Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

@K63 Kino Polska odbiera bezproblemowo. Z tym TVP3 to ciekawa sprawa. Jak usunę Go z listy i wyszukam ponownie to od razu "wskoczy". A jak wejdę/wrócę po jakimś czasie to zaczynają się problemy. Wtedy kombinuję z wejściem do menu i wyjściem. Jest też opcja zmiana trybu wideo np z 1080i...480i......720p.....i też potrafi wskoczyć TVP3. Zmianę robię pilotem.

Zastanawiam się czy to nie problem softu?

 

 

 

@LorDx ciekawy temat z tymi kondensatorami :)

 

Przy okazji zapytam:

Czym różnią się te tunery i czy będą działały z moją kartą?

Amiko Mini Combo 4K vs Apebox C2 4K

Jak je porównuję to są podobne z zewnątrz i menu podobne. Tylko Apebox droższy.

Edytowane przez an10ka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@an10ka zerknij jeszcze na WWIO Bre2ze 4K.

Jedna głowica satelitarna - wejście na kartę i wejście na moduł CI/CI+. OpenAtv - OpenPli itp itd.

Można kupić za 79 euro na eBay.de. czyli około 400 zł z wysyłką do Polski.

https://www.wwio.de/produkte/bre2ze4k/

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tail# i @tweed77 wszystko fajnie i super tylko, że to są tunery na Enigmie. Nigdy nie miałem z tym kontaktu. Trochę czytałem na forum SK bo zastanawiałem się nad Octagon 8008. Potrzebuję tuner w którym zrobię w menu przeszukaj satelitę, poustawiaj kanały poprzez pilot a nie zabawa poprzez komputer. I oglądaj :)

Ja wiem, że jest forum SK i Wy na pewno pomożecie ale trochę z tym zabawy jest. Tak mi się wydaje. Dlatego szukam prostego rozwiązania. A dlaczego jestem tak długo z GM 9080..... bo ma wyświetlacz w którym widzę co oglądam. A raczej bardziej jest mi to przydatne do słuchania radia. Tuner mam podpięty po amplituner i bardzo szybko wiem czy słucham RMF MAX czy N-JOY  radio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, an10ka napisał:

@tail# i @tweed77 wszystko fajnie i super tylko, że to są tunery na Enigmie. Nigdy nie miałem z tym kontaktu. Trochę czytałem na forum SK bo zastanawiałem się nad Octagon 8008. Potrzebuję tuner w którym zrobię w menu przeszukaj satelitę, poustawiaj kanały poprzez pilot a nie zabawa poprzez komputer. I oglądaj :)

Opticum ITI X8 HD daje możliwość dowolnego ustawianie kolejności kanałów jak również nadania dowolnej numeracji kanałów. I to na głównej liście. Bez konieczności tworzenia listy "ulubione".  EPG też się pod te ustawienia, że tak powiem "dostraja". Można przeskanować satelitę jak i dodawać pojedyncze transpondery/kanały ręcznie. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@an10ka nikt Cię nie namawia. Poczytaj i wybierz to co uważasz. Co do E2 to nic tam nie jest skomplikowanego. Raz skonfigurujesz i tyle chyba że nie masz sieci LAN, to wtedy jest trochę trudniej. Co do Opticum X8 to nie warto.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 12.03.2022 o 08:08, yonasz napisał:

Czy ktoś może podać link do listy kanałów pod e2 z aktualnym bukietem smart hd?  Znalazłem jakieś listy z bukietem tv na kartę ale nie pokrywa się to z ofertą smart HD... 

Tak najlepiej samemu zeskanować te potrzebne transpondery:

Lista jest np. na tej stronie:

https://tvnakarte.eu/wykazy-kanalow/wykaz-kanalow-smart-hd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci wieczorem wysłać spakowane pliki, które wgrywam DreamboxEdit. Jest tam aktualny bukiet Smart HD+ oraz inne, których nie aktualizuję, bo nie mam czasu, ale czasami do któregoś zagladam. Usunąć zbędny bukiet to po prostu DEL i masz tylko Smart HD+. Jezeli jesteś zainteresowany to podaj mi adres email na priv to wieczorem Ci wyślę.

Edytowane przez Demonides72
korekta literówek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ponoć 5 kwietnia nsport zmieni nazwę na Canal plus 5. Czy ktoś się  orientuje czy w związku z tym ten program będzie dalej dostępny w ofercie Smart HD? Zależy mi na polskiej lidze żużlowej (transmitują ekstraligę, 1 ligę a w tym roku dodadzą także 2 ligę). Obawiam się że może to nie być tylko zmiana nazwy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Robert 555 napisał:

Ponoć 5 kwietnia nsport zmieni nazwę na Canal plus 5. Czy ktoś się  orientuje czy w związku z tym ten program będzie dalej dostępny w ofercie Smart HD? 

Tylko zmiana nazwy, kanały zostają w ofercie bez zmian

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podzielę się swoimi spostrzeżeniami związanymi z ofertą TNK Smart HD+. Dziwi mnie postawa Canal+ co do tej oferty i braku w niej części kanałów z TV naziemnej , np. Metro , Zoom  WP,  Nowa. Przecież gdyby je dodali , to jestem więcej niż pewny że tą ofertę doładowywali by jej użytkownicy znacznie częściej niż obecnie.  A to za sprawą ułatwień dla odbiorcy, teraz po zmianach w NTC. Nie trzeba by robić ponownego bałaganu z tunerami do NTC , antenami ,  lub nowymi telewizorami.  Na pewno wielu klientów - ja na  sto procent doładowywałbym systematycznie tą ofertę , bo taka zawartość pakietu w zupełności by mi wystarczyła. Polsat wyczuł kasę i do swoich ofert dodał Polsat Box z naziemną i kilkoma kanałami sportowymi jak i TVNu - to takie jakby niby smart hd , tylko z anteny naziemnej. Reasumując, w Canal+ ludzie od marketingu maja klapy na oczach ( albo po cichu pracują dla konkurencji ) i nie widzą potrzeb odbiorcy jak i swojego potencjalnego zysku . Jaki to problem ? dodać te kilka kanałów z naziemnej, obecnych już w innych ofertach TNK , tylko nie w TNK Smart HD+ i mieć jakiś tam zysk który zapewne będzie większy niż wkład w dodanie tych kanałów. Jak tak dalej będą  postępować to właściciele Canal + obudzą się z ręką w nocniku - bo będą dalej systematycznie tracić klientów , a każdy klient dla nich powinien być ważny - ten ze Smart HD+ też.  Pozdrawiam.

Edytowane przez kacper0058
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kacper0058 napisał:

Podzielę się swoimi spostrzeżeniami związanymi z ofertą TNK Smart HD+. Dziwi mnie postawa Canal+ co do tej oferty i braku w niej części kanałów z TV naziemnej , np. Metro , Zoom  WP,  Nowa. Przecież gdyby je dodali , to jestem więcej niż pewny że tą ofertę doładowywali by jej użytkownicy znacznie częściej niż obecnie.  A to za sprawą ułatwień dla odbiorcy, teraz po zmianach w NTC. 

Przecież oni już nawet tego nie sprzedają... To tak jak by volkswagen zaczął produkować akcesoryjne nakładki na nadkola do golfa 4... Już pomijając to że cena do zawartości pakietu jest totalnie dziwna i wgl im się nie opłaca utrzymywanie tego pakietu i obsługiwanie tej oferty...

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leżą dwie takie karty , jedna ta niebieska z pierwszych, druga czarna ta z nie wyłamywanym chipem.

I mam jeszcze tą co sprzedawano z góry opłaconą na rok za 170 zł wtedy, jako pakiet START+ .  Lecz parowane nie szły,chyba Zoom tv byłby i jeszcze parę...  🤔

Żeby jeszcze szło łatwo Box Key wyciągnąć, to do Cryptoboxa by się wpisało, wcześniej maiłam Uni Boxa 2, to tam raczej tego nie dało się sparować.

Można by ją doładować, ino drożej niż smart wychodzi,  ciut więcej programów z kolei ta ma.

https://pl.canalplus.com/telewizja-na-karte/doladowanie

 

A mam trzech starszych znajomych co dwoje opłaca tylko od października do marca, a jedna na okrągło.

W sumie to ja online im muszę opłacać.

Edytowane przez irdeto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów. Czytając ten post doszedłem do wniosku że ludzie są tu o wiele "normalniejsi" i bardziej pomocni niż na popularnym forum zaczynającym się na "e". Chciałbym dokonać migracji mojej starej karty tnk sd na smart hd+ ale mam pewne obawy i chcę się z wami nimi podzielić. Kiedy włożyłem kartę do nboxa 2850 włączyłem ustawienia > karta dostępu i ostatnia aktualizacja uprawnień "termin autoryzacji" była wykonana 31.07.2016 dla iti 2 neovision. Kiedy wysłałem smsa z numerem karty pod numer 725 72 72 72 żeby ją aktywować to odpisali mi że dane są niepoprawne. I teraz boje się że jak zadzwonię do boku to powiedzą że już się nie da jej zmigrować bo taki numer nie istnieje. No czyżby usunęli moją kartę!? Chcę nadmienić że karta jest początków oferty (o ile się nie mylę zakup był w połowie 2009 roku). Co o tym myślicie, czy lepiej jest do nich dzwonić czy iść normalnie do miasta i zmigrować u nich w salonie? (da się tam doładować tnk... przynajmniej kiedyś kiedy istniała jeszcze tnk sd, więc nie powinni mnie wyprosić z powodu że ja nie w abonamencie, jak to w niektórych salonach...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...