Skocz do zawartości

Zmiany na Forum


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Myślałem o tym kiedyś, ale uznałem ostatecznie, że nie jest to dobry pomysł, bo niektóre ankiety jednak nie tracą na aktualności i mimo braku aktywności za jakiś czas ktoś może chcieć się wypowiedzieć w temacie ankiety. Musiałby założyć na nowo. Myślę, że trzeba tylko ścigać masowych odpowiadaczy, np. zgłaszać posty jeśli ktoś coś zauważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zapewne wszystko jest możliwe, ale finalny efekt będzie zależny od tematu jaki będzie ustawiony i tu z uwagi na doświadczenia z lat administracji mogę powiedzieć tyle, że najlepiej jest trzymać się tematu "fabrycznego" - taki jaki jest domyślny dodawany do forum. I tak też zrobimy. Własne tematy wyglądają profesjonalnie, ale zawsze wcześniej czy później kończą się problemami z aktualizacją skryptu, kompatybilnością itp. i naprawdę szkoda na to energii. Forum w mojej opinii ma przede wszystkim działać, a nie wyglądać ;) Jeśli przy okazji będzie ładny wygląd, to będzie fajnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Okazało się, że w Hyde Parku jest sporo tematów filmowo-serialowych - zmajstrowałem nowy dział: viewforum.php?f=191 ;)

Zastanawiam się, czy udało by się zebrać na tyle materiałów, żeby wydzielić też dział muzyczny...

EDIT: A nawet może być, więc dział muzyczny też zmajstrowałem viewforum.php?f=192 ;)

 

Jakby coś było jeszcze do przeniesienia tam, co przeoczyłem, to proszę dać znać na PW.

 

EDIT: Jeszcze inaczej - zrobiłem kategorię "Rozrywka, wolny czas", do której przerzuciłem działy: sportowy, filmowy, muzyczny i prasę, do której dodałem też książki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie ogólnie jestem niechętny do jakichś poważniejszych zmian - siła przyzwyczajenia to mocna siła ;) Ale zobaczymy, Sport przeniosłem niedaleko, Prasa i tak nie zagrzała miejsca, więc może nikt się nie zdążył przyzwyczaić, a muzyka i film to działy nowe. Zobaczymy, w zasadzie to wszystkie te zmiany jestem w stanie wycofać, ale dałbym im czas tak z miesiąc na ocenę, czy uda się przyzwyczaić do takiego nowego układu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...