Skocz do zawartości

Problemy z rejestracją, błędy na forum


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Wiadomości zawsze zostają wysłane, natomiast jeśli wiadomość wisi w folderze "Do wysłania", to oznacza, że nie została odczytana przez odbiorcę. Przeskakuje do wysłanych w momencie, gdy druga strona przeczyta wiadomość. Tak trochę dziwnie są te foldery ponazywane, że wydaje się jakby wiadomość nie wychodziła, bo tak mogłaby wskazywać nazwa "Do wysłania".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Również. Ciekawe czy w nowym silniku też będzie podobnie czy inaczej. I czy będzie możliwość usuwania własnych postów zanim ktoś odpowie, tak jest np. na forum Emitela. W sumie przydatne, bo jak palniesz głupstwo czy coś to szybko delete i nikt nie widzi. Tutaj można jedynie skasować post i zostawić tekst typu "do usunięcia" lub "delete" i mod potem usunie. Na forum Emitela też jest phBB, ale jakaś modyfikacja. Nie można tam np. mieć sygnatury czy ukrywać obecności na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu nie wierzy adminowi? :> Będzie, spokojnie - fakt faktem nie mam czasu się tym zająć, ale niedługo na tym siądę, teraz mam deadline SK 3/2014 na głowie.

 

Co do pytań technicznych - nie wiem jak jest z usuwaniem własnych postów zanim ktoś odpowie, zobaczymy. Sygnatury także mógłbym tu powyłączać i być może zablokować logowanie jako ukryty, ale uznałem że są to funkcje dla większości przydatne. Mam natomiast nadzieję, że nowy skrypt ma możliwość wyłączenia wyświetlania sygnatur per użytkownik. Wtedy każdy, kto nie będzie chciał oglądać podpisów - wyłączy je sobie z wyświetlania ;) Na awatary to by też było przydatne. Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

A ja chciałem napisać (z impertynencją godną trolla) że z uporem maniaka COŚ mnie wylogowywuje z forum co jakiś czas (pewnie co dzień) mimo że zaznaczam coby mnie pamiętało foreva - i nie czyszcze ręcznie ciastek (żeby nie było).

 

...

 

No i jeszcze że pozdrawiam Agnieszke i znajomych.

i ten... tego... starczy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert & @jarek999 - nie wiem co to może być, acz mam pewne podejrzenie tylko że nie mogę tego teraz sprawdzić, faktycznie była pewna zmiana we wtorek (poza aktualizacją Tapatalka). Zrobiłem coś teraz dodatkowo, a jeszcze ewentualnie mogę zrobić coś innego, ale to jest czasochłonne, więc zanim zacznę rozdłubywać to proszę poobserwować teraz, czy problem jeszcze się pojawi (oby nie :P )

@bmp - ale to od teraz, czy od dawna? Możesz spróbować wyczyścić ciastka, ale ogólnie obawiam się, że to raczej coś związanego z przeglądarką (no, najwyżej jeśli więcej osób tak ma :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita: od dawna, konkretnie odkąd tu jestem.

Wygląda to tak: jestem na głównej SK, klikam Forum - przekierowuje, widzę w rogu że jestem zalogowany (!), i teraz czy klikne w temat/dział czy dam F5, czy wejde w poczte/PM - nagle w rogu robi mi się niezalogowany i over. Oczywiście z innymi forami nie mam tego problemu - gdybym miał to móz[beep]ica już by mi podsunęła rozwiązanie w postaci czyszczenia cache, ciastek czy nawet zmiany przeglądarki - i nawet bym o tym nie pisał...

A używam Opere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bmp - mimo że na innych forach tak się nie dzieje, to jaka sytuacja jest w przypadku użycia u nas innej przeglądarki? Nie zauważyłem zgłoszeń od innych u nas, więc wiesz - jakby to było powszechne, to działoby się u wszystkich...

@SatExpert & @jarek999 - dziwna sytuacja, po analizie wprowadziłem pewne zmiany, ale co się załapało jeszcze do teraz do zakładek (jeśli coś się załapało) trzeba będzie ręcznie pokasować. Jednocześnie to ostatni pomysł jaki mam w tej sprawie, więc lepiej żeby zadziałał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Orbita: posprawdzam trochę np. z Chrome... Ale mimo wszystko dziwne by było gdyby tylko Opere wylogowywało. W sumie i dziwne i nie - Opera zawsze słynęła z maksymalizowania standardów i może potrzebuje bardzo dokładnie ustawionych ciastek w setcookie konkretnie path=/, domain=forum.satkurier.pl, false, true - kto ich tam wie :]

A tu, cóż :P [beep]ik jest - nie żebym krytykował - bo najważniejsze że działa, ale domena jest nieważna www. i bez, cookie tak samo się ustawia takie i/lub takie, a phpbb3 ustawia w ogóle ciastko dla domeny satkurier.pl a nie forum.satkurier.pl - stąd mogą być problemy na przeglądarkach - bo normalnym ustawieniem jest 'accept cookies only from [visited web page] domain' a pozostałe są zlewane - czyli teoretycznie w ogóle nie powinien działać persistent login.

Oczywiście problem może istnieć w samej przeglądarce, ale dopóki z ciastkami z serwera jest miszmasz to się tego... nie stwierdzi na 100% ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr. Orbita: od dawna, konkretnie odkąd tu jestem.

Wygląda to tak: jestem na głównej SK, klikam Forum - przekierowuje, widzę w rogu że jestem zalogowany (!), i teraz czy klikne w temat/dział czy dam F5, czy wejde w poczte/PM - nagle w rogu robi mi się niezalogowany i over. Oczywiście z innymi forami nie mam tego problemu - gdybym miał to móz[beep]ica już by mi podsunęła rozwiązanie w postaci czyszczenia cache, ciastek czy nawet zmiany przeglądarki - i nawet bym o tym nie pisał...

A używam Opere.

 

 

Zaznacz przy logowaniu w Forum Sat Kurier opcje : zapamiętaj mnie i zatwierdź - mówię o logowaniu w Operze . Wtedy na 100 % nie wyloguje cię z forum SK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...