Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cltr+F5 ;) Wszystkie śmieszki-heheszki wróciły do wersji bez czapeczek, ozdobniki świąteczne poznikały ;) Przepraszam, że dopiero teraz, ale w poprzednim tygodniu byłem na urlopie i nie dało rady. Aczkolwiek u mnie za oknem śnieg i choinka u mnie stoi, więc zimowe forum mi pasowało :( No szkoda :(;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cltr+F5 ;) Wszystkie śmieszki-heheszki wróciły do wersji bez czapeczek, ozdobniki świąteczne poznikały ;) Przepraszam, że dopiero teraz, ale w poprzednim tygodniu byłem na urlopie i nie dało rady. Aczkolwiek u mnie za oknem śnieg i choinka u mnie stoi, więc zimowe forum mi pasowało :( No szkoda :(;)

A jak poprawić w Chrome na Androida? Pytam gdyż tam nie ma CTRL+F5 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno pomóc: menu --> Ustawienia --> Ochrona prywatności i tam na samym dole jest przycisk Wyczyść dane przeglądania. Po kliknięciu pojawi się wybór co wyczyścić, wystarczy tylko zostawić zaznaczenie przy Wyczyść pamięć podręczną, resztę odznaczyć. Ale to przy założeniu, że nie korzystasz zbytnio z cache, bo to oznacza wy[beep]e wszystkiego i każda odwiedzana strona będzie ciągnąć wszystko od nowa (transfer na komórce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy wybrałem dobry temat, bo nie widzę tematu o uwagach do pracy moderatorów. Otóż od pewnego czasu bogdan425 w dziale nc+ edytuje posty użytkowników i poprawia im błędy. Ortografia, interpunkcja, mała i wielka litera. Bardzo fajnie, że mu się chce, tylko fajnie by było, gdyby nie poprawiał poprawnie napisanych postów na niepoprawne. Sprawa dotyczy głównie dekoderów. Ktoś tam pisze np. mam sagemcoma a bogdan425 poprawia mu to na mam Sagemcoma a przecież ten użytkownik nie posiada firmy Sagemcom, tylko dekoder wyprodukowany przez tę firmę. Jeżeli ktoś pisze "kupiłem Fiata" to oznacza, że kupił tę firmę, natomiast jeśli ktoś pisze, że kupił fiata oznacza to, że kupił samochód wyprodukowany przez firmę Fiat i analogicznie jest z innymi produktami, w tym również z dekoderami.

 

Ja wiem, że sam pewnie robię sporo błędów, nie jestem też terrorystą, który nakazuje wszystkim pisanie w stu procentach poprawnie. Zdaję sobie sprawę, że jest to dość powszechnie łamana zasada ortografii. Nie mam zamiaru prosić, żeby ktoś poprawiał w takim przypadku dużą literę na małą. Ale ludzie, jak ktoś pisze poprawnie to nie poprawiajcie mu tego na błędną pisownię tylko dlatego, że powszechne jest lekceważenie tej zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na forum nie ma możliwości usunięcia własnego posta? Dlaczego jeśli post jest ostatni, jakieś błędy, literówki, można go edytować kilka razy bez informacji, że post był edytowany - słusznie. Natomiast kiedy post nie jest już ostatni w wątku to każda edycja skutkuje licznikiem zmiany - niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwanie postów: gdyby dało się usuwać posty, na które pojawiła się już odpowiedź - prowadziłoby to do chaosu na forum, natomiast mogłoby to być możliwe dla postów bez odpowiedzi, ale tu znowu obecny skrypt nie daje takiej możliwości. W przypadku wystąpienia takiej potrzeby najprościej zgłosić własny post z dopiskiem, że pomyłka lub do usunięcia i jak tylko będzie ktoś z ekipy, to się tym zajmie. Nie polecam zmieniać treści na "do usunięcia", bo nie zawsze możemy to zaobserwować i taki post może zostać przeoczony (aczkolwiek staramy się też wyłapywać).

 

Edycja: tak zachowuje się phpBB, aczkolwiek jesteś pierwszą osobą, która zwraca na to uwagę, więc też nie przeglądałem jakoś szczególnie ustawień w poszukiwaniu możliwości wyłączenia tego. Wydaje mi się to jednak całkiem logiczne, gdyż jeśli ktoś coś odpowie np. popierając Cię, a Ty wyedytujesz post na całkiem przeciwstawny i nie będzie śladu edycji, to prowadziłoby to do możliwości trollowania. Obecny stan jest logiczny i uzasadniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko nieraz widzę jeden błąd, potem drugi, ale już nie edytuję, żeby nie wyjść na idiotę, że zmieniam post 3 razy. A może jest możliwość usuwania posta, jeśli jest on ostatni w wątku? Tak jak są inne zasady dla edycji ostatniego, może też można właśnie tylko ostatni usuwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam swoje edytuję czasami i się nie przejmuję licznikiem ;) Mylić się ludzka rzecz, ba nawet to dobrze o Tobie świadczy, że się starasz, a nie wstawisz byle co i machniesz ręką - punkt dla Ciebie ;)

Z usuwaniem rzucę jeszcze okiem - między wersjami phpBB nie przeglądam zbytnio admina, jak patrzyłem jakiś czas temu, gdy pytał ktoś inny, to nie było takiej opcji, w wolnej chwili zajrzę jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...