Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Marco97
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nikomu nie każe oddawać się do dyspozycji admina, tylko po prostu oczekiwałbym większego zrozumienia dla użytkowników. Oczywiście, że TVR w nieznany nikomu na tym forum sposób przerwało nadawanie na satelicie, a rozsyłając komunikaty, odpowiada lakonicznie odnośnie swojej przyszłości. To akurat jest śmieszne. Nie rozumiem tylko po co odbierać ludziom możliwość spekulowania na temat ewentualnych przyczyn, w końcu to jest forum dyskusyjne... Wszyscy mamy prawo zgadywać, tym bardziej, że nie łamie się w ten sposób tutejszego regulaminu. Może w końcu użytkownik reprezentujący niegdyś tą stację (ciekawe, czy tam jeszcze pracuje?) włączy się do dyskusji i powie, co się stało - ewentualnie znowu pogrozi komuś odpowiedzialnością karną za słowa o powiązaniach politycznych TVR i PSL :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami aby zapewnić porządek konieczne są decyzje niepopularne lub też niezrozumiałe. Nasze forum od zawsze ma dość ostre zasady w pewnych kwestiach, nie zamierzam tego zmieniać, a działania moderatorów popieram. Jeśli są jakieś wątpliwości to zawsze jest to do rozwiązania na PW, nikt nie jest nieomylny, dochodzą czasami emocje, jesteśmy wszak ludźmi. Pierwsza zasada - piszemy na PW do moderatora zaangażowanego w sprawę. A jak jest problem, to od tego jestem ja i mój PW. Jeśli jest próba dogadania się, to porozumieć się można w każdej sprawie, nawet BAN-ów o czym niektórzy wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można złożyć oficjaln ą skargę na moderatora,. Bogdan co chwilę usuwa postybez podania żadnego powodu, po prostu decyduje jego widzimisie. Nie wiem czy ktoś taki powinien pełnić tą funkcję. Niech moderator wyjaśni powód, poda dokładną podstawę prawną, powołanie się na sam regulamin, czego ten moderator nie czyni często to za mało, niech podaje konkretne punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to biorę stronę @bogdan425. Jestem już dość długo na forum, nie często się udzielam ale lektura tak strony głównej jak i samego forum to codzienność dla mnie.

Może to "zawodowe" skrzywienie z mojej strony ale uważam działania w.w. moderatora za słuszne. My jako userzy lubimy sobie pofolgować, ale chcemy też by forum było czytelne i przejrzyste. Moderator musi jakoś nad tym panować, jeśli robi za mało to są skargi że jest bajzel w wątkach i kłótnie. Jeśli chce by był ład, rzeczowa dyskusja i wzajemny szacunek jest oskarżany o cenzurę.

Jedna tylko rada ode mnie, proszę by jeśli to możliwe przenosić wartościowe posty do właściwych tematów, nie do kosza.

P.S. Sami popatrzmy na wątek o PS i PSE(viewtopic.php?f=11&t=36) - odbiegliśmy od tematu wątku zupełnie, ostatnie dwie strony tematu winny się znaleźć tu:

viewtopic.php?f=36&t=9044 jednak mod przymknął oko. Takich sytuacji jest mnóstwo w różnych tematach, powiem więcej mnie samego jako byłego moda(inne forum-jedno z największych w Polsce) drażni offtop w niektórych wątkach ale szanuję panujące tu zasady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceberg widzę to, co zauważyłeś. Off-topic rozwinął się przy okazji MŚ w Siatkówce. I jak szybko powstał, tak szybko przycichł. Przeglądałem to na bieżąco. Jednakże w dużej części dotyczyło to kanałów sportowych Cyfrowego Polsatu. Więc jest tak, jak jest. Myślę, że na tym userzy poprzestaną?

 

Za cenne uwagi dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Rangi się robi jak jest zapotrzebowanie - Junior Adminów u nas nie ma (a jak już miałbym kogoś robić, to bym normalnie dał rangę Admin), Serwer nie wiem do czego miałby służyć w ogóle, Grafik to nie nasza branża, a Dziewczyna w sumie może i by było, ale tylko jeśli jakaś chciałaby być wyróżniona, zresztą nie da się tego zweryfikować i mogłyby pojawić się "fałszywe" dziewczyny, byleby rangę załapać. Także generalnie - nie wprowadzam nic z tego, ale dzięki za zgłoszenie, podpytać zawsze można ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer nie wiem do czego miałby służyć w ogóle
Użytkownik, który udostępnia wszystkie pliki w jakości HD. A poza tym, to jest (HD) Serwer.
a Dziewczyna w sumie może i by było, ale tylko jeśli jakaś chciałaby być wyróżniona, zresztą nie da się tego zweryfikować i mogłyby pojawić się "fałszywe" dziewczyny, byleby rangę załapać.
Dziewczyna to osoba, która na forum jest kobietą, a w tematach opowiada na temat babskich programów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak pliki multimedialne, które są w HD głównie pochodzą od nadawców i są w takiej jakości jakiej oni je przygotowują. Ktoś kto dodaje artykuł z wideo po prostu linkuje do oficjalnego materiału. Od tego jest ranga "Redaktor"

Co do dziewczyny dalej nie rozumiesz, że Mr. Orbita może i by się na to zgodził, ale nie ma jak tego zweryfikować. Dowód mają pokazywać obok swojego zdjęcia w topless? Nie na tym idea forum polega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam propozycję co do zmiany moderatorów, gdyż obecnie na forum z 5 moderatorów aktywnie działają tylko kolega bogdan425 oraz Qrzysztof, oraz czasami Bartek. Koledzy tomekb1976 oraz pitter chyba zapomnieli już o forum, więc proponuje żeby przeszli na "forumową emeryturę" a za nich wytypować nowych członków do grupy.

 

Druga sprawa to już do szefa, czyli Mr. Orbita . Czy jest opcja żeby była możliwość na forum kasowania ostatniego napisanego posta przez usera gdy się pomyli. Usprawniło by to trochę późniejsze edytowanie że post jest do kosza, a i moderatorom przenoszenia i kasowania postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy moderatorzy działają ;) Nie wszystkich działania rzucają się w oczy, ale każdy coś w miarę możliwości miesza ;) @pitter jest praktycznie codziennie, tylko to przyczajony tygrys, ukryty smok - niby nie widać, a tu bach - ostrzeżenie :lol2:;) Żartuję oczywiście ;)

 

Kasowanie aktualnie uniemożliwiają mi możliwości phpBB. Coś takiego mogłoby być, ale tylko na zasadzie, że można skasować póki nikt inny nie odpowie (bo tak to zacząłby się chaos). Będę miał to na uwadze, dzięki ;) Póki co zamiast edycji można też ew. zgłosić swój post do usunięcia (i polecam to robić, bo łatwiej Nam zauważyć ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...