Skocz do zawartości

Reklamy telewizyjne


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie podczas jednego bloku na TVNie poszły aż 3 reklamy Plusa - jedna z Karolakiem, jedna bez aktorów, i jedna z Mecwaldowskim. Popisów aktorskich oceniać nie będę, ale grafika tych reklam jest bardzo w porządku. Poza tym, podoba mi się efekt animujących się pasków na różnych przedmiotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.09.2021 o 10:03, Darek z Ozimka napisał:

Do emisji wróciła wkurzająca reklama Tarczyńskich, tyle że w skróconej wersji, której nie mogłem znaleźć:

 

A istnieje jakaś reklama niewkurzająca :?: bo mnie wku:censored: każda(również radiowa) gdy tylko się zacznie :/, 99,9% reklam są kierowane do takich pustaków że aż zęby bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2021 o 14:42, Beks napisał:

Nowa reklama Media Expert z okazji 19 urodzin.

Ta reklama doprowadza mnie już do szału, zwłaszcza jak ją słyszę w radiu.

 

W dniu 21.09.2021 o 20:17, Pan MarSag napisał:

Do emisji wróciła reklama Tymbarka z "Sok i śniadanie, śniadanie i sok"

I znów wkurzająca reklama Tymbarku. Przez tą reklamę czuję się obrażony jak w czasach zdalnego nauczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

Reklamy w telewizorowni to przegrana tych, którzy je tworzą. 75% ludzi pow. 40 roku życia reklamy przełącza lub przewija. Zdaniem tych ludzi reklama to szczyt [beep]ady, im bardziej [beep]ska, prosta, upadła tym niby lepsza dlatego nie da się tego oglądać.

Jaka zatem powinna być reklama?

INFORMUJĄCA!

Informująca gdzie, od kiedy i za ile można kupić to... co reklamują.

Reklama 20 sekundowa typu:

stojący ludek i pokazujący produkty:

- jajka po ... 4,99 za 10sztuk, klasa M

- schab po 9,99 za kg

- napoje cola , fanta i sprite po 3,99 za butlę 2L

- mleczko z Piatnicy 3.2% za 2,99...

i tak dalej i dalej i dalej...

 

20 sekund i każda reklama inna!!

W bloku reklamowym od 18:00 do 22:00 takich "innych" reklam po 30 ... i urfafafafafaaaa naród cały zna pół cennika z marketu...

 

ale nieee....

trzeba zareklamować schab po 8,99zł od soboty...

aby wszyscy pobiegli rano po schabik i usłyszeli że ... już się sprzedał...

 

Pamiętam moe zdziwienie w Kauflandzie, byłem drugim klientem tuż po otwarciu drzwi!

Pytam gdzie ten schab...

i nie ma...

wciełooo...

 

wały na wałach dlatego reklam się nie ogląda...

 

Nieistniejące promocje...

Nieistniejące produkty...

 

Ostatnio EuroAGD zyepppałem mailowo...

za BLACK-PIĄTEK...

 

Telefon Xiaomi był za 949zł w tygodniu...

W piątek zrobili mega WYPRZ i zapodali obok skreślone 1099zł a aktualną cenę ustawili naaa... 949zł... hehehe

i to w chwili w której u wszystkich (u konkurencji) telefon bez promocji kosztował 929>949...

Żenada...

[beep]ada...

Takie coś powinno być KARANE!

 

A od patrzenia na celebrytów, sportowców i innych płazów... to mam ki.bel pełen wymiocin... i oni myślą (reklamotwórcy) że to działa, mi się ży...gać chce od reklam z Euro, Media, Mediaexp. i podobnych... dlatego PVR to jesyne rozwiązanie na brak nerwicy! Nagrywać dzień wcześniej, jutro oglądać i ... przewijać ten SPAM!

SPAM rodem z oddziałów psychiatrycznych-zamkniętych...

 

Edytowane przez AmstradSRX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, może nie tak dobitnie jak masz w stylu pisać, ale faktycznie ostatnie reklamy są coraz bardziej irytujące i mało tego wprowadzają w błąd. A markety jakie by nie były rżną klientów na cacy. Ja telewizji mało oglądam i jeśli jest reklama przełączam od razu na inny program, więc Nielsen od razu by mi zabrał telemetr. Z kolei moja żona ogląda dużo, ale na żywo ogląda 5%, reszta z nagrań. Wszystkie reklamy przewijane. I już zapowiedziała, że nigdy nie wymieni pvr na dekoder "chmurowy", który z pewnością już niebawem zablokuje możliwość przewijania reklam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie reklama Zalando też strasznie irytuję i odpycha. Ten kto wpadł na pomysł takiej reklamy powinien z miejsca stracić robotę. Chociaż i tak u mnie top 1 w najbardziej irytujących reklamach to te na męską potencję i inne płonące konary.

 

Co do promocji w Kauflandzie to przecież pracownicy biorą rzeczy z przecen i promocji dla siebie, rodziny, znajomych. Do mojego brata zawsze znajoma dzwoniła i mówiła, że jest schabik w dobrej cenie i czy chcę. :lol2: Także z worka to nawet nie wypakowują do lad tylko od razu dla siebie biorą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX
Godzinę temu, Kiler napisał:

Chociaż i tak u mnie top 1 w najbardziej irytujących reklamach to te na męską potencję i inne płonące konary.

Noo, jeszcze chwila i dzięki reklamom świat się dowie że impotencja nadchodzi u facetów w wieku (na oko) 35-40 lat, buhahahaa!

Nawet klienteli do reklamy nie potrafią dobrać odpowiedniej tak, aby wyglądało to na real! Aż szkoda że dla nastolatków nie ma nic na popęd jeszcze, heheheh. Ja mam 47+ a żona pupsko chowa bo dziobię ponoć 10x dłużej i lepiej jak przed 40-stką, ponoć tak jest że ... gdy nadchodzi ten prawdziwy męski przekwit (a on tak naprawdę jest w wieku dopiero 50+)...

po-je-bada te reklamy MAXIGRY... bez jaj, numer uno normalnie. Gdby moja samica (43lata) miała dostawać takiego łosia z reklamy to by mi ze cztery razy w tygodniu walichy za drzwi wystawiała, zero, zero, dosłownie zero jakiejkolwiek wiedzy seksuologicznej mają twórcy tych śmiechowych reklam, ludzie po 40-stce dziobią się jak króliki a reklamy młodszym wciskają kit że ... 40 to już finisz, to też powinno być karane, zakup tych tabletek, pastylek i innych, art. 286kk urafafafaf hahaha! Patologia mentalna...

 

Wracając do reklam należy wspomnieć uczciwie jeszcze o [beep]adzie polegającej na puszczaniu kilku tych samych reklam w jednym np. 10 minutowym bloku, to jest dopiero marnowanie kasy a potem wszyscy są zdziwieni dlaczego produkt w sklepie kosztuje 40,99zł a na allegro ten sam produkt 13,99zł (akurat szukałem farby w sprayu fluorescencyjnej w gumie to się przeraziłem bo to co w telewizorowni na turboTV reklamowali w dużym pomarańczowym sklepie naprawdę stoi 41 talarów za puszkę a na allejaja ta sama puszka 14 talarów). Wnerwia mnie gdy powtarzają reklamę w jednym bloku nawet i trzy razy z rzędu w czasie kilku minut. Gratuluję ilorazu inteligencji tym, którzy takie coś zlecają, oni naprawdę myślą że to przynosi zyski? U  mnie w rodzinie (u wszystkich) gdy tylko leci HEJNAŁ mediaexpertu każdy łapie za pilota i na byle co przerzuca, byle co, może być TRWAM :) oby tylko nie słuchać tego jazgotu dalej. I jak to działa? A działa tak że ... nikt tej reklamy nie ogląda!  Kolejna sprawa to celebryci - a sprawa wygląda tak że gdy np. taki jak ja widzi ORKIESTRĘ ŚMIETANKOWĄ w reklamie (np. baaaaardzo bogaty i ustawiony słynny piłkarz narodowy) to z miejsca naciska POWER na pilocie. Czemu?  Bo milionerek ustawiony do końca życia ma czelność odbierać ludziom pracę, tak, tak!  Na jego miejscu jakiś inny człowieczek mógłby sobie na chlebek zarobić, np. jakiś biedny studencina z domu dziecka, serio. Do reszty celebrytów też mam żal a Wy ich tak kochacie, cenicie,ohhh ludzie, ludzie. Oni pierwsi wyjęliby Wam z gardeł gdyby była taka potrzeba. Tymczasem grają sobie w reklamach, szmalu biorą, biorą i do grobów tego nie zabiorą. Perfidne odbieranie innym pracy, możliwości, możliwości sukcesu i tak dalej. Wnerwia mnie jeszcze wykorzystywanie nieświadomych dzieci-kaleków w reklamach. Ciągle zastanawiam się ... ILE Z TYCH PINIONDZORKÓW Z REKLAM dostaje takie upośledzone dziecko, ile? Jeździ na wycieczki 3,4,5 razy w roku gdzieś w świat? Ma zapewnione spa 5,6,7 razy w roku? Uzywa laptopa za 15-20 tys.zł przystosowanego dla kaleków? Ma szkolenia, kursy, szkoły i inne? A może codziennie zmaga się z "wdrapaniem" na 4 piętro bo nikogo stać było na montaż windy w bloku, jak myślicie?

 

Edytowane przez AmstradSRX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

To, co u nas się sprzedaje dzięki reklamom ... na zachodzie omijane jest szerkim łukiem. Zobaczcie jak prosperują apteki.

Mój kumpel (Hiszpan) gdy odwiedza Polskę to od zasze ma ubaw po pachy, zwłaszcza gdy razem jedziemy gdzieś w Polskę przez duże miasta to słyszę hihot i teksty:  kościół, monopolowy, kościół, monopolowy, apteka, apteka, apteka, apteka, monopolowy, kościół, lombard, lombard, lombard... o oooo znowu apteka, apteka i znowu monopolowy 24h... hahahaha

Nie dziwię się jemu, serioo...

więc jak widać do żywota poczciwego w Polsce dużo nie trzebaaa, zatem reklamują to co schodzi...

 

Wracając do tematu reklam to... one jeszcze nie psują głowy tak mocno jak reklamy w postaci ogłoszeń z GOV.PL heheh...

Tak, tak, wydawać miliony złotych na to aby OGŁOSIĆ społeczeństwu że... jadąc przez miasto za szybko można spowodować śmiertelny wypadek, oh, uh, ah lecz oh, ah,uh nie jest spowodowane tym razem śmiechem lecz ilością wylewanych łez, serio...

W jakim społeczeństwie trzeba żyć aby działy się takie cuda, cuda warte miliony złotóweczek... nie pij, nie jedź, zwolnij, noga z gazu... albo [beep]rku z doświadczeniem życiowym - nie oddawaj policjantowi oszczędności dla wnuczka. Wiecie co? Wybaczcie mi słowa ale... ta mentalność dzisiaj to naprawdę jeden, wielki oddział psychiatryczny.

Edytowane przez AmstradSRX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...