Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi jak będzie wyglądała oferta - czy kanały typu Discovery Channel, Disney Channel i Orange Sport będą w nc+ na kartę, bo podejrzewam, że Eurosport i Disney XD na 80% się w niej nie znajdą (brak ich w Smart HD, więc pewnie zabraknie ich także w nc+ na kartę) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z kolei ciekaw, czy z oferty "nc+ na kartę" będzie można korzystać też na własnym, niezależnym tunerze, bezpośrednio w jego czytniku (karta nieparowana) lub za pomocą modułu CAM (karta parowana z modułem)... :roll: Bo jeśli tylko i wyłącznie za pomocą dekoderów dedykowanych nc+ to będzie lipa i oferta ta praktycznie mijać się będzie z celem... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jak będzie wyglądała oferta - czy kanały typu Discovery Channel, Disney Channel i Orange Sport będą w nc+ na kartę, bo podejrzewam, że Eurosport i Disney XD na 80% się w niej nie znajdą (brak ich w Smart HD, więc pewnie zabraknie ich także w nc+ na kartę) :)

 

Oby się nie spełniły twoje prorocze sny... Mam nadzieję, ze nc+ na kartę będzie wzorowane na ofertach typu nnk, TNK HD i Smart HD a nie tragicznej oferty C+ na kartę, chociaż po ich tragicznej ofercie abonamentowej niestety wszystko może się wydarzyć

 

TV NA KARTĘ jest dla ludzi, którzy nie chcą płacić dużo w formie abonamentu i chca mieć dostep do wybranych, ciekawych elementów oferty na abonament.

NIE CHCĄ ,szczególnie w dobie cyfryzacji naziemnej, PŁACIĆ TYLKO za kanały, które mają w DVB-T za DARMO (co niestety próbuje wcisnąć CYFRA+).

 

Niech lepiej się opamiętają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem z kolei ciekaw, czy z oferty "nc+ na kartę" będzie można korzystać też na własnym, niezależnym tunerze, bezpośrednio w jego czytniku (karta nieparowana) lub za pomocą modułu CAM (karta parowana z modułem)... :roll: Bo jeśli tylko i wyłącznie za pomocą dekoderów dedykowanych nc+ to będzie lipa i oferta ta praktycznie mijać się będzie z celem... :?

Na poprzedniej stronie wrzuciłem cytat z innego wątku - podobno ma to działać na takiej zasadzie jak Smart HD i C+ na kartę - karta ma nie być parowana. Ja podobnie jak ty nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak wprowadzenie do obiegu samych kart, lub ewentualnie kart sparowanych z modułem - nie poto kupowałem Optiboxa HD, żeby go nie używać do oglądania PAY TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie "na kartę" powinno pójść w inną stronę.. Skoro DVB-T w Polsce już dobrze się "rozchulało" z uruchamianiem, wciskanie kanałów dostępnych na tej "platformie naziemnej" za kasę byłoby głupotą. Powinno być tak, że za niewielką kasę można uzyskać te kanały wszystkie w HD + Pakiety sportowe.. Najbardziej boli mnie to, że prawdopodobnie mogę pomarzyć o C+Sport (Bo nSport i C+Family 1/2 już są w n na kartę..).. A tak, gdyby zrobili pakiet sport za dobrą cenę, to myśle, że popularność tego byłaby większa niż samej oferty nc+ :D.. Jeśli chcą konkurować z DVB-T, to tak jak mówię: Lepszą jakością (bo nawet ten TVP1 HD i 2HD to jakaś kpina, przy aktualnym Bitrate'cie..) i za jakąś w miarę przystępną kasę fajne PAKIETY.. PAKIETY wydaje mi się to klucz do sukcesu. Pakiet sportowy, pakiet przyrodniczy itp. Bierzesz co chcesz i płacisz. Może mniejsze wpływy - ale za to więcej klientów, z dobranymi pod siebie pakietami, a jesli bylyby konkurencyjne - wziąłby ich więcej :) = znów więcej pinionżków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modułem CI (lub CI+, ale w trybie legacy) albo sama karta nieparowana. Chociaż dla mnie jeszcze lepsza byłaby karta nieparowana, bo w moim tunerze mam tylko jedno złącze CI, zajęte już przez moduł Cyfrowego Polsatu. A przekładanie modułów jest średnio wygodne... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam moduł TechniCrypt CX, więc mi to obojętne, ale lepiej by było jakby sprzedawali same karty (starter byłby tańszy od tego z modułem), ale dla mnie najlepiej by było, jakby można było zmigrować z TNK HD do nc+ na kartę -wtedy nie musiałbym wydawać kasy na nową kartę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti, a ja wręcz przeciwnie - coś mi mówi, że będą chcieli wszystkich z: TNK SD/Smart HD i TNK HD/NNK zmigrować do nc+ na kartę, żeby została tylko jedna oferta pre-paid :)

To wszystko co napisałeś @SatExpert + oferta Canal + na kartę SD. Może będzie jakiś pakiet premium CANAL+ (wszystkie 6 Canal+) , ale nie robię sobie zbytnio dużej nadziei. Tak , więc myślę ,że oferta NC+ będzie wyglądać tak : wszystkie oferty TNK SD/Smart HD , TNK HD/NNK oraz Canal + na kartę SD zostaną połączone w jedną ofertę : NC+ na kartę . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kolos22, też mi się tak zdaje :) całej paczki Canal+ na pewno nie będzie w nc+ na kartę, bo z uwagi na mniejszą cenę paczki C+ niż w opcji abonamentowej (w nc+ na kartę cena za nią raczej byłaby mniejsza) to byłoby nie na rękę dla "grubych ryb" z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z Ale Kino+ i innymi kanałami tematycznymi? Czy będą same dekodery bez modułów? A tak wogóle, to oferta ma się nazywać nc+ na kartę - takie info wisi na stronie ncplus.pl.

 

EDIT: Chyba coś jest na rzeczy http://www.golden-interstar.pl/produkt.php?id=560

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem pewny, ale ten tuner chyba nie jest parowany z kartą - tam jest napisane, że mogą go używać także posiadacze kart TNK SD - czyli jest szansa, że będzie można nabyć samą kartę. Ale jak się sprawdzi info, że z kanałów od C+ ma być tylko Canal+ Family/2 i nSport, to ja podziękuje - liczyłem na wszystkie tematyczne :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale Globo to Opticum, a to jest Golden-Interstar. Pomijając parametry techniczne i grafikę, którą można zmienić, to dekoder wygląda wyjątkowo paskudnie. Do oferty na kartę pasowałoby coś w stylu tej białej mydelniczki.

 

Czy jest techniczna możliwość żeby zrobić nc na kartę HD w systemie conax bez parowania? Mam gdzieś stary moduł technicrypt cx, to by mógł się jeszcze przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...