Skocz do zawartości

Netia


Rekomendowane odpowiedzi

^^

jest rozwiazanie. Nalezy wejsc w MENU przejsc w okienko Giga nagrywarka wejść i nacisnac żołty przysik na pilocie Lokalne Nagrywanie. Wówczas Netia player przełączy sie na nagrywanie na dysku zewnętrzym.

 

Nie żeby to była jakaś wielka strata, ale..

..aktualnie nie przewidujemy dołączenia TVN Fabuła do naszej oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Czy ktoś z użytkowników Netia Player ma problemy z wyświetlaniem informacji o programach (EPG)? U mnie wyświetla ciągle "Nieznany program". Reset do ustawień fabrycznych też nic nie pomógł. Resetowałem także program z poziomu Netia Player i też nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem dzisiaj pakiety na stronie Netii i zauważyłem, że cena całego pakietu Canal+ skoczyła do 40 zł. Ktoś wie kiedy to miało miejsce? Czyżby konsekwencja nadchodzących zmian w paczce C+?

 

Ceny pakietu po zmianach miały się nie zmieniać, przynajmniej w kablówkach. Taka modyfikacja na tydzień przed zmianami nie wygląda zbyt dobrze... Później będą mówić, że przecież w tej cenie oferowali stary pakiet programów C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do użytkowników, którzy korzystają z Netia Player i nagrywania na dysk twardy. Czy możecie napisać z jakiego dysku korzystacie i czy macie jakieś problemy?

 

U mnie jest problem taki, że już drugi dysk nie chce współpracować z NP. Objawia się to tym, że rano jak włączam NP to nie widzi dysku poza tym zacina się EPG (dla wszystkich kanałów jest informacja "Program nieznany" czy coś takiego). Pomaga tylko reset NP.

 

Podłączałem najpierw WD My Passport 160GB, który używałem w Vectrze. Później specjalnie zakupiłem drugi nowy dysk Seagate Slim 500GB, bo myślałem, że to wina dysku. Niestety dalej jest to samo.

O tyle dziwne, że w ciągu dnia jest ok, nie ma problemów z nagrywaniem czy EPG. Problem pojawia się zawsze rano (może po "uśpieniu" urządzenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...