Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra ma chore ceny pvr ale za to dajcie mi drugiego operatora, który zaoferuje pakiet tv za 5 zl jak to ma jaceknokia

Ale za 40 złotych można już mieć lepszą ofertę niż w Vectrze np.w nc+ razem z dekoderem z nagrywarką :). 35 zł z pvr to chore, a poza tym taką ofertę jak ma jaceknokia, nie ma chyba nikt, a w nc+ takich ofert jest jakby więcej. Wiem o co mam walczyć przy ewentualnym przedłużeniu umowy. Jeśli nie dostanę takiej oferty, to przyjdzie czas na pożegnanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do października 2015r.

Pakiet Platynowy 18zł

Dekoder HD 20zł

Internet 30Mbps 7zł

 

Umowa do czerwca 2016r.

Canal+ 39,90zł

 

Umowa do października 2016r.

Sport na Ostro 14,90zł

 

O co by można było powalczyć z nimi :) ?

Dekoder z nagrywarką i sport na ostro za 1 zł.

 

 

A o Platynę załóżmy za 5-8zł lub neta za 1zł można by było powalczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwólcie, że przedstawię Wam moją sytuacje.

Jakiś miesiąc temu zgłosiłem do vectry problem z dekoderem pvr, który zaczął strasznie mulić, przerzucanie z kanału na kanał potrafi osiągać do 5 sekund. Odpowiedź jaką w tedy uzyskałem to trefna wersja oprogramowania jaką stworzyli i w związku z wieloma zgłoszeniami już ją poprawiają i po tygodniu ma być wszystko ok. Niestety po tygodniu nic nie było ok i w dalszym ciągu mulił strasznie więc w dniu wczorajszym ponowiłem swoje niezadowolenie na infolinii i to co usłyszałem dosłownie mnie zamurowało. Pan w słuchawce poprosił mnie o cierpliwość jakieś 2-3 miesiące, aż wyjdzie nowa wersja oprogramowania która powinna już płynnie chodzić. 2-3 miesiące?! Panowie czy w tym wypadku mogę domagać się od vectry rekompensaty i odliczenia opłaty za niesprawny do końca dekoder? Przecież to śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc otrzymałem dekoder ADB 3831 CDX.

I odrazu mam 2 pytanka. 1. Czy też tak macie że na kanałach HD nie działa regulacja głośności w dekoderze? Na SD działa.

2. Czy do VOD potrzebne jest połączenie internetowe z dekoderem? Bo gdzieś czytałem że VOD idzie normalnie po kablu a u mnie wyskauje błąd sieci.

 

@Micho,

AD1 - Jak mam włączony amplituner i wybrana ścieżka z dźwiękiem DolbyDigital to też tak mam,

AD2 - VOD nie potrzebuje połączenia internetowego, i jeżeli to nowy dekoder to zadzwoń do Vectry i tam już dogadasz resztę (muszą u nich w systemie wpisać adres MAC z tego co pamiętam)

pozdrawiam

finger

 

Ktoś wcześniej już pytał o regulację głośności z dekodera jak w cytacie powyżej. Chciałbym żebyście powiedzieli mi jak będzie zachowywać się regulacja głośności z dekodera HD 5830 CDX Vectra. Dekoder podłączony do TV pod HDMI1. Amplituner (którego, właśnie jeszcze nie mam) podłączony do drugiego gniazda HDMI(ARC) w TV (zakładam, że TV potrafi sterować amplituner przez HDMI-CEC). Czy po ustawieniu stałej głośności na TV będę będę mógł regulować głośność z dekodera? (obawiam się że przy dźwięku wielokanałowym regulacja z dekodera nie działa - tylko z TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pozwólcie, że przedstawię Wam moją sytuacje.

Jakiś miesiąc temu zgłosiłem do vectry problem z dekoderem pvr, który zaczął strasznie mulić, przerzucanie z kanału na kanał potrafi osiągać do 5 sekund. Odpowiedź jaką w tedy uzyskałem to trefna wersja oprogramowania jaką stworzyli i w związku z wieloma zgłoszeniami już ją poprawiają i po tygodniu ma być wszystko ok. Niestety po tygodniu nic nie było ok i w dalszym ciągu mulił strasznie więc w dniu wczorajszym ponowiłem swoje niezadowolenie na infolinii i to co usłyszałem dosłownie mnie zamurowało. Pan w słuchawce poprosił mnie o cierpliwość jakieś 2-3 miesiące, aż wyjdzie nowa wersja oprogramowania która powinna już płynnie chodzić. 2-3 miesiące?! Panowie czy w tym wypadku mogę domagać się od vectry rekompensaty i odliczenia opłaty za niesprawny do końca dekoder? Przecież to śmiech na sali.

 

A jaki masz model dekodera? PVR mam już od dłuższego czasu i od zawsze jest on bardzo wolny, reakcja na wciśniecie pilota chodząc po menu spokojnie do kilku sekund, zmiana kanalów też wolna ale nie odczułem dramatycznego spowolnienia w ostatnim sofcie (po wprowadzeniu katalogów w nagrywaniu) choć w moim odczuciu wszystko dzieje się troszkę bardziej ospale niż we wcześniejszym sofcie. Vectra przyjmuje taki stan za normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...