Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat rozbija się o mój chroniczny brak czasu - przed przeskokiem musi zostać zakończona aktualizacja kącika DX-era (aktualnie ledwie została zaczęta). Gdy to zrobię - będę próbować migrację najpierw lokalnie, a następnie już na żywym organizmie ;) Dlatego też wstrzymuję się z tymi emotkami, bo jeśli może uda mi się znaleźć czas w weekend na kącik DX-era, to nie ma już sensu dłubać w czymś, co zaraz i tak poleci do kosza w całości ;) Planuję aby nie było nadmiaru bajerów po migracji, stawiam na prostotę.

 

Będę informować z wyprzedzeniem, gdy będzie miało się coś dziać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, aby w nowym silniku przetestować możliwość wstawiania statusów twitterowych, czy z facebooka. Myślę, że pomoże to potwierdzić daną informację, szczególnie, że wiele osób związanych z mediami ma konta na tych portalach społecznościowych :wink: Jest to ostatnio dość powszechnie stosowana forma dot. różnych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Statusy facebooka, czy twiitera są często wykorzystywane w informacjach. Na satkurierze też takie newsy są, ale bardziej z przepisaną notką niż właśnie udostępnioną grafikę z portali i chyba to wygląda estetyczniej. To tylko propozycja co do funkcjonalności silnika jakich wiele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, Drodzy Moderatorzy, czy już nie czas, aby świąteczne czapeczki przy emotkach zniknęły z forum? :)

Coś mi się zdaje, że na 99% Moderatorzy nie mają wglądu do kodu forum i uprawnień do takich zmian. Nie mieszajmy ich niepotrzebnie do takich spraw. Admin ostatnio pisał, że ma mało czasu więc pozwólcie mu spokojnie pracować, szczególnie, że nadchodzi nowy silnik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Był już taki pomysł. Zdaje się, że nie został przeforsowany z powodu oceny nie tyle samego postu, co usera. Ktoś, kto cię nie lubi mógłby minusować twoje posty. Bądź też negatywnie oceniać post zupełnie niepotrzebnie, nie mając pojęcia o pisanym zagadnieniu.

 

w sumie masz racje ale tu dotyczy samego forum, to byśmy sobie to może odpuścili? ale dać na główna w rożne artykuły gdzie każdy się wypowiada bez podania swojego właściwego :D nicku, i jest bezpieczniej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość pietryga511

To najpewniej nie jest odpowiedni temat na tego typu pytanie, ale cóż... Chciałbym dowiedzieć się dlaczego pewien moderator zdecydował się zamknąć temat o TVR. Nie było w nim przesadnej ilości spamu, a sytuacja kanału wydaje się jednym z najciekawszych wydarzeń tego miesiąca na polskim rynku, więc to chyba normalne, że była licznie komentowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watek został zamknięty z prostego powodu. Sam nadawca milczy i nie zajmuje w tej sprawie jednoznacznego stanowiska. Jego lakoniczne wytłumaczenia o przerwie w nadawaniu nie są rozwiązaniem. Międzyczasie w wątku kwitnie wolna amerykanka. Każdy próbuje przekładać wyższość swoich wydumanych racji, które nie znajdują uzasadnienia. Proszę prześledzić post po postcie.

Z ich treści nic nie wynika. Tylko gdybanie. Patrząc z drugiej strony kanał nie cieszył się jakąś wyjątkową oglądalnością. Prawdę mówiąc, pisząc w cudzysłowie, zaistniał na dobre, gdy na satelicie zgasł sygnał.

Ale! Jeśli jednak TVR wróci na satelitę, to ten wątek zostanie udostępniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pozbądź się niepożądanych postów, a nie zamykaj temat. Naprawdę niektóre decyzje tutejszych moderatorów są dla mnie nie zrozumiałe, bo swoją niekompetencję rekompensują totalnym ucięciem dyskusji. Dobrze, że nie jesteś administratorem, bo gdybyś sobie nie radził z niechcianymi wypowiedziami (lub "wolną amerykanką" jak to zwiesz), z miejsca byś wyłączył całe forum, dopóki ludziom nie ostudzą się emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...