Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@SatExpert & @jarek999 - dziwna sytuacja, po analizie wprowadziłem pewne zmiany, ale co się załapało jeszcze do teraz do zakładek (jeśli coś się załapało) trzeba będzie ręcznie pokasować. Jednocześnie to ostatni pomysł jaki mam w tej sprawie, więc lepiej żeby zadziałał :P

No niestety dziś nowe śmieci mi wskoczyły do zakładek :roll:

https://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=24&t=38044&view=unread&sid=f906871d2fd51734969fe014e9c57eb4#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem :P U mnie tak się nie dzieje i też nie widzę masowych zgłoszeń, więc jakby na to nie patrzeć - to jakaś wąska sprawa pewnie związana z wykonywaniem określonych operacji/funkcji. Korzystasz z Tapatalka? @jarek999 też? Obserwujecie wątki, z których posty wywalone do kosza trafiają Wam do zakładek? Korzystacie poza tym z zakładek? Jeśli korzystacie z Tapatalka, to dodajecie jakieś wątki do obserwowanych lub coś innego nietypowego? Odpowiedzi mogą być na PW.

 

@bmp - ustawienia są takie celowo z przyczyn technicznych i aktualnie nie ma żadnych szans na dłubanie w tym, ale będą przy migracji forum w przyszłości. Czyli SOA #4 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z Tapatalka?

Nie :)

Obserwujecie wątki, z których posty wywalone do kosza trafiają Wam do zakładek?

Obserwowanie wykorzystuje tylko do wykazów, żeby nie szukać ich w potem w zakładkach :)

Korzystacie poza tym z zakładek?

Tak :)

 

Dziś na przykład pokazuje mi dwa razy TVP Sport. Jeden odnośnik jest do Kosza a drugi do właściwego wątku.

Ja mam tak samo z wieloma wątkami - dziś zauważyłem, że nowe mi doszły :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie uzupełniające: jeśli rzeczy z kosza pojawiają się w zakładkach, to są rzeczy wycięte z wątków, które obserwujecie lub macie w zakładkach, czy są to rzeczy przypadkowe?

Czekam aż podniesie się phpbb.com po włamaniu u nich, bo potrzebuję zajrzeć w changelog 3.0.12...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa, to na pewno nie jest bug, tylko nowy super feature, żeby śledzić też elementy wydzielone z wątków śledzonych :D SOA #4096 8)

 

Ale tak na poważnie, musimy poczekać na naprawę phpbb.com, bo potrzebuję changelog. Sprawdzałem wprawdzie, ale już nie pamiętam co tam zmienili, problemy są najpewniej wynikową tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dają changeloga w źródłach w doc/ albo README ?

Dają, ale z linkami do trackera, które nie działają, przez co nie mogę sprawdzić czy mój kandydat do przyczyny faktycznie jest przyczyną :P (kandyduje do tego miana PHPBB3-11775)

Jeśli namierzyłbym zmianę i nie wymaga ona przerobienia dziesiątek plików, to na bazie trackera cofnę tą zmianę w kodzie...

Przynajmniej już wiem mniej więcej o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

@Peteorwnys - nie trzeba nowego konta (zresztą posiadanie 2 kont, nawet jak jedno jest nieużywane, nie jest dobrym pomysłem - regulamin ;) ). Natomiast co do samej zmiany, to prawdę mówiąc nie wiem, od strony samego phpBB się da, ale może to doprowadzić do różnych nieoczekiwanych trudności później, zapewne Publisher nie zadziała, przy zmianie skryptu forum (co planujemy) może to też skomplikować konwersję i np. będzie problem z zalogowaniem się, czy coś - naprawdę ciężko przewidzieć. Generalnie nie mamy nikogo tak zarejestrowanego i nie wydaje mi się to zbyt dobrym pomysłem, ale jak bardzo chcesz...

 

@misiek2000wp - tak jak pisze @SatExpert - można zgłosić się do mnie. Nie popieram takich zmian, bo zmienia się tylko sam nick, nie poprawiają się cytowania w postach innych osób itp., co generuje pewien chaos, ale też nie robię problemów ;) Zasady: zmieniam jeśli ktoś inny nie ma już takiego nicka - jeśli zajęty, to nie da rady, nick podlega pod regulamin (i to się tyczy też zagranicznych) i nie zmieniam co chwilę - mam zapisane kto kiedy zmieniał i zbyt częste zmiany odpadają, przyjąłem założenie ok. 180 dni. Docelowo jak zmienimy skrypt, to może uda się to odpalić, żeby każdy sobie mógł sam bez pisania do mnie, ale nadal z limitem 180 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...