Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Nowe kanały w UPC, do pakietu FILMBOX dołaczyły Filmbox Action oraz Filmbox Arthouse HD. Przy okazji zmienili kolejność stacji, aktulanie:

 

468 - FILMBOX (wcześniej 470)

469 - FILMBOX HD (wcześniej 471)

470 - FILMBOX Extra (wcześniej 472)

471 - FILMBOX Family (wcześniej 473)

472 - FILMBOX Action

473 - FILMBOX Arthouse HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Horizon dostępny jest już w UPC :jupi:

http://www.upc.pl/telewizja/poznaj-tele ... y/horizon/

 

EDIT

 

Dzwoniłem teraz na infolinie, nowe dekodery jak na razie są oferowane klientom którzy zamówią nowe ekstra pakiety.

Najtańsza opcja to Select Extra HD + FiberPower 120 + nowa opcja Telefon MAX ( tylko darmowe na połączenia stacjonarne!) za 159 złotych :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horizona to teraz strach brać. Czemu ? Bo soft pewnie jak zawsze w UPC żal ściska pewną część ciała.

 

Jak padnie to wszystko. A listy kanałów i tak nie zmienisz i pewnie są duble SD + HD = 2x więcej kanałów dla UPC

 

A co powiecie na reklamy w mediaboxie ? Jak przełączam kanał to wyświetlają mi się reklamy VOD itp. W guide mam jakieś reklamy filmów.

 

Czy to jest poważne podejście do abonenta ?

 

Czy skoro płace naprawdę dużo za ofertę to mam dalej oglądać reklamy jeszcze UPC ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padnie to wszystko. A listy kanałów i tak nie zmienisz i pewnie są duble SD + HD = 2x więcej kanałów dla UPC

 

Wyżej podlinkowałem układ kanałów w dekoderach Horizon, to możesz zobaczyć że w nich nie ma dubli kanałów SD, tylko same HD a nie tak jak to jest w Mediaboxach i Kaonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o nowym układzie kanałów w dekoderach Horizon ?

 

Pakiet HORIZON SELECT

Pakiet HORIZON MAX

Pakiety Premium

Dobrym pomysłem jest uporządkowanie listy, tak aby nie było bałaganu jak na obecnej liście do Mediaboxa + wy[beep]e dubli SD, ale lista ta powinna iść jednak w stronę tej z Mediaboxów, gdzie w bardzo fajny sposób można ją ułożyć, według schematu jaki stosowali, czyli sekcje kanałów od 111, 333, 444, 555,666, czy 777. Tylko tak nabałaganili, że czasem lista zaczyna się wcześniej, ale to zawsze można poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może jak będzie działał multiroom w tym horizonie bo chciałem wziąć sobie horizon dekoder, tylko nie wiem właśnie jak będzie działał ten multiroom bo chciałem od razu z multiroomem i mieć tak zwaie 2 Horizonboxy proszę o szybka odpowiedz , i jestem tu nowy i proszę o wyrozumiałość dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Horizonie nie ma Multiroom że dostajesz dwa dekodery, jak chcesz to możesz dostać ale Mediaboxa jako multiroom, ponieważ dekoder Horizon zastępuje router od internetu i telefonu.

 

Dobrym pomysłem jest uporządkowanie listy, tak aby nie było bałaganu jak na obecnej liście do Mediaboxa + wy[beep]e dubli SD, ale lista ta powinna iść jednak w stronę tej z Mediaboxów, gdzie w bardzo fajny sposób można ją ułożyć, według schematu jaki stosowali, czyli sekcje kanałów od 111, 333, 444, 555,666, czy 777. Tylko tak nabałaganili, że czasem lista zaczyna się wcześniej, ale to zawsze można poprawić.

 

Jak już zrobili to niech będzie tak jak jest teraz, że podstawowe 1-99, a następne kategorie po kolei 100,200,300 itp , ale trzeba czekać aż znikną szare mediaboxy z obiegu żeby prawie całkowicie wyeliminować duble SD i była wspólna lista dla Horizonów i Mediaboxów. Druga kwestia to żeby też Kaony dostały tą samą listę, co mają Horizony gdyż w nich nie trzeba trzymać kopii SD a mają inaczej ustawione kanały niż Mediaboxy.

A najlepsze jest to, że na trzech różnych listach na dekoderach UPC tylko jeden kanał jest nie ruszony, jest to Mango 24 na pozycji 99 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba czekać aż znikną szare mediaboxy z obiegu żeby prawie całkowicie wyeliminować duble SD i była wspólna lista dla Horizonów i Mediaboxów. Druga kwestia to żeby też Kaony dostały tą samą listę, co mają Horizony gdyż w nich nie trzeba trzymać kopii SD
W Mediaboxach HD też nie trzeba trzymać dubli SD a lista na nich może się różnić od Mediaboxów SD (które i tak od dawna są wycofane ze sprzedaży, więc pewnie przy przedłużaniu umowy abonenci dostają dekodery HD). Szkoda jednak, że nie chcieli ujednolicić listy kanałów pod schemat Mediaboxów :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Horizonie nie ma Multiroom że dostajesz dwa dekodery, jak chcesz to możesz dostać ale Mediaboxa jako multiroom, ponieważ dekoder Horizon zastępuje router od internetu i telefonu.

Zastępuje tylko w teorii :D ale fakt, jako MR dostaniesz Mediaboxa. Ja tak mam, Horizon + Mediabox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Mediaboxach HD też nie trzeba trzymać dubli SD

A pomyślałeś, że duble SD są potrzebne dla osób, które odbierają cyfrówkę UPC za pomocą odbiorników CRT? Masz problem z dublami SD, to weź moduł CI+, albo nowy dekoder Horizon. Jest wybór? Jest, więc nie bądź egoistą! :evil: Dekodery Horizon nie mają na listach dubli SD, bo nie są przeznaczone z myślą o klientach z telewizorami CRT (brak wyjścia EURO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się podziel tym dobrym rozwiązaniem, bo ja nie słyszałem o czymś takim jak WSS w przypadku kanałów HD. A skoro nie ma flagi, to trzeba samemu zmieniać ustawienia w Mediaboxie w zależności od nadawanej audycji.

 

ma telewizor z 1991 roku i nie zamierza go zmieniać do póki nie padnie :D .

I bardzo słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienie w Mediaboxie 16:9 spowoduje tylko rozciągnięcie obrazu w pionie. W przypadku audycji nadawanych w 16:9 takie rozwiązanie może i niektórych zadowoli, bo będą mieć obraz na całym ekranie (TV CRT 4:3), choć będzie on zniekształcony. Natomiast w przypadku audycji 4:3 nadawanych na kanałach HD czarne pasy po bokach i tak zostaną, więc nie rozwiązuje to problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zmienić na 4:3 w mediaboxie. To tez nie rozwiązuje sprawy. A na crt to można oglądać analog, tam też upc już sobie darowała i nie zmienia parametrów obrazu na prawidłowy.

 

I na prawdę nikt nie widzi tych reklam i komunikatów o VOD na ekranie mediaboxa ? Co nie przełączę kanał to jakiś głupi obrazek "wciśnij guzik dla VOD" itp. hańba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...