Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Na razie ta ustawa w obecnym kształcie nic nie zmieni w Smart HD+, bo zarówno TVP1, TVP2, TVP3, TVP Info i TVP Kultura są od najniższego pakietu. Dopiero gdyby zostały dodane kanały jak Eska, Nowa, Zoom to może by się coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak SMART HD+ cały czas działa i nadal można doładowywać.

Jeśli komuś zniknęła część kanałów, np. TVP Sport, czy Discovery, to należy wykonać ponowne wyszukiwanie programów; może się tutaj przydać ten wykaz:

https://tvnakarte.eu/wykazy-kanalow/wykaz-kanalow-smart-hd

 

Pamiętajcie też, że uprawnienia na karty SMART HD przechodzą głównie na TVP 1 HD, czyli częstotliwość 11449 H. Wiem, też że np. na TVN (11508 V) też wchodzą, ale bezpieczniej na TVP 1 HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wałkowane są niby plotki na znanym głównym portalu społecznościowym że ofertą kart smart na kartę i kodowanie Conax w ciągu dwóch lat ma zniknąć tylko niewiem czy dotyczy to też NNK oraz TNK oraz że nastąpi wymiana kart w korzystnej w cenie lub za darmo z opłatą prepaidową.Lecz ploty pilotami a ofertą nadal działa.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj chodzi o parowanie kart abonenckich z dekoderami operatora. Oferta Smart HD+ i jej karty Conax są nieparowane tak jak karty abonenckie Camaleon Nagra/Seca po Cyfrze+ w C+. Operator wycofuje się powoli z dystrybucji takich kart i udostępniania sygnału kanałów na takie karty. Inne oferty pre-paid z kartami Conax po n-ce są parowane i te zostają. Parowania wymagają dostawcy i właściciele treści. dlatego oferta Smart HD+ jest na celowniku operatora tak jak karty Cameleon po Cyfrze+. :-( To są nieparowane oferty, które operator zamierza stopniowo zakończyć na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czy na Waszych tunerach śmiga AXN HD (oferta smart+HD)? Od tygodnia pojawiały się przerwy w nadawaniu (robił się czarny ekran podczas oglądania) - a od 16.01.2023 nie mam w ogóle. Wyszukiwanie według parametrów prezentowanych w internecie (12,265 ; V; 27500; 3/4) oraz ponowne wyszukanie kanałów z oferty nie przynosi żadnego efektu 😕 
Dodam, że w międzyczasie były problemy z AXN SpinHD - ale z tym się uporałem (zgodnie z info w necie).

 

Co jeszcze można zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, gee33 napisał(a):

AXN HD (oferta smart+HD)?

Może nie jestem na bieżąco z ofertą,  ale coś mi tu nie pasuje..

Jak kiedyś opłacałem SMART HD+  to w ofercie był tylko AXN  - wyszukuje się normalnie 12.265, sprawdziłem.

Z kolei w START+   nie  ma AXN-u  ,  jest AXN Spin  -  11.278  ,  a z tym rzekomo się uporałeś i leci...

 

Ciekawe co to za karta, może z jakąś promocją 🤔

 

 

Edytowane przez irdeto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, DanielK napisał(a):

@gee33 czy TVP 2 HD działa u Ciebie? To jest ten sam transponder.

Strzał w DYCHĘ!!!! Nie wiem jaka pomroczność mnie dopadła, że o tym nie pomyślałem!!! Dziękuję Ci za podpowiedź!!!
Poszedłem Sprawdziłem i ... TVP2 ...nie było!

 

4 godziny temu, Ramirez napisał(a):

U mnie działa normalnie, sygnał jest stabilny. Mozliwe że problem z instalacja antenową.

Co TRZY GŁOWY - TO NIE JEDNA!
Ramirez - Twoja podpowiedź też pchnęła mnie we właściwą stronę!

 

AXN HD "SAM się znalazł".

 

Przeczytawszy Panowie Wasze podpowiedzi:
- sprawdziłem TVP2 - brak;

- instalacja (kable?) - nie ruszałem;

 

Przy czym "grzebałem" przy wyszukiwaniu AXN SpinHD? - Ano przy....  Menu->Instalacja anteny->Zaawansowana instalacja anteny i wyszukiwanie kanałów->instalacja anteny....
A tam, po wybraniu, podświetlenie ląduje na:  "Częstotliwość LNB"

 

I co ja paczę i czytam?!!! "Uniwersalny 9750-10550"
A pamiętam, ŻE ZAWSZE BYŁO TAM NA KOŃCU "10600", bo... "znikały kanały"!
I wystarczyło kliknąć sobie pozycję raz w prawo i.... TA-DAMMMMM!!!!

 

Kłaniam się nisko i dziękuję za podpowiedzi!!!!

Bez Was nie dałbym rady!

Muszę popatrzeć, gdzie jest przycisk "Pomógł" ;-)

 

1 godzinę temu, irdeto napisał(a):

Może nie jestem na bieżąco z ofertą,  ale coś mi tu nie pasuje..

Jak kiedyś opłacałem SMART HD+  to w ofercie był tylko AXN  - wyszukuje się normalnie 12.265, sprawdziłem.

Z kolei w START+   nie  ma AXN-u  ,  jest AXN Spin  -  11.278  ,  a z tym rzekomo się uporałeś i leci...

 

Ciekawe co to za karta, może z jakąś promocją 🤔

 

 

To była promocja tunera HD z kartą, GDY tnk przechodziła z nadawania w SD na HD...

Według paragonu (CZIM SIE CHOPIE MOCNO!!!!) z dnia 2 czerwca 2014 roku (!!!!) zapłaciłem za zestaw "Usługa Smart HD+ z dekoderem GLOBOXS2.... (WERBLE!!!!)

118,90 (stoosiemnaściezłotychdziewięćdziesiątgroszy!)

 

Tak, że...

Jeszcze raz WSZYSTKIM GORĄCO DZIĘKUJĘ!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj zablokowało mi jedną z kart. Telefon i dzwonię na linię w celu ponowienia sygnału. Nawet długo nie czekałem na konsula, po przedstawieniu problemu i podaniu numeru karty, usłyszałem, że nie można na tak długi okres doładowywać karty(w lutym na cały rok), bo oferta może w każdej chwili być wygaszona i doładowywać max na 2 m-ce, a najlepiej przejść na inną ofertę z ich dekoderem. Tak się zastanawiam, czy planują faktycznie zlikwidować smarthd+, czy tylko szukają naiwnych, żeby im wcisnąć swoje szroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat już biadolicie o końcu SmartHD+. A ta oferta ma się dobrze i jeszcze długo będzie działać - do póki przynosi zyski nie zlikwidują jej. Jeśli chodzi o konsultantów to jest to banda cwaniaczków która w sposób nieuczciwy próbuje złapać jeleni na ofertę z abonamentem - bo od każdego jelenia maja jakieś profity. Posuwają się do różnych kłamstw w tym rozsiewania plotek o końcu oferty SmartHD+ aby tylko coś ugrać dla siebie. Ci konsultanci w większości są z łapanki , a ich wiedza o sat jest na poziomie pierwszoklasisty. Nie raz przekonałem się jakie plotą bzdury - wiem co piszę , bo z TNK jestem od jej powstania , już ponad dekadę i nie raz miałem z nimi do czynienia.  Nie wiem czy śmiać się, czy płakać z tego waszego biadolenia o końcu oferty 😂 . Pozdrawiam.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, kacper0058 napisał(a):

 Nie raz przekonałem się jakie plotą bzdury - wiem co piszę , bo z TNK jestem od jej powstania , już ponad dekadę i nie raz miałem z nimi do czynienia.  Nie wiem czy śmiać się, czy płakać z tego waszego biadolenia o końcu oferty 😂 

Też mam takie wrażenie. Od kilku lat słyszę od konsultantów o ofercie na abonament choć na początku informuję ich o tym , że używam tylko 3 miesiące w roku. Też używam ją od powstania. Ale co będzie to będzie. Trochę klientów by stracili

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To samo miałem dzisiaj. Byłem dzisiaj u ojca, poprosił żebym sprawdził do kiedy ma kartę opłaconą - bo nie pamiętał czy w tym miesiącu mu się kończy czy w przyszłym.  Ta sama gadka co powyżej i dostał ofertę na Relax za 30zł/miesiąc i 5 pierwszych miesięcy gratis. Zamówił.  I jeszcze pierwszy miesiąc ma odblokowany pakiet Optimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.06.2023 o 10:36, WRECKERR napisał(a):

Smart HD przynosi takie zyski że prędko z niej nie zrezygnują.

Konsultanci specjalnie mówią że oferta się kończy aby ktoś skorzystał z przejścia na zestaw parowany z kartą bo wtedy mogą migrować na umowę.

 

a miałem podobny problem, miałem Smart HD i zrezygnowałem z niego przejściem na Telewizje na kartę (https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte) wybierając zestaw Komfort + Filmbox za 149 zł na 6 miesięcy.

Teraz niedawno pani konsultant wydzwania wciskając mi jakieś pakiety przedłużenia za 39 zł/mc albo 59 zł/mc.

Mówię, że muszę się zastanowić a ona mi , że ona kliknie przedłużenie.

To ja wtedy pytam, czy jest taka możliwość by zakupić nowy dekoder z kartą na ten sam zestaw czyli Komfort + Filmbox.

Mówi, że tak, ale... że jestem nieodpowiedzialny bo generuję elektrośmieci... ale patrzmy realnie, dekoder WIFIBOX+ jest już stary...

więc kupiłem ten sam zestaw i znów pół roku za 149 zł.

pożegnałem się ze Smart na korzyść karty z większą ofertą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...