Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę sprawdzić u siebie.

Mam podłączone dekoder z TV za pomocą RGB YPbPr ( te 3 czincze ) i po wczorajszej aktualizacji na kanale POLSAT NEWS HD wyskakuje ogromny czerwony komunikat że na tym kanale WYŁĄCZONE JEST WYJSCIE RGB !!! YPbPr

Głos jest a obrazu ni ma.

Ja wiem że mogę podłączyć po HDMI ale denerwuje mnie błąd HDCP.

Proszę o sprawdzenie kanału Polsat News HD na dekoderze podłączonego do TV przez YPbPr...

 

Tez to miałem przeszedłem na CVBS. Nie znam się na tym a mam podłączony cincz 3RCA. nie wiem za bardzo co ustawić na PN po przełączeniu pojawiał mi sie czarno biały obraz potem wraca kolor. I tez mam błąd HDCP przy podłączeniu HDMI i DVI.A obraz nieporównywalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc otrzymałem dekoder ADB 3831 CDX.

I odrazu mam 2 pytanka. 1. Czy też tak macie że na kanałach HD nie działa regulacja głośności w dekoderze? Na SD działa.

2. Czy do VOD potrzebne jest połączenie internetowe z dekoderem? Bo gdzieś czytałem że VOD idzie normalnie po kablu a u mnie wyskauje błąd sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Micho,

AD1 - Jak mam włączony amplituner i wybrana ścieżka z dźwiękiem DolbyDigital to też tak mam,

AD2 - VOD nie potrzebuje połączenia internetowego, i jeżeli to nowy dekoder to zadzwoń do Vectry i tam już dogadasz resztę (muszą u nich w systemie wpisać adres MAC z tego co pamiętam)

 

--

pozdrawiam

finger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc otrzymałem dekoder ADB 3831 CDX.

I odrazu mam 2 pytanka. 1. Czy też tak macie że na kanałach HD nie działa regulacja głośności w dekoderze? Na SD działa.

2. Czy do VOD potrzebne jest połączenie internetowe z dekoderem? Bo gdzieś czytałem że VOD idzie normalnie po kablu a u mnie wyskauje błąd sieci.

Micho a jaki masz pakiet telewizyjny? Złoty czy platynowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty. Ale przez miesiąc mam Platynę dla zachęty :) Nie wiem czemu ale nie mogę odpisywać na PW.

W porównaniu do starego Technisata którego małem z 6-7 lat to ten nowy to niebo a ziemia :)

 

Dzieki Finger za odpowiedzi. A wiesz może jak właczyć tę opcje o której piszą w instrukcji a mianowicie że po wyłączeniu dekodera w standby hdd się wyłącza? Bo bez sensu żeby dysk chodził jak się nie ogląda tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A świeci ci się na dekoderze ikonka @?

 

Nie.

Dzwoniłeś do Vectry? Jeśli nie to zadzwoń bo tak jak napisałem może musza dodać u siebie w systemie adres sprzętowy MAC dekodera. Na infolinii wszystko Ci powiedzą. Ja też nie miałem VOD i portalu dopiero do nich zadzwoniłem i podałem co tam potrzebowali i zaczęło działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część w VOD jest za free, prawie nic ale jednak :-)

 

Soft Ci się sam zaktualizuje IMHO.

 

A propos HBO i tych "premium", coś mi się wydaje że jak dostałem nowy dekoder to też miałem przez chwilę pełny pakiet, ale może Vectra coś "usprawniła" ... znani są z tego, rzadko coś dobrze zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...