Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

studiolitek dzięki za odp ale powiedz mi dokłądniej:

a) wiem ,że te oferty są do 30.09 - czytałem to - i nawet niektórzy chcą teraz wziąść n odległość i zobaczyć co sie po 30 pojawi i mają pole manewru do rozwiązania jak nowe bede lepsze.

B) tak naprawde to nie wiem jak oni to sprawdzają bo np ja dzwonilem czy na danym adresie jest usluga i jest a poprzez strone np pisze ze nie ma. Wiec analogicznie jak oni sprawdzaja czy pod danym adresem jest vectra albo inna multimedia to im wyskoczy ze ten inny operator tam nie swiadczy uslug kiedy tak naprawde swiadczyc może - wiec jak to jest miarodajne.

c) co to znaczy ip od upc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

a) Jestem klientem już od 14 lat ( w tym 7 lat umowa jest na mnie), na każdą jesień jak do tej pory nie było jeszcze dobrej oferty utrzymania klienta.

B) Za sprawdzenie czy jest konkurencja w danym miejscu, odpowiedzialni są przedstawiciele handlowi, i oni przesyłają zebrane informacje do centrali w Katowicach.

c) Pytasz czy gwarantują na IP na końcowym urządzeniu. Tak, gwarantują i jest to zmienne IP. Nie pytaj co ile zmieniają, bo to jest różnie np. w tym roku nie zmienili mi jeszcze a w 2013 było to trzy razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) to kiedy one sie pojawiaja tak statystycznie ? wiosna ? lato ?

c) wiemże zmiene ale długi lease time stąd rzadkie zmiany

 

Z racji warunków lokalowych nie wiem czy bede mogl sobie pozwolić na umowe na tv na 2 lata ? da rade z lokalnym przedstawicielem ugadać na czas nieokreslony tv czy nie bo "system nie pozwoli" oczywiscie wiem ze moze to byc troche drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jest śmieszne co wyczynia ta firma. Kupujesz nietani pakiet C+ by oglądać naszą rodzimą ligę, jednak nie możesz obejrzeć meczu ulubionej drużyny, bo ten leci na kanale którego UPC nie ma w ofercie. Da się zrozumieć że decyzję o pokazaniu meczu GKS-Pogoń na N spor + podjęła stacja C+, ale ile czasu mogą trwać negocjacje by N spor trafił do oferty. :(:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panocki, teraz czas i na mnie. Mianowicie chodzi o UPC. Obecnie mam pakiet extra HD, dekoder z nagrywarką, neta 60mb i telefon ileś tam minut. Wszystko mam za 135 zł. Niedługo kończy mi się umowa i chciałbym zostawić sobie to wszystko(telefon może zniknąć raz na zawsze bo i tak go nie używam) + ewentualnie nowy dekoder, multiroom i obowiązkowo Canal+. Jak ktoś ogarnia te wszystkie regulaminy itp itd niech da znać czy coś można ugrać. Z gadką z konsultantami nie będzie najmniejszych problemów z racji tego że kiedyś kiedyś sam takich uczyłem jak mają to robić, tylko muszę wiedzieć na ile mogę sobie pozwolić i co najlepszego w takiej konfiguracji ugrać.

 

Z góry dzięki za info

 

I jeszcze jedno. W grę wchodzi również złożenie wypowiedzenia skutecznego i wzięcia UPC jako nowy klient. Tylko dajcie znać co by było lepsze. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli złożysz wypowiedzenie, i chcesz się odciąć od UPC, po czym chcesz być znowu nowym klientem nie masz co liczyć na upusty, tylko na promocję którą znajdziesz na stronie www.upc.pl .

 

Na Canal+ niżej jak 39,90 zł nie zejdziesz (chodzi o pakiet gdzie nie ma wszystkich stacji z portfolio Canal+) lub 49,90 zł za wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż wypowiedzenie, powróciło WruXX... A jak dobrze zagadasz to pakiet C+ dostaniesz do tego za 35 pln. Ewentualnie weź na bezterminowo i dzień później wypowiedz. Jeśli pochytasz WruXX to raczej multiroom za 1PLN nie dostaniesz, ale za 10 jak najbardziej, no chyba, że jesteś wytrawnym negocjatorem.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta WRU ( wielka rewia usług) była ważna do 30 września. Teraz oferta nazywa się RUU ( Rewelacyjna układanka usług ) , cenowo jest podobnie bo są różne warianty, na razie znalazłem 9 ofert, ceny jak i zakres obowiązywania umowy są różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

umowa co prawda kończy mi się dopiero w grudniu, ale może uda się już teraz o coś powalczyć.

 

Mam: Max z nagrywarką, net 30mb i telefon

 

Chcę: max (może być bez nagrywarki), net 60/120, telefon wywalam, multiroom i być może c+ / hbo

 

Proszę powiedzcie mi, gdzie znajdę regulaminy tych ofert WRUXX? Na stronie: http://www.upc.pl/strefa-klienta/dokume ... dokumenty/ tego nie widzę.

 

Proszę o linka lub informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie.

 

Wychodzi na to, że:

 

Max Extra HD bez nagrywarki to 91-41 = 50zł miesięcznie

Internet 250MB to 160-105 = 55zł miesięcznie

WiFi za 0zł

 

Aktualnie mam abonament za 124,99zł, oferta kończy mi się w grudniu, myślicie, że już teraz idąc do salonu uda mi się uzyskać tą ofertę?

 

Z tego co kojarzę nie można podpisać umowy na niższy koszt, a tu z 124,99 zł zrobiłoby się 105 zł. Gdybym dołożył Multiroom CI+ za 15zł i ewentualnie pakiet HBO lub C+? Przeszłoby to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny cel UPC to przejmowanie mniejszych lokalnych sieci kablowych. UPC już od dawna nie buduje sieci tylko je modernizuje pod swoje usługi. A kiedy nastąpi wejście na rynek stolicy województwa podkarpackiego? Nie wiadomo. Póki co to jedynie pewna firma Call Center szuka chętnych do obsługi klientów z siedzibą w Rzeszowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena i tak pozostanie konkurencyjna dla internetu powyżej 60MB, gdyż teraz jak ktoś taki ma za 70 złotych to za 120MB zapłaci 77 złotych (obecnie 85 złotych) a za 120MB łącze które kosztuje 85 złotych po zmianie będzie 250MB za 92 złote. Najgorzej wyjdą osoby które mają 10MB za obecne 59złotych dostaną 20MB za 66 złotych, a 30MB które obecnie jest za 66 złotych dostaną 60MB za 73 złote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena i tak pozostanie konkurencyjna dla internetu powyżej 60MB,

gdyż teraz jak ktoś taki ma za 70 złotych to za 120MB zapłaci 77 złotych (obecnie 85 złotych)

a za 120MB łącze które kosztuje 85 złotych po zmianie będzie 250MB za 92 złote.

Najgorzej wyjdą osoby które mają 10MB za obecne 59złotych dostaną 20MB za 66 złotych,

a 30MB które obecnie jest za 66 złotych dostaną 60MB za 73 złote.

 

To i tak są ceny niewąskie, bo większości klientów spokojnie wystarczy internet 30 Mb/s.

Jedyna alternatywa to złożenie wypowiedzenia (w terminie) i czekanie na telefon z działu utrzymania klienta i męczące negocjacje.

Problem w tym, że UPC opanowała większość wielkich miast (w przeciwieństwie do swej największej konkurencji, czyli Multimedii) i UPC liczy na [beep]ów skuszonych 2 x większą prędkością, za "ledwo" 7 PLN więcej.

Niby koszt dla klienta niewielki, a zysk dla UPC będzie realnie większy.

UPC (tak jak każda kablówka) coraz bardziej boi się powolnej inwazji internetu mobilnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...