Skocz do zawartości

Zdjęcie

Smart HD+

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4223 odpowiedzi w tym temacie

#21 Neo

Neo

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 14 postów
  • Od: 20 maj 2012

Napisano 20 kwiecień 2013 - 13:55

Ja tam bardzo się zniesmaczyłem platformą NC+ ale jeśli będzie dostępna platforma nc+ na kartę, to zapewne się zainteresuję nią. :)

#22 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów
  • Od: 12 maj 2007
  • LokalizacjaOpolszczyzna

Napisano 20 kwiecień 2013 - 14:17

No właśnie, wiadomo coś może na temat startu tej nowej oferty "nc+ na kartę"?
Bo w tej kwestii ciągle cisza... :roll:

barti_skforum_sign_ipb_02.pngAwatar_QR_06.png

Nie udzielam porad za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW). Masz problem? Masz jakieś pytania? Pisz na forum w odpowiednim dziale i wątku.

#23 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• Edytor wykazów Forum SK
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5949 postów
  • Od: 30 maj 2012
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 kwiecień 2013 - 16:14

Podejrzewam, że w przyszłym tygodniu dowiemy się wszystkiego o ofercie, cenach i sprzęcie w nc+ na kartę ;)
Golden Media UNI-BOX 2 Combo:
● CP: Premium Max (Moduł SmarCAM-3 CI Plus "legacy")
● TNK HD: Domowy HD (Moduł nCAM HD CI Plus "legacy" )
● TivùSat HD (Moduł SmarCAM TivùSat)

Dołączona grafika

#24 kolos22

kolos22

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Od: 09 lip 2012
  • LokalizacjaSkawa

Napisano 20 kwiecień 2013 - 16:26

A skąd masz takie podejrzenia ? Czemu tak myślisz? :)
Cyfrowy Polsat- 99,90 (pakiet Premium Max) : Evobox PVR ; HD2000(dekoder Multiroom)
N na kartę- 59,70 zł (full pakiet ): ITI2850ST .

Dołączona grafika

#25 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• 5949 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 kwiecień 2013 - 16:31

Bo oferta ma ruszyć na przełomie kwietnia/maja, czyli już nie długo (mamy już prawie koniec kwietnia) ;)

Dołączona grafika

#26 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 16:47

Noo, pora najwyższa, aby w tej kwestii zaczęło się wreszcie coś dziać!
Bo ciągle cisza...

Nie udzielam porad za pomocą Prywatnych Wiadomości (PW). Masz problem? Masz jakieś pytania? Pisz na forum w odpowiednim dziale i wątku.

#27 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• 5949 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 kwiecień 2013 - 16:55

Mnie ciekawi jak będzie wyglądała oferta - czy kanały typu Discovery Channel, Disney Channel i Orange Sport będą w nc+ na kartę, bo podejrzewam, że Eurosport i Disney XD na 80% się w niej nie znajdą (brak ich w Smart HD, więc pewnie zabraknie ich także w nc+ na kartę) :)

Dołączona grafika

#28 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 17:11

A ja jestem z kolei ciekaw, czy z oferty "nc+ na kartę" będzie można korzystać też na własnym, niezależnym tunerze, bezpośrednio w jego czytniku (karta nieparowana) lub za pomocą modułu CAM (karta parowana z modułem)... :roll: Bo jeśli tylko i wyłącznie za pomocą dekoderów dedykowanych nc+ to będzie lipa i oferta ta praktycznie mijać się będzie z celem... :?

#29 rotalplus

rotalplus

Zżyty z forum

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4040 postów
  • Od: 18 sie 2010

Napisano 20 kwiecień 2013 - 17:24

Mnie ciekawi jak będzie wyglądała oferta - czy kanały typu Discovery Channel, Disney Channel i Orange Sport będą w nc+ na kartę, bo podejrzewam, że Eurosport i Disney XD na 80% się w niej nie znajdą (brak ich w Smart HD, więc pewnie zabraknie ich także w nc+ na kartę) :)

Oby się nie spełniły twoje prorocze sny... Mam nadzieję, ze nc+ na kartę będzie wzorowane na ofertach typu nnk, TNK HD i Smart HD a nie tragicznej oferty C+ na kartę, chociaż po ich tragicznej ofercie abonamentowej niestety wszystko może się wydarzyć

TV NA KARTĘ jest dla ludzi, którzy nie chcą płacić dużo w formie abonamentu i chca mieć dostep do wybranych, ciekawych elementów oferty na abonament.
NIE CHCĄ ,szczególnie w dobie cyfryzacji naziemnej, PŁACIĆ TYLKO za kanały, które mają w DVB-T za DARMO (co niestety próbuje wcisnąć CYFRA+).

Niech lepiej się opamiętają.

#30 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• 5949 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 kwiecień 2013 - 17:49

A ja jestem z kolei ciekaw, czy z oferty "nc+ na kartę" będzie można korzystać też na własnym, niezależnym tunerze, bezpośrednio w jego czytniku (karta nieparowana) lub za pomocą modułu CAM (karta parowana z modułem)... :roll: Bo jeśli tylko i wyłącznie za pomocą dekoderów dedykowanych nc+ to będzie lipa i oferta ta praktycznie mijać się będzie z celem... :?

Na poprzedniej stronie wrzuciłem cytat z innego wątku - podobno ma to działać na takiej zasadzie jak Smart HD i C+ na kartę - karta ma nie być parowana. Ja podobnie jak ty nie wyobrażam sobie innego rozwiązania jak wprowadzenie do obiegu samych kart, lub ewentualnie kart sparowanych z modułem - nie poto kupowałem Optiboxa HD, żeby go nie używać do oglądania PAY TV :)

Dołączona grafika

#31 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:35

Tak, pamiętam tego posta. ;)
Oby tylko było właśnie tak, że będzie możliwość odbioru tej oferty na swoim własnym sprzęcie. To jest dla mnie sprawa numer jeden. ;)

#32 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• 5949 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 kwiecień 2013 - 09:25

Dla mnie też ;)

Dołączona grafika

#33 ThaweK

ThaweK

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 49 postów
  • Od: 12 gru 2010

Napisano 21 kwiecień 2013 - 13:56

Jak dla mnie "na kartę" powinno pójść w inną stronę.. Skoro DVB-T w Polsce już dobrze się "rozchulało" z uruchamianiem, wciskanie kanałów dostępnych na tej "platformie naziemnej" za kasę byłoby głupotą. Powinno być tak, że za niewielką kasę można uzyskać te kanały wszystkie w HD + Pakiety sportowe.. Najbardziej boli mnie to, że prawdopodobnie mogę pomarzyć o C+Sport (Bo nSport i C+Family 1/2 już są w n na kartę..).. A tak, gdyby zrobili pakiet sport za dobrą cenę, to myśle, że popularność tego byłaby większa niż samej oferty nc+ :D.. Jeśli chcą konkurować z DVB-T, to tak jak mówię: Lepszą jakością (bo nawet ten TVP1 HD i 2HD to jakaś kpina, przy aktualnym Bitrate'cie..) i za jakąś w miarę przystępną kasę fajne PAKIETY.. PAKIETY wydaje mi się to klucz do sukcesu. Pakiet sportowy, pakiet przyrodniczy itp. Bierzesz co chcesz i płacisz. Może mniejsze wpływy - ale za to więcej klientów, z dobranymi pod siebie pakietami, a jesli bylyby konkurencyjne - wziąłby ich więcej :) = znów więcej pinionżków.

#34 lawjack1

lawjack1

Amator

• Użytkownicy
  • Pip
  • 90 postów
  • Od: 07 cze 2012

Napisano 21 kwiecień 2013 - 16:21

nc+ na kartę jak najbardziej tak, ale także z modułem CI :)

#35 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów

Napisano 21 kwiecień 2013 - 19:18

Z modułem CI (lub CI+, ale w trybie legacy) albo sama karta nieparowana. Chociaż dla mnie jeszcze lepsza byłaby karta nieparowana, bo w moim tunerze mam tylko jedno złącze CI, zajęte już przez moduł Cyfrowego Polsatu. A przekładanie modułów jest średnio wygodne... :?

#36 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• 5949 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 kwiecień 2013 - 19:51

Ja mam moduł TechniCrypt CX, więc mi to obojętne, ale lepiej by było jakby sprzedawali same karty (starter byłby tańszy od tego z modułem), ale dla mnie najlepiej by było, jakby można było zmigrować z TNK HD do nc+ na kartę -wtedy nie musiałbym wydawać kasy na nową kartę :)

Dołączona grafika

#37 Barti

Barti

Moderator

• Moderacja
  • 6091 postów

Napisano 21 kwiecień 2013 - 20:53

No właśnie! Albo żeby była też możliwość migracji z oferty "TnK Smart HD". W to jednak wątpię. :?

#38 SatExpert

SatExpert

Edytor wykazów Forum SK

• 5949 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 kwiecień 2013 - 12:03

@Barti, a ja wręcz przeciwnie - coś mi mówi, że będą chcieli wszystkich z: TNK SD/Smart HD i TNK HD/NNK zmigrować do nc+ na kartę, żeby została tylko jedna oferta pre-paid :)

Dołączona grafika

#39 ThaweK

ThaweK

Niedoświadczony

• Użytkownicy
  • 49 postów
  • Od: 12 gru 2010

Napisano 22 kwiecień 2013 - 13:49

Już dawno powinno się tak stać :-)

#40 kolos22

kolos22

Przesiaduję 24/7

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Od: 09 lip 2012
  • LokalizacjaSkawa

Napisano 22 kwiecień 2013 - 14:03

@Barti, a ja wręcz przeciwnie - coś mi mówi, że będą chcieli wszystkich z: TNK SD/Smart HD i TNK HD/NNK zmigrować do nc+ na kartę, żeby została tylko jedna oferta pre-paid :)

To wszystko co napisałeś @SatExpert + oferta Canal + na kartę SD. Może będzie jakiś pakiet premium CANAL+ (wszystkie 6 Canal+) , ale nie robię sobie zbytnio dużej nadziei. Tak , więc myślę ,że oferta NC+ będzie wyglądać tak : wszystkie oferty TNK SD/Smart HD , TNK HD/NNK oraz Canal + na kartę SD zostaną połączone w jedną ofertę : NC+ na kartę . :)
Cyfrowy Polsat- 99,90 (pakiet Premium Max) : Evobox PVR ; HD2000(dekoder Multiroom)
N na kartę- 59,70 zł (full pakiet ): ITI2850ST .

Dołączona grafika