Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

A ująłeś go w rezygnacji? Zadzwoń do nich i wyjaśnij sprawę. Napisz też maila, w razie czego będziesz miał dowód w dalszych wyjaśnieniach.

 

P.S. Polsat i Solorz-Żak na nikim się nie mści. Zakodował mistrzostwa, bo nie znalazł sponsora, proste. Z reklam transmisji nie utrzyma. Nawet kilkukrotnie mniejsza widownia płacąca, da większy zysk, niż miliony niekodowane. Taka jest prawda. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już na pewno bierzesz NC+? Czy raczej liczysz na jakieś lepsze propozycje z ich strony? Moim zdaniem, powinni zmięknąć, bo nie mają ostatnio zbyt wielu nowych klientów. Bardziej dbają o odchodzących i można liczyć na większe rabaty. Trzeba tylko cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analog w kablówkach umrze szybciej niż myślisz, a radio DAB idzie do nas wielkimi krokami

 

https://satkurier.pl/news/105213/multime ... rowej.html

 

Na koniec pierwszego półrocza 2014 : " ... z czego 352,5 tys. to telewizja cyfrowa, 327,4 tys. to telewizja analogowa."

 

Także jeszcze daleka droga do likwidacji TV analogowej z kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie bo kończy mi sie umowa z koncem września mam net 6mb/512kb (wysyłu niestety)i DTV pakiet superbox ale wybrakowany bo nie jest zmodernizowana siec umnie Place 65 zł umowe mialem na 13 miesięcy

Ciekawe Co mi zaoferuja w Bok-u czy lepiej napisac na FB gdzie dostane lepszą oferte czy nie? prosze o opinie na ten temat:)

Ps

jestem byłym klientem Streamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ neuron:

Full'a, tzn z erotyką? To raczej zapomnij.

 

@Yakuzzi:

Viasaty de facto nie są kanałami Polsatu. Ktoś inny zarządza ich dystrybucją. ;)

 

Poza tym, to nie są zapowiedzi, tylko plotki. Multimedia wcale tych kanałów nie zapowiada. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A napisałeś wypowiedzenie w odpowiednim czasie? Bez tego raczej trudno będzie, żeby inicjatywa wyszła z ich strony. Po prostu przedłużą ci umowę na warunkach bez promocji. O promocję musisz się starać sam. Radzę zadzwonić i trochę się pomęczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja całkiem z innej beczki. Zapytałem się ich na facebooku czy mają jakieś gadżety typu koszulki. Napisali mi, że mają różne, że można w konkursach coś tam wygrać. Odpisałem im, że coś wygrać to trudno. Odpisali mi, iż jestem bardzo aktywny u nich na facebooku i że mają dla mnie niespodziankę. Poprosili mnie abym w wiadomości prywatnej podał im swoje dane. W piątek wysłali przesyłkę poleconą priorytetową a dziś już w południe dostałem przesyłkę. Zawartośc to: smycz na klucze, torba podręczna z jednej strony z napisem "I love FILM" a z drugiej strony z logo kanału TCM, mysz bezprzewodowa z logo Multimedia oraz dwie firmowe koszulki z logo Multimedia z przodu po lewej stronie - jedna w rozmiarze XL , a druga XXL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andyp:

Bez wypowiedzenia raczej trudno cokolwiek wynegocjować. Ale próbuj.

 

@neuron:

Ciekawe pytanie: Po co twoja żona upiera się o kanały erotyczne? ... Ale poważnie, nie masz szans na podaną przez ciebie cenę z erotyką. Ja płacę ok. 160zł, bez erotyków (i VoD Picture Box i Kino Świat), internet 30 mb + PVR i multiroom. To jest chyba maks, jaki można od nich wyciągnąć. Nie znam nikogo kto by miał lepsze warunki. Gdyby ci jeszcze dodali HBO GO, to na twoim miejscu bym się zgodził.

 

@mirolop:

Mają gadżety. Sam mak kilkanaście takich (kubki, notesy, długopisy, koszulki, breloki, smycze, czapeczkę, kalendarz i już nie pamiętam, co jeszcze), głównie z logo ich kanału aMmazing. Oraz całą masę śmieci przesłaną im od innych dystrybutorów. Np. mam 3 radia od Universalu. :lol: Kilka DVD od Kino Świat. Sporo dostałem od gościa, przy wyjeździe do Amsterdamu. ;) Ale rozdają od czasu do czasu, przy okazji różnych konkursów. Tą torebkę TCM też mam. Powinieneś poprosić o płytkę z muzyką, bo też mają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco@nie wiem czy pamiętasz ,ale tutaj na forum był kolega który wyrwał fulla za 150.Żona mając na myśli fulla nie bierze pod uwagę erotykow.Dla niej full to C+,Hbo,Filmboxy i Cinemaxy.Dałoby radę wyrwać jeszcze dekoder pvr bez dodatkowych opłat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draco@nie wiem czy pamiętasz ,ale tutaj na forum był kolega który wyrwał fulla za 150.Żona mając na myśli fulla nie bierze pod uwagę erotykow.Dla niej full to C+,Hbo,Filmboxy i Cinemaxy.Dałoby radę wyrwać jeszcze dekoder pvr bez dodatkowych opłat?

 

Dokładnie tak było :)

"Wyrwałem" full pakiet (wszystkie premium) z erotykami + net 60Mb+ i jakiś tam telefon na 12 miesięcy (6 miechów po 145 zł a drugie sześć po 155 zł).

Wypowiedzenie złożone 3 miesiące przed końcem w BOA oraz wysłane mailem.

 

pozdr.

horas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...