?:

Mam na myśli np. pojawienie się ofert z WRUXX ? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, telewizja full i Canal+ do tego internet i zero zainteresowania.Nawet w czasie zdawanie sprzętu się nie zająknęli o jakiejś ofercie.Ale to było parę lat temu, obecnie córka ma telewizję i internet i przy każdej możliwości wysyłamy wypowiedzenie.Zawsze jest jakiś rabat. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja.Kilka lat temu wstecz totalnie olali moją rezygnację z umowy na usługę telewizyjną(obecnie korzystam z internetu od nich)..ale nie żałuję :jupi:

Podpisałem umowę z telewizją "n" a dziś jestem abonentem nc+ i mogę napisać ,że to była bardzo dobra decyzja.

Dzięki wam-UPC-ile to już klientów odeszło od was przez takie postępowanie?

Jakość odbioru , wyboru kanałów zdecydowanie na korzyść nc+. Nie jest to z mojej strony reklama, lecz takie są realia. :brawo:

Pozdrawiam, jak się ktoś waha nad wyborem operatora-proszę spojrzeć na mój podpis-polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały grupy Polsat są pobierane z satelity - przy pogorszeniu pogody w Warszawie bardzo dobrze to widać, zwłaszcza plansze z dekodera CP, z kolei jak jest coś nie tak z kanałami grupy TVN to widać menu z dekodera TnK lub nc+ w zależności od kanału. I z kanałami HD od TVN pojawił się w UPC problem odkąd obniżyli na satelicie bitrate, więc wniosek jest jeden. W tej kwestii akurat się mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały grupy Polsat są pobierane z satelity - przy pogorszeniu pogody w Warszawie bardzo dobrze to widać, zwłaszcza plansze z dekodera CP, z kolei jak jest coś nie tak z kanałami grupy TVN to widać menu z dekodera TnK lub nc+ w zależności od kanału.

 

Takie cuda to w analogu są :lol2: . Mam cyfrową UPC od 5 lat i nigdy nie widziałem na cyfrowych kanałach pikselozy a co lepsze jakiś informacji z dekoderów.

 

Miał ktoś taką sytuacje że konsultant z UPC odwiedza cię w domu lub w mieszkaniu

Raczej przedstawiciel handlowy a nie konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W testach download http://www.speedtest.net wygrywa UPC, dane za styczeń 2015:

 

Numer Nazwa Prędkość

1 UPC POLSKA 50.65 Mbps

2 INEA 45.51 Mbps

4 ASTER SP. Z.O.O 43.08 Mbps

5 KOBA KONRAD BARANOWSKI 39.21 Mbps

6 TOYA SP.Z.O.O 39.11 Mbps

7. VECTRA BROADBAND 35.06 Mbps

8. TELEFONIA DIALOG SP.Z.O.O. 27.93 Mbps

9. INTERNETIA SP.Z O.O 24.97 Mbps

10. STREAM COMMUNICATIONS SP. Z O.O. 23.72 Mbps

11. EXATEL S.A. 20.65 Mbps

12. MULTIMEDIA POLSKA S.A. 20.60 Mbps

 

http://gsmonline.pl/newsy/speedtest-predkosc-internetu-mobile-stacjonarny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend wysłałem wypowiedzenie umowy za pośrednictwem www.

Płacenie 94 zł za pakiet Select Extra HD + nagrywarka uznaję za grubą przesadę.

 

Jak myślicie, na co mogę liczyć prze kontakcie z DUK?

 

 

Czy UPC dzwoni dosyć szybko po złożeniu wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...