Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.06.2023 o 10:36, WRECKERR napisał(a):

Smart HD przynosi takie zyski że prędko z niej nie zrezygnują.

Konsultanci specjalnie mówią że oferta się kończy aby ktoś skorzystał z przejścia na zestaw parowany z kartą bo wtedy mogą migrować na umowę.

 

U mnie ta sama śpiewka już od dobrych dwóch lat. Ostatnio dzwoniłem 12 lipca z prośbą o sprawdzenie ważności doładowania, opłacam regularnie 3 karty, dla teściów i znajomych zawsze na rok z góry, za każdym razem gadają o wyłączeniu oferty i że stracę pieniądze, no i oczywiście żeby przejść na abo bo niby taniej i więcej kanałów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2023 o 11:48, daub napisał(a):

tu optymalne kanały które są w miarę ok + filmboxy. Za pół roku trzeba będzie się zastanowić co dalej...

A dvbt2 nie odbiera u Ciebie? Wiadomo 300zl za zestaw na rok a jest kilkanaście kanałów więcej niż na dvbt2. Za 100 kupisz tuner dvbt2 i ma za free. Sama paczka filmbox na rok bez umowy to 180zl... w abo dają za 0 lub 5zl... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi wiele kanałów tvp1 tvp2 polsat tvn tvn7. Działa np tvn24 tvn24bis tvpuls (tv puls 2 już nie) tvpsport . Zaktualizowałem listę kanałów próbowałęm innym emulatorem (mam enigma2) nic nie pomaga. Czy  ktoś coś podpowie co jest przyczyną? Uprawnienia mam do końca lipca (sprawdzalem)

Edytowane przez yonasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlozylem karte do modulu ci w tv samsung I jest to samo nie dziala tvp 1 I 2 tvn tvn 7 polsat ale dziala tvn 24 bus planete + ale kino + axn I pare innych

EDIT Problem rozwiązał się przez pozostawienie włączonego tunera na tvp1. Dziwne bo uprawnienia miałem do końca lipca sprawdzałem również w module ci

Edytowane przez yonasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.07.2023 o 10:16, yonasz napisał(a):

Nie działa mi wiele kanałów tvp1 tvp2 polsat tvn tvn7. Działa np tvn24 tvn24bis tvpuls (tv puls 2 już nie) tvpsport

Też to wczoraj odkryłem. Stopniowo wracały kanały, a gdy przytrzymałem dłużej na TV Puls HD, to wszystko wróciło do normy (może  to przypadek). Ciekaw jestem co kombinowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2023 o 11:45, blaugrana18 napisał(a):

A dvbt2 nie odbiera u Ciebie? Wiadomo 300zl za zestaw na rok a jest kilkanaście kanałów więcej niż na dvbt2. Za 100 kupisz tuner dvbt2 i ma za free. Sama paczka filmbox na rok bez umowy to 180zl... w abo dają za 0 lub 5zl... 

Mam DVB-T2 w TV, nie potrzeba mi dekodera. Chodzi przede wszystkim o TVN24, przecież informacyjnego państwowej się nie da oglądać....

a, że Filmboxy są dodatkowo to dobrze, choć nie wiem nawet czy moja mama na to patrzy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy punkt doładowań może teraz podać ważność doładowania.

Poza tym robiąc doładowanie otrzymuje się potwierdzenie doładowania w terminem doładowania pakietu płatnego.

Ważność doładowania zapisać sobie potem w kalendarzu - prościej się nie da.

 

Przypadek gdy pakiet bez opłat nie działa, a pakiet płatny działa, to po prostu (zapewne przypadkowo) konieczność aktualizacji uprawnień na karcie. Jak w ciągu godziny nie zadziała to telefon na infolinie (tu wiadomo co Wam powiedzą, że koniec oferty i mamy extra abonament, itd.), a najlepiej kontakt z punktem doładowań z prośbą o ponowienie uprawnień na kartę.

 

Przy okazji - żadna TV "informacyjna" nie jest strawna dłużej niż 15-20 minut ;-)

 

 

Edytowane przez DanielK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, daub napisał(a):

Mam DVB-T2 w TV, nie potrzeba mi dekodera. Chodzi przede wszystkim o TVN24, przecież informacyjnego państwowej się nie da oglądać....

a, że Filmboxy są dodatkowo to dobrze, choć nie wiem nawet czy moja mama na to patrzy....

Nie da się oglądać to po co oglądasz. To tak jak z Disco polo nikt nie słucha a każdy zna kawałki. Czy ktoś Ciebie zmusza ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Damian68 napisał(a):

Nie da się oglądać to po co oglądasz. 

Czytasz ze zrozumieniem? czy wyrywkowo się tylko zdarzyło?

przeczytaj wyżej a zrozumiesz, że to zestaw dla mojej mamy... nie dla mnie...

 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trzeba zauważyć, że każdy pakiet podstawowy w ofertach przedpłaconych PC+ (w przypadku oferty Smart HD - pakiet Smart HD +) kosztuje 34 PLN. I to jest trochę zastanawiające bo taki pakiet Smart HD+ jest najmniej liczny w porównaniu z pakietami podstawowymi innych ofert prepaidowych w cenie 34 PLN czyli: Start+, Domowy HD+ czy Domowy HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia czy coś będą kombinowali z ludźmi, którzy powiedzmy do 31 października doładują sobie podstawowy pakiet SMART HD+ na rok (zakładam że najwięcej można na rok doładować czy się mylę?)

 

Czy nie zrobią tak, że poprostu będą przeliczać na nowe stawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...