Skocz do zawartości

Multimedia


Rekomendowane odpowiedzi

@neuron Nie rozumiem po co wysyłają na poniedziałek technika skoro problem dotyczy tylko kanałów sportowych. Skoro inne kanały działają a nie działają tylko kanały sportowe to po co technik? Przecież ewidentnie widać, że problem leży u nich a nie u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem podczas rozmowy czy to prawda że negocjują z Eleven.Pani potwierdziła i dodała ze z Foxem również prowadzą rozmowy bo ludzie cały czas dzwonią i pytają.

Kolejna epopeja z cyklu "rozmowy trwają" :lol2:

MM prowadzi jeszcze "rozmowy" min. z Al-Jazeera,wietnamskim VTV,rumuńską TVR 1 i etiopskim ETP Channel 4K :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lysy248 Za MaxBox płacę 49 zł+10zł za dostęp do pakietów programowych to wychodzi razem, że za MaxBox płacę 59 zł. Za pakiet HD płacę 9 zł, za FilmBox Extra 5,99 zł, a za pakiet Fun Club 9 zł. Natomiast za Internet 12 Mb/s płacę 34,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@neuron Z paczki Fun Club jestem tylko zadowolony z ceny, ponieważ normalna cena wg cennika wynosi 25 zł. Dzwoniłem raz proponowano mi cenę taką jaka była kiedyś czyli 14,99 zł na co się nie zgodziłem. Potem skorzystałem z czatu i konsultantka zaproponowała mi cenę 9 zł. Cóż mogę powiedzieć o paczce. Kanały są emitowane od 23:00 do 6:00 ze wzgledu na art 18 ustawy o radiofonii i telewizji ze wzgledu na ochrone maloletnich. Nie rozumiem tego poniewaz po jakiego grzyba ta ustawa jak jest blokada rodzicielska. Niektore kanaly erotyczne sa nadawane 24h ale Multimedia musi je nadawac 23:00-6:00 bo nie pozwala własnie ustawa. Jesli chodzi o jakosc to przydałby sie kanał w jakosci HD. Adult Channel i Blue Hustler to kanaly soft. Natomiast Hustler TV i Brazzers TV Europe, Private TV to juz hard. Raczej po upływie umowy na ten pakiet nie bede go przedłuzał. Duzo jest filmow lepszej jakosci obrazu w Internecie na torrentach. Wzialem ten pakiet raczej z ciekawosci. Tak samo raczej nie przedłuze pakietu FilmBox Extra - wkoło te same filmy i powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wypowiedziałem/jak wcześniej pisałem /pakiet HD. Trzymałem go głównie dla filmików 3D w TVP HD. Ostatnio przestali je emitować.Mieli się zmienić na TVP Premium HD ale na razie im nie wyszło.Poza tym Discovery HD i AXN HD i to mam w superboxie. Trochę mi będzie szkoda Ale Kino HD. Animal i MTV HD i to nie oglądałem.Będę miał pakiet HD jeszcze 2,5 miesiąca/wypowiedzenie 3 miesięczne/. Płacę za niego 9zł/m-c. Póki co jest za darmo dla wszystkich do 16 sierpnia. :smile: Filmy i seriale mam za 5zł/m-c/.Wziąłem je głównie dla Paramount i Sundance.Oglądają to u mnie głównie kobiety. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa patologia wyszła jak [beep].U mnie nie świeci paczka Sport HD a u syna na MR wszystko ok.Konsultantka rozbiła mi pakiet MaxBox na trzy mniejsze ,wklepala nr promocji ale nie dodała paczki Sport HD.Syn u siebie na normalnie pakiet MaxBox. Film Box również dalej świeci a już nie powinien,net 60 mb miał być od1 do dziś nie ma ale multiserver jest od 1 08.Daria Barys nie polecam tej Pani.

 

 

 

MMP,wykasowuje na FB niewygodne posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy w jakim BOK-u i jacy ludzie. Konsultantka z którą podpisywałem umowę 24.08. była rzeczowa i miła.Wytłumaczyła dokładnie co podpisuję,umówiła technika na określony termin. I o dziwo technik przyszedł punktualnie ,podłączył internet tak jak chciałem/miał nawet wiertarkę/ i usługa ruszyła z kopyta.Pakiety i programy też włączyli takie jak podpisałem.Więc nie należy uogólniać ,że w całej Polsce Multimedia partaczy robotę.Inna rzecz to programy i układ pakietów z którymi nie za bardzo mi po drodze.Pakiety: HD i Filmbox powinny być włączone do superboxa i maxboxa. A z premium zostawić tylko HBO,Canal+ i erotykę. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...