Skocz do zawartości

Problem z zalogowaniem się na forum


sattttt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...
Gość Anonymous

Dzisiaj logowałem się na forum, bo wyczyściłem ciasteczka (pierwszy raz od wielu tygodni). Hasło mam zapamiętane, więc wszystko samo się wpisało. Mimo to po zatwierdzeniu wyświetliła się informacja, że już przekroczyłem limit błędnych prób logowania (czy coś w tym rodzaju) i musiałem przepisać słowa z obrazka. Potem już się dobrze zalogowało, dane te same, które były zapamiętane w przeglądarce.

Albo to był jakiś błąd, albo ktoś usiłował się dostać na moje konto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie zdarzyło. Prewencyjnie możecie pozmieniać sobie hasła na trudniejsze, bo raczej błąd skryptu to nie jest i ktoś się próbował wbić. Ogólnie jednak złamanie hasła brute-force jest raczej niewykonalne, bo właśnie po wyskoczeniu za limit prób zacznie co pewien okres krzyczeć o kod z obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Po raz drugi zgłaszam problem z logowaniem się na forum. Nie jestem częstym gościem na forum i prawdopodobnie stad problemy z logowaniem.

Nie ma mowy o pomyleniu loginu bądź hasła bo korzystam z ustawień systemowych.

Po kilku próbach pojawia się m.in. propozycja skontaktowania się z Administratorem, tyle tylko że do skontaktowania się z Administratorem TRZEBA BYĆ ZALOGOWANYM.

I tak wkoło Macieju.

Zgłaszałem ten problem kilka miesięcy temu ale został on po prostu olany.

Zróbcie wreszcie link do Administratora bez logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mail istnieje od dawna: forum [malpka] satkurier.pl ale z góry ostrzegam, że są pewne zasady pisania na niego - bez odpowiedzi zostają wszelkie maile w których nie jest podany nick z forum, nie jest dokładnie opisana sytuacja lub jest niekulturalny. Ponieważ co jakiś czas maile tam przychodzą - wnioskuję, że adres ten jest znany i nie jest zbytnio ukryty, bo tak nikt by na niego nie pisał.

 

W kwestii samego problemu z logowaniem - jesteś jedyną znaną mi osobą z takim problemem @Stef, więc przyczyny musisz jednak szukać u siebie. Nie ma mowy o problemach z logowaniem spowodowanych długimi nieobecnościami, bo znam jedną osobę, która po długiej nieobecności się logowała (i to o wiele większej niż kilka miesięcy) i nie miała problemów. Hasła się nie zmieniają, nie wymuszam resetów ani też nic nie robię w kierunku utrudniania logowania, zatem wina nie jest po stronie forum. Przy następnym wystąpieniu problemu spróbuj wyczyścić ciastka z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...