Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

To też lepiej dla stacji, bo już od dawna była dostępna w Wałbrzychu na K29, a nie wszyscy klienci UPC mają podpięty analog pod telewizor jak korzystają z mediaboxów. Oby tak było też w innych zakątkach kraju, gdzie swoje usługi świadczy UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc

kończy mi się umowa w listopadzie, interesuje mnie Max Extra HD (obojętnie czy z nagrywarka czy nie), 60 MB internet i telefon 60 minut (więcej nie potrzeba) jaka jest optymalna cena za taki pakiet? Obecnie płacę ok 90 zł (jestem byłym klientem Aster) i zastanawiam się ile teraz będę płacić - w salonie powiedzieli że umowa się przedłuży na tych samych zasadach na czas nieokreślony ale coś mi się w to nie chce wierzyć - boję się żeby w następnym miesiącu nie przyszedł mi rachunek np. dwa razy wyższy.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, zgadzam się z Tobą że tak powinno być, ale konsultant w BOK nie może autoryzować takich umów, one są przypisane tylko do DUK.

Za pakiet HBO HD + HBO GO + HBO ON zapłacisz 25 złotych, a za full Canal + 35 złotych.

 

Cały czas zastanawiam się nad tym, czy zostać w UPC czy spadać do nc+.

 

Podsumowanie:

 

WRU XX: Max Extra HD 31 zł + HBO 25 zł + C+ 35 zł + Multiroom CI+ (15zł) = 106 zł

 

nc+: Sport&Film+ 79,90 zł + HBO 20 zł + nie wiem ile za HBO GO = 99,90 zł

 

Wychodzi praktycznie na to samo… Jest szansa na wywalczenie Multiroom za 1zł/mc za kartę CI+?

 

No i do tego Internet 120 mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ dojdzie jeszcze dodatkowa opłata za extra+ 10 zł po okresie promocyjnym.HBO w cenie 10.Multiroom standard 10 zł z tym,że warto spróbować kilka miesięcy gratis-promocja przy zob.do końca umowy.

Decyzja twoja z oferty nc+ jestem zadowolony-niezłe gratisy dają przy przedłużeniu umowy.Z UPC zostawiłem tylko internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nc+ nie dostaniesz karty CI+ w multiroomie, bez multiroomu też jest duży problem, bo jest tylko w ofercie nc+ mix :) No i jeśli chcesz multiroom, to jako pierwszy dekoder musisz mieć PVR, czyli 109,90+5+10+HBO Go za 10 zł. Pierwsza umowa nie wychodzi taniej, ale przy następnej można już sporo wynegocjować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu na kanale 350 pojawiła się nowa stacja - TV Wałbrzych.

Działa na tej samej zasadzie co TV Regionalna Lubin (dostępna również we Wrocławiu na kanale 360). Jest to program lokalny nadawany w systemie puszkowym, tzn. gotowy blok programowy trwający do 2 godzin jest emitowany w pętli na okrągło. To samo robi TV Regionalna Lubin. Nie ma więc konkretnej ramówki, bo to głównie serwis informacyjny z regionu, reportaż, wywiad z gościem dnia i ewentualnie program poradnikowy jak ugotować rosół. Na plus zasługuje pochwała TV Wałbrzych, że nadają w formacie 16:9 (TV Regionalna Lubin jest nadal w formacie 4:3).

 

Materiały TV Wałbrzych możecie zresztą oglądać w internecie na ich stronie:

http://tvwalbrzych.pl/

 

Ciekawa sprawa z tymi stacjami lokalnymi. Bardzo pasjonujące jest dla mieszkańca Wrocławia, że otworzyli osiedle komunalne w Wałbrzychu czy prezentacja programu wyborczego kandydata na burmistrza Lubina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie przedłużyłem umowę z UPC. Jestem kiepskim negocjatorem, bo dostałem tylko WRU XV.

Mam:

- tv: Max Extra HD z nagrywarką

- neta: Fiber Power 30 Mb/s

Dostałem dodatkowo Pakiet Premium HBO HD za 25zl (pierwszy miesiąc za 0zl).

Ale nie mam niestety dostępu do HBO GO + On Demand, czy to normalne, trzeba coś dokupić dodatkowego?

Czy trzeba być cierpliwym i usługa zostanie wkrótce aktywowana?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dodatkowo Pakiet Premium HBO HD za 25zl (pierwszy miesiąc za 0zl).

Ale nie mam niestety dostępu do HBO GO + On Demand, czy to normalne, trzeba coś dokupić dodatkowego?

 

Tak HBO GO+OD to w UPC dodatkowy koszt 5 zł (standardowo).

Jest też promocja: HBO HD + GO + OD w cenie 0 zł przez 2 miechy i 10 kolejnych po 25 zł. Umowa na rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych krajach dają to jako usługę dodatkową z opłatą lub za darmo w pakiecie ekskluzywnym z dekoderem Horizon.

Wygląda na to, że jest to możliwość nieograniczonego wypożyczania z biblioteki UPC VOD. Nie wiem, czy również wchodzą w to premiery VOD. Może to taki większy FilmKlub, gdzie do wyboru jest nie 30 tytułów, a 1000 tytułów. Propozycja nawet ciekawa, jak można byłoby również wypożyczać nowości. Taka nowość kosztuje 18 zł, a tak w cenie 20 zł (czyli w cenie jednego tytułu) można byłoby oglądać wszystko. Bez uciążliwego loga, oznaczenia wiekowego, czyli tak jak jest to do oglądania na DVD. Ciekawa alternatywa do płatnych pakietów kanałów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w którym miejscu masz dziurawe EPG ? I które dekodery są mułowate ? Nie wliczając obecnych jeszcze szarych Mediaboxów SD.

 

A tak co do nowych dekoderów, mam nadzieje że będą dostarczane do nich również nowe piloty, a nie te już nam dobrze znane.

http://www.theeffect.net/wp-content/upl ... -box-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...