Skocz do zawartości

Tapatalk


adrian1990_02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna normalnie przeglądać całe forum. Po lewej stronie z menu mozna wybrać rożne opcje, całe forum, ludzie, subskrybowane tematy, no i moją ulubioną oś czasu, gdzie jak w ciagu dnia przegadam forum to widzę najnowsze posty we wszystkich wątkach na forum

 

No i nic nie wywala, chyba że ma się jakiś badziew a nie telefon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tylko "podfora" i niby widzę coś na kształt forum bez widoku ostaniego posta w dziale ;)

U mnie jak rozwinę menu z lewej strony to mam do wyboru

a7y2u3yg.jpg

A pózniej jak kliknę fora to normalnie jest całe forum do wyboru

a4epa6yh.jpg

 

@kolos22, Tak. Ja się zarejestrowałem przez konto na Facebooku ;)

Ja nie mam żadnego konta, od czasu do czasu mam opcje logowania ale daję pomiń i nigdzie się nie loguję poza forami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

@kolos22, Tak. Ja się zarejestrowałem przez konto na Facebooku ;)

Ja nie mam żadnego konta, od czasu do czasu mam opcje logowania ale daję pomiń i nigdzie się nie loguję poza forami

 

Czy to oznacza , że jak wpiszę swoje dane z tego forum czyli nick i hasło , to spokojnie zaloguję się przez Tapatalka np. na forum SK ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiejsza aktualizacja tapatalk dla iOS. Niestety wprowadza straszne zmiany. Czcionka jest ok, ale zabiera treści i mimo ekranu o dużej rozdzielczości nie ma treści na ekranie. Zobaczcie jak to wyglada http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/12 ... d5967a.jpg

 

Zawsze lubię zmiany, ale że teraz nic nie widać to tragedia

Po co ten obrazek na gorze albo ogromne logo?

Dlaczego nazwa wątku jest na ogromnym niebieskim pasku gdzie treść zajmuje malutką jego cześć. Strasznie to wyglada.

 

Można to jakoś pomniejszyć żeby było wiecej treści?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tapatalk na Androida dostał u mnie przed chwilą aktualizację, nie wiem czy to teraz zmienili, ale jest już na moje oko lepiej ;) Fajnie wybiera się działy, a obrazek pokazuje się tylko na początku, a jak przewija się posty - znika z widoku.

Przy okazji zrobiłem aktualizację API, abyśmy nadążali za możliwościami aplikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...