Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dzwonili do mnie z UPC, konsultant przez 7,5 minuty próbował mnie przekonać do pakietu Canal + . Na końcu gdyż nie chciałem skorzystać z oferty próbował mnie namówić że cały pakiet Sport & Film za 35 złotych + do końca października okres próbny po którym bez żadnych kosztów mogę wypowiedzieć pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym Horizon TV?

 

Do tej pory się nie zastanawiałem, ale teraz jestem w szpitalu i pomyślałem, że coś takiego jest. Mam pakiet select extra hd i fiber power 60mb/s, zalogowałem się na swoje konto i oglądać nie mogę - muszę mieć to wykupione za te 5zł miesięcznie? Czy można ten Horizon dodać sobie do pakietu przez internet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam obecnie telewizje Select Extra HD i internet 30Mb/s, płace 115zł

Co mogę ugrać/wywalczyć po wysłaniu wypowiedzenie? Interesuje mnie zmniejszenie kosztów.

Pozdrawiam

Podstawowym kryterium żeby złożyć wypowiedzenie i coś wywalczyć to UPC musi dać nowy regulamin i cennik żeby dać wypowiedzenie, lub być przy końcu umowy. Inaczej to nie da się nic wywalczyć, a już najbardziej WRU XX. Wielką rewię usług może dostać każdy klient co kończy się umowa lub jest zmiana regulaminu, z zaznaczeniem jaki jest staż w UPC, to jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz na czas nie określony, możesz śmiało składać wypowiedzenie. Warunkiem jest twarda negocjacja i nie możesz się od razu nastawiać na WRU XX, lecz inne opcje tej promocji, jeśli zadzwonią z Duk wszystko zależy od:

a) konsultanta

B) oferty jaką obecnie masz i co będziesz chciał dodatkowo

c) od konkurencji jaka obecnie jest w Twoim miejscu zamieszkania.

Średnio po rezygnacji i nowej umowie przy obecnej umowie możesz liczyć na upust i abonament w okolicy 70-80 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Proszę o podpowiedzi.

 

Od lipca 2014r. mam w UPC (Piekary Śląskie - śląsk) bezterminową umowę na świadczone usługi w związku z zakończeniem w czerwcu b.r. dwuletniej umowy.

 

Posiadam następujący pakiet:

 

- telewizja HD Max Extra z nagrywarką,

- internet 30 Mega z Wifi,

- multiroom CMI na drugi telewizor.

 

Za wszystko płacę 105zł miesięcznie.

 

Przedwczoraj otrzymałem pismo z UPC, iż od grudnia b.r. zwiększają prędkość internetu dwukrotnie ale zwiększają też opłatę o 7zł brutto.

Nauczony dotychczasowymi kontaktami z UPC, złożyłem wypowiedzenie, gdyż jest taka możliwość.

 

Po telefonie z DUK jakiej mogę spodziewać się propozycji - co mogę wynegocjować.

 

Interesuje mnie tylko powyższy pakiet, nie potrzebuje niczego innego - zwłaszcza telefonu. W grę ewentualnie wchodzi jedynie obniżenie abonamentu i zawarcie wówczas umowy terminowej. W moim bloku jest mnóstwo innych operatorów TV i internetu - jakby co :)

 

Do jakiej kwoty mogę zejść w rozmowach oraz na jaki okres trzeba będzie zawrzeć umowę ?

 

Dziękuję za podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Proszę o podpowiedzi.

 

Od lipca 2014r. mam w UPC (Piekary Śląskie - śląsk) bezterminową umowę na świadczone usługi w związku z zakończeniem w czerwcu b.r. dwuletniej umowy.

 

Posiadam następujący pakiet:

 

- telewizja HD Max Extra z nagrywarką,

- internet 30 Mega z Wifi,

- multiroom CMI na drugi telewizor.

 

Za wszystko płacę 105zł miesięcznie.

 

Przedwczoraj otrzymałem pismo z UPC, iż od grudnia b.r. zwiększają prędkość internetu dwukrotnie ale zwiększają też opłatę o 7zł brutto.

Nauczony dotychczasowymi kontaktami z UPC, złożyłem wypowiedzenie, gdyż jest taka możliwość.

 

Po telefonie z DUK jakiej mogę spodziewać się propozycji - co mogę wynegocjować.

 

Interesuje mnie tylko powyższy pakiet, nie potrzebuje niczego innego - zwłaszcza telefonu. W grę ewentualnie wchodzi jedynie obniżenie abonamentu i zawarcie wówczas umowy terminowej. W moim bloku jest mnóstwo innych operatorów TV i internetu - jakby co :)

 

Do jakiej kwoty mogę zejść w rozmowach oraz na jaki okres trzeba będzie zawrzeć umowę ?

 

Dziękuję za podpowiedzi :)

 

Chyba jestem słabym negocjatorem bo zgodziłem się na posiadany przeze mnie pakiet za 85zł miesięcznie za wszystko i nową umowę na 2 lata - ale dla mnie to i tak super promocja bo o 20zł taniej niż dotychczas.

 

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

kończy mi się umowa. Mój staż to (chyba) 14 lat, ale do tej pory wszystko załatwiał ojciec, więc nie bawił się w "wojny z UPC". Teraz załatwiam ja, no i:

 

Max HD z nagrywarką

30mb Interenet

telefon

 

za 124,99zł. Dużo.

 

Chcę dostać:

 

Max HD bez nagrywarki

Internet 60 lub 120

 

Pytanie czy można walczyć w salonie o WRU XX?

 

http://www.upc.pl/pdf/upc_regulamin_pro ... 141001.pdf

 

Swoją drogą, czemu nie ma tego pliku w Regulaminach na stronie UPC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie nic nie wywalczysz. Złóż wypowiedzenie w salonie i czekaj na kontakt z DUK UPC. To jedyne wyście żeby uzyskać jakąś opcje z zakresu WRU | - XX .

Tych regulaminów nie znajdziesz na stronie UPC, ponieważ to nie jest stała oferta dla wszystkich klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, przynoszę wydrukowany regulamin, to chyba konsultant w salonie ma obowiązek dać mi takie warunki, jakie są w promocji. Prawda jest taka, że nigdzie w tym regulaminie nie jest napisane, że oferta dotyczy np. konsultantów telefonicznych czy internetowych itp.

 

No ale pewnie skończy się na złożeniu wypowiedzenia, bo naprawdę mam dość takiej ceny. Z WRU XX płaciłbym 71,01 zł. Do tego wezmę sobie pakiet HBO + HBO GO i opcję multiroom. Na tych dwóch pozostałych usługach da się coś jeszcze wywalczyć? Jest szansa na wywalczenie HBO i C+ w dobrej cenie za dwa pakiety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam możliwości edycji więc napisze post pod postem

 

Dziś przeszedłem z pakietu Select Extra HD na pakiet Max Extra HD.

Zmiana w abonamencie to 10 złotych, ale jako ciekawostkę napiszę że zamawiając przez dekoder aktywacja jest za 0 zł i trzeba czekać do 24 godzin ( ja czekałem około 3,5 godziny). A gdy chcemy przejść z Select Extra HD na pakiet Max Extra HD dzwoniąc do UPC, za aktywację trzeba zapłacić 10 złotych :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale 15 w sekcji zamawiania po wybraniu szczegółów pisało że aktywacja jest za 0 złotych, ale zadzwoniłem do UPC żeby się upewnić czy na pewno tak jest oraz miałem pytanie czy po zamówieniu nie będe miał przedłużonej o kolejne miesiące umowy, ale jednak nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...