Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Obiecuję, że już ostatni raz się włączę, ale straszna drożyzna w UPC, nawet w Vectrze jest chyba taniej. Odnoszę wrażenie, że kablówki w Polsce(chyba jeszcze drożej jest w Toyi) strasznie naciągają klientów. Nawet stały klient nie może liczyć na jakieś porządne rabaty. Zgadzacie się ze mną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Przedwczoraj zlozylem rezygnacje z uslug upc TV max hd - bez nagrywarki, net 60mb, fon 240 min za 112,98pln...

 

Dzisiaj zadzwonili do mnie z pytaniem dlaczego rezygnuje i ewentualnie czego oczekuje...

 

Powiedzialem ze w punkcie stacjonarnym nie dostalem satysfakcjonujacej oferty a ze byli u mnie panowie z Netii rozwazam zmiane usługodawcy...

 

Pani zaproponowala po 15minutowej rozmowie

TV max HD z nagrywarka

Net 120mb

Fon 60 min

za 100pln... Umowa na 24m-ce...

Powiedzialem jej ze wydaje mi sie ze mozna to zrobic chyba taniej a ze w tej chwili zlapala mnie na stacji BP nie bardzo mam w pamieci rozne promocje.

.

 

Stwierdzila ze niby porozmawia z kierownikiem co mozna jeszcze zrobic by byla to lepsza oferta i jutro popoludniu zadzwoni...

 

 

I moje pytanie ile ugralem w tej negocjacji i ewentualnie ile moge jeszcze zyskac...

 

Dzieki z gory za odpowiedzi...

 

No i walka trwa...

Pani nie zadzwonila nastepnego dnia tylko po 4 dniach z tlumaczeniem ze nie bylo jej w pracy i przeprasza. Mowie ok. nie ma problemu i jak wyglada na teraz oferta ktora miala byc dyskutowana niby z jakims kierownikiem...

...niestety nie moga mi zaproponowac nic wiecej lub obniżyć abonament. Pakiet ktory zaproponowalem jedynie za 100pln...

 

Nie zgodzilem sie na wru xv bo widze ze z tej puli proponowała oferte i stanowczo powiedzialem ze liczylem na wru XX opierajac sie wiedza o promo wru i oferte przedstawiciela upc z max hd pvr+60Mb+240min za 95pln...

 

Stwierdzila ze jeszcze porozmawia z rzekomym kierownikiem i oddzwoni ok. 14stej... Nie zadzwonila...

 

Cierpliwie czekam, moze jednak zadzwoni a jak nie to juz mam alternatywe w razie W :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przesiadkę z UPC do nc+.Róžnica jakościowa jest niewyobrażalna.Cenowo wymiata nc+ konkurencję.

 

Też jak wy teraz się dziadowałem, potem n-ka i obecnie nc+.

 

Z UPC zostawiłem neta 30 mb/s za 55 zł.

 

Naprawdę warto!Opłaca się! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już (można powiedzieć) po zabiegu jestem...

 

MaxExtra HD pvr + FiberPower 120 + telefon 60 = 99,97 zł + Filmobox/Cinemax za 1zł

 

Napisałem Filmbox/Cinemax bo na razie mam Filmbox, ale po Nowym roku Pani ma zadzwonić żeby umówić technika na wymianę dekodera i wtedy ostatecznie mam dokonać wyboru pakietu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

sprawdzam teraz w strefie klienta moją umową i obowiązywała ona do 21 grudnia.. Nikt do mnie nie dzwonił w sprawie przedłużenia oferty :/ jaką więc teraz będę płaciła cenę ? Dalej to samo ? Mam nadzieję, że mi nie naliczą 2x tyle. Czy mogę przedłużyć umowę na jakichś lepszych warunkach ? Obecnie mam pakiet Max extra HD, internet 60mb/s i canal+ sport i film. Za całość płacę 125 zł. Interesowałby mnie jakiś nowy dekoder z nagrywarką, ale nie wiem czy da radę coś wynegocjować. Pod jaki numer najlepiej dzwonić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie możesz się spodziewać faktury według głównego cennika, czyli za telewizję 91 złotych, internet za 70 złotych a za Canal + 69 złotych co daje łącznie 230 złotych. Jedyny ratunek to jak najszybciej dołączyć wypowiedzenie jeszcze w tym miesiącu, żeby okres wypowiedzenia obowiązywał przez cały styczeń ( jeden pełny okres rozliczeniowy według regulaminu). Po nowym roku zadzwonią z DUK i można negocjować. Druga, ale mniej korzystna opcja to zamówić usługi na stronie upc.pl jeśli nie zdążysz w tym roku podesłać wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za canal+ nie mogą mi policzyć 69zł bo we wrześniu wiązałam się umową na rok za 35zł.. Ale beznadzieja.. mam nadzieję, że nie będę musiała tyle płacić ;(

 

edit: widzę, że można złożyć wypowiedzenie na stronie upc ? Chyba skorzystam z tej opcji

albo lepiej iść do BOK-u bo akurat niedawno otworzyli w moim mieście..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nawet w archiwum UPC nie ma nazwy tej promocji. Najlepiej udaj się do UPC jak otworzyli lokalny BOK i tam załatwisz wszystko od ręki.

Za canal+ nie mogą mi policzyć 69zł bo we wrześniu wiązałam się umową na rok za 35zł.. Ale beznadzieja.. mam nadzieję, że nie będę musiała tyle płacić ;(

 

Skoro tak, to zostaje dalej cena 35 złotych, nie napisałaś kiedy nastąpiło zawarcie umowy na Canal +, więc podsumowałem jako cena po upływie promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sunrise

Znalazłem regulamin Twojej promocji, ale z końcówką 2013-3, zapewne zmieniły się tylko daty promocji, jednakże porównaj następujący punkt wyszczególniony poniżej:

VI. PRZYZNANIE KORZYŚCI ORAZ OKRES ZOBOWIĄZANIA

1. Warunkiem przyznania profitów określonych w pkt. II TWOJE OPŁATY jest zobowiązanie się Uczestnika Promocji do pozostania Abonentem Organizatora Promocji w zakresie

wybranego Wariantu przez 24 miesiące, licząc od daty Przystąpienia do Promocji.

2. W przypadku jednostronnego rozwiązania Umowy Abonenckiej zawartej na warunkach określonych w pkt. II TWOJE OPŁATY niniejszego regulaminu przez Uczestnika Promocji lub

przez Organizatora Promocji w zakresie którejkolwiek z usług z przyczyn leżących po stronie Uczestnika Promocji, przed upływem okresu zobowiązania, Uczestnik Promocji zobowiązany

będzie do uiszczenia na rzecz Organizatora Promocji, bez uprzedniego wezwania, kwoty w wysokości łącznej ulgi odpowiadającej wybranemu wariantowi Promocji, zgodnie

z Załącznikiem nr 1 do niniejszego regulaminu, pomniejszonej o proporcjonalną ich wartość za okres od dnia zawarcia Umowy Abonenckiej do dnia jej rozwiązania.

3. Uczestnik Promocji zapłaci w/w kwotę w terminie 30-u dni od daty rozwiązania Umowy Abonenckiej w zakresie usług objętych Promocją.

4. W zakresie nieuregulowanym w niniejszym regulaminie Uczestnik Promocji ponosi opłaty za świadczoną Usługę Telefoniczną zgodni e z obowiązującym u Organizatora Promocji

Cennikiem oraz Cennikiem połączeń telefonicznych.

5. W czasie trwania okresu zobowiązania promocyjnego oraz po jego upływie upusty wskazane w pkt. II TWOJE OPŁATY, podpunkt 1-3 oraz w pkt. III TWOJE KORZYŚCI

DODATKOWE będą naliczane od kwot miesięcznego abonamentu, wskazanych w Cenniku.

 

Jeżeli brzmią tak samo, to nie masz się co martwić, rachunek przyjdzie w tej samej cenie.

 

@studiolitek

Nie wysyłaj ludzi z takimi rzeczami do BOK, bo tam ich uszczęśliwią zapewne "ciekawą" promocją, nastraszyłeś kobitę, że ponad 200 rachunek dostanie, a widzę, że nie sprawdzasz informacji przed udzieleniem cudownych rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eLBeG dziękuję ! :):)

To w sumie jakbym miała mieć takie same warunki przez kolejne dwa lata to nie obraziłabym się... Nie wiem czy teraz potrzebnie wysłałam te wypowiedzenie przez stronę UPC.. Pewnie będą do mnie wkrótce dzwonić i może zaoferują coś lepszego albo okaże się, że teraz nie mogę złożyć wypowiedzenia bo umowa automatycznie przedłużyła się na 2 lata bo w tym normalnym regulaminie też jest coś takiego napisane :/

 

Umowa zawarta na czas określony ulega przedłużeniu na kolejny taki sami czas określony, zgodnie z warunkami przewidzianymi dla danej Usługi zamawianej na czas określony w Cenniku doręczonym Abonentowi przy zawarciu Umowy Abonenckiej, o ile Abonent nie złoży na piśmie przeciwnego oświadczenia woli w terminie 30 dni przed upływem terminu obowiązywania Umowy Abonenckiej na czas określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@eLBeG Poleciłem żeby wypowiedzenie zostało dostarczone do BOK, gdyż wtedy masz 100% pewność że wpłynęło. Nic nie wspominałem żeby brać ofertę prosto z biura, poza tym daję rady tylko sprawdzone, na które posiadam informację, a nie "że może być to samo".

 

Nie wiem czy teraz potrzebnie wysłałam te wypowiedzenie przez stronę UPC.. Pewnie będą do mnie wkrótce dzwonić i może zaoferują coś lepszego albo okaże się, że teraz nie mogę złożyć wypowiedzenia bo umowa automatycznie przedłużyła się na 2 lata bo w tym normalnym regulaminie też jest coś takiego napisane :/

 

Z DUK możesz dostać ofertę o niższym rachunku niż dotychczas, nie trzeba się nic martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...