Skocz do zawartości

UPC Polska (Grupa Play)


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie skąd można pobrać program MTV Dance i Hits ponieważ ten z EPG jest niezgodny z tym co nadają, Pisałem na FB kilkakrotnie, ale oczywiści prace nad udoskonalaniem trwają :-)

 

 

A sprawdzałeś na Cyfrowym polsacie?

 

MTV DANCE http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/mtv-dance/

 

MTV HITS http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/mtv-hits/

 

Link do wszystkich programów na stronie cyfrowego Polsatu http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/lista-kanalow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!

W kwestii promocji UPC dla stałych abonentów jestem świeży - od maja 2013 do maja 2014 miałem umowę na 12 miesięcy - Max Extra HD + moduł CI + internet 60 mb/s.

 

W maju 2014 umowa wygasła (co przeoczyłem - żona w ciąży, zap... w pracy itd.).

 

Dziś dzwoniłem na infolinię i chciałem skorzystać z WRU XV, ale kobieta stwierdziła, że nie mają takiej oferty (?).

 

Czy muszę złożyć wypowiedzenie, żeby w ogóle móc skorzystać z WRU XV?

Czy też może ponieważ przegapiłem wygaśnięcie umowy jest już "po ptakach" i muszę zawrzeć normalną umowę?

 

 

Z góry dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem na infolinię i chciałem skorzystać z WRU XV, ale kobieta stwierdziła, że nie mają takiej oferty (?).

Czy muszę złożyć wypowiedzenie, żeby w ogóle móc skorzystać z WRU XV?/

 

Promocja trwa do końca września i jest nadal sprzedawana. Konsultanci UPC często kłamią, by klienta zniechęcić do płacenia mniejszego abonamentu.

Myślę, że złożenie wypowiedzenia poskutkuje. Niestety z UPC rozmawia się dopiero wówczas, gdy mają zarejestrowane wypowiedzenie w systemie.

 

Czy też może ponieważ przegapiłem wygaśnięcie umowy jest już "po ptakach" i muszę zawrzeć normalną umowę?

 

Jeśli Twoja umowa po okresie zobowiązania przeszła na czas nieokreślony, to w każdym momencie możesz złożyć wypowiedzenie i "walczyć" o ofertę utrzmaniową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twoja umowa po okresie zobowiązania przeszła na czas nieokreślony, to w każdym momencie możesz złożyć wypowiedzenie i "walczyć" o ofertę utrzmaniową.

 

Dzięki za pomoc!

A możesz mi doradzić z jakim dniem rozwiązać umowę? Bo jeżeli niczego nie wpiszę, lub napiszę, że ze skutkiem natychmiastowym, to teoretycznie mogą mi od razu odłączyć wszystkie usługi, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie skąd można pobrać program MTV Dance i Hits ponieważ ten z EPG jest niezgodny z tym co nadają, Pisałem na FB kilkakrotnie, ale oczywiści prace nad udoskonalaniem trwają :-)

 

 

A sprawdzałeś na Cyfrowym polsacie?

 

MTV DANCE http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/mtv-dance/

 

MTV HITS http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/mtv-hits/

 

Link do wszystkich programów na stronie cyfrowego Polsatu http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/lista-kanalow/

No to jest właśnie ten niewłaściwy program dla wersji brytyjskiej, który jest w EPG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki za pomoc!

A możesz mi doradzić z jakim dniem rozwiązać umowę? Bo jeżeli niczego nie wpiszę, lub napiszę, że ze skutkiem natychmiastowym, to teoretycznie mogą mi od razu odłączyć wszystkie usługi, nie?

 

Okres wypowiedzenia usług w UPC to pełny miesiąc rozliczeniowy, jeżeli złożysz teraz to okresem wypowiedzenia będzie październik, a sygnał odłączą na początku listopada. Do 5 dni od zarejestrowania Twojego wypowiedzenia w UPC będziesz miał telefon z działu utrzymania klienta.

 

Czy ktoś wie skąd można pobrać program MTV Dance i Hits ponieważ ten z EPG jest niezgodny z tym co nadają, Pisałem na FB kilkakrotnie, ale oczywiści prace nad udoskonalaniem trwają :-)

 

Program dla MTV HITS oraz MTV ROCKS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy działa Wam wyszukiwanie w przewodniku programów z Canal+? Co chcę zaprogramować jakąś premierę do nagrywania, to nie mogę jej wyszukiwać po nazwie. Muszę wejść w program Canal+ i tam czytać cały tygodniowy program. Sprawdzałem wyszukiwarkę na Mediaboxie, jak i w aplikacji Horizon.TV. Nawet lepiej. W Horizoncie.TV teraz w przewodniku zupełnie mi zniknęły kanały ze stajni Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam obecnie sam internet 30Mb za 49zł +1zł za wi-fi i umowę do końca miecha. Rezygnacja złożona. Szczerze mówiąc to nie interesuje mnie szybszy internet bo dla mnie te prędkości 60 czy 120 są wirtualne. Rzeczy z neta też dużo nie ściągam. Na razie dostałem ofertę 60Mb za 10zł więcej, ale mnie interesuję wręcz mniejsza prędkość (jeśli jest taka opcja) za mniejszą cenę. Czy mogę na coś liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili do mnie z tą ofertą, ale to było kilka dni przed złożeniem przeze mnie rezygnacji. Odkąd złożyłem rezygnację nikt jeszcze nie dzwonił, a minęły 2 tygodnie. Pani w BOK powiedziała że to samo co mam za tyle samo może zaoferować, a jak chcę zmniejszyć prędkość to będzie to kosztowało jeszcze drożej bo 54zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawiła się 2 nowe kanały.

 

Stopklatka TV HD - obraz całkiem dobry, wyrazisty, standard dla kanałów HD. Nawet starsze filmy lepiej wygladają. Do wyboru jest możliwość zmiany ścieżki z lektorem na ścieżkę oryginalną. Napisów niestety brak, choć taka opcja jest w wersji SD.

 

Muzo.TV - obraz tragiczny, choć dźwięk przyjemny. W szybszych scenach rozmazują się napisy na ekranie (tytuł, wykonawca, logo stacji). Telewizja pełna kwadratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, Stopklatka mnie zaskoczyła z jakością obrazu, i szkoda że jest dostępna dopiero od pakietu START HD a nie START, chodź jest dostępna na częstotliwości wchodzącej do tego pakietu.

Co do Muzo.TV fajna jest informacja o gatunku programu, tzn. "kultura/sztuka" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

rozważam instalacje neta z UPC a jestem już po lekturze kilkunastu wątków i conieco wiem ale nie wszystko co mnie ciekawi. Mianowicie widziałem już na co uważać i być wyczulonym - te walki o 3212 itp boje o bridge mode ;)

 

a) widzę że porady starych wyjadaczy z forum pokazują, że najlepszą pozycje do gadki z nimi ma się będąc "na wypowiedzeniu" - wtedy inaczej grają niż normalnie. W dodatku większość osób która z nimi potem (BUK) rozmawia przedluża na 2 lata więc mają dobrą pozycje do negocjacji z BUKiem. Co w przypadku gdy Chciałbym zalożyc na razie wstepnie neta na czas nieokreślony tylko. Nie wykluczam oczywiście poźniej ( np po jakimś czasie) dodania do tego TV)

Czy po np 2-3 miesiącam posiadania takiego neta skladając wymowienie kontaktuje sie BUK i jest inna oferta np XV ? (bo o XVI-XX z tego co czytalem mozna zapomniec obecnie)

 

B) jak dzwonie na infolinie to obojetne kto zawsze mnie pytali gdzie byłby montaż. No to mówie że w centrum i że sprawdzałęm przez stroinkę możliwości i wyskakuje że są, ponadto całą klatki w blokach okablowane z naklejkami reklamowymi i nr telefonu do przedstawiciela UPC) Więc się da ale on/ona z uporem maniaka mówi że nie ma oferty bo nie wie jaki adres. O co kaman ?

 

c) czy - bo nie moge tego znaleźć dokłądnie - w regulaminie jest że oni gwarantują IP na końcowym urządzeniu klienta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a) Obecne oferty przedłużeniowe ważne są do 30 września, na nowe trzeba poczekać. Jako nowy klient zawierając umowę na czas nie określony nie masz potem możliwości negocjacji dobrej oferty przy pomocy DUK ( nie BUK)

B) jest to spowodowane żeby konsultant sprawdził czy na danym terenie jest silna konkurencja zagrażająca UPC.

c) IP jest od UPC

 

Sugestia ode mnie:

Jeśli chcesz na początek wsiąść internet na próbę a potem dobrać do tego TV, skontaktuj się z przedstawicielem handlowym, on przedstawi o parę % taniej ofertę pakietu TV i internet niż na stronie upc.pl oraz BOK i telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...