Skocz do zawartości

Amiko STHD-8840


jeneka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Diana, poczytaj to co pisałem o tym sprzecie wcześniej. Może jeszcze coś dodam. W sumie odbiornik jest dobry. Ja mam tylko problem z blokowaniem sygnału telewizii kablowej we wszystkich odbiornikach TV w domu, ale tylko podczas jego załączania wyłącznikiem z tyłu urządzenia. Gdy jest on na czuwaniu tego problemu nie ma. A wyłączam go dlatego, że na co dzień używam innego odbiornika , którego dostałem z kablówki. Amiko ma bardzo rozbydowany wyświetlacz na którym pokazuje nazwę odbieranej stacji, nazwę filmu który odtwarzam z dysku, czy pendriva. Pokazuje zajętość pamięci podłaczonej do USB, pokazuje czy jest włożony modułCI i wiele innych informacji. Oprogramowanie można aktualizować pobierając je z internetu: http://amikostb.com/?q=product&id=181 (w zakładce Downloads). Obraz jest bardzo dobry. Przełaczanie programów dość szybkie. Posiada dwie możliwości standby, -jedna Real (przy tym ustawieniu po właczeniu z pilota się dość długo uruchamia) -druga Fake (przy tym ustawieniu uruchamia się natychmiast) to tak jakby się tylko częściowo wyłączał. Ważna informacja dla nagrywających programy na pamiec USB. Jeżeli się ustawi że ma nagrywać program odkodowany, to należy kartę dostepową włożyć nie do czytnika karty a do modułu CAM (nie dostarczany w komplecie). Wtedy nadranie można odtwarzać nawet w komputerze. Nagrywa w formacie TS. Nie wiem co tu jeszcze napisać... Jeśli masz jakieś konkretne pytania to napisz. Acha, NC+ nie mam, wiec nie wiem jak współpracuje. Ja mam kablówkę z TVK Toruń i swoją antenę sat z zezem na HB i Astrę, i tu nie mam żadnych kłopotów, niemieckie programy HD (FTA) śmigają aż miło.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @fredb za info , a ja właśnie zakupiłem ten tuner i na razie mam dwa problemy. Pierwszy to potrafi po wyjściu z menu szczególnie opcji USB klatkować przez około minutę , a mam moduł nc+mix , czy masz podobnie?, dodam że gdy włożę moduł bezpośrednio do gniazda ci do tv to nie mam tych objawów Druga sprawa to przy ustawieniu tuner1+tuner2 oczywiście sat i doprowadzeniu dwóch kabli z konwertera i nagrywaniu na dysk w żaden sposób nie mogę ;przerzucić; na inny kanał , a powinno bez problemów w opcji twin działać. Ostatnia sprawa to przy nagrywaniu wyłączę tuner to on kończy nagrywanie ??? a moim zdaniem powinien zaprogramowany program dalej nagrywać. Są jakieś wyjaśnienia ? czy ja mam coś zle ustawione , czy ten typ tak ma ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie nagrywania jednego programu , a oglądania innego to sprawa raczej się wyjaśniła. Wygląda na to że moduł nki jest jedno strumieniowy i chyba tu jest przyczyna , ale odnośnie opcji gdy w czasie nagrywania programu wyłączam tuner i zostaje zakończone nagrywanie to moim zdaniem jest coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...