Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

@BiL nie do końca karta na śmietnika.

 

Z karty TNK SD można migrować na ofertę Smart HD. Robi się to przez infolinię +48 22 430 77 77. Kartę przed migracją należy doładować za 25 na numer konta przypisany do karty.

Numer konta poda konsultant przez infolinię. Druga opcja to doładowanie przez autoryzowany punkt np. na alledrogo. Po doładowaniu karty telefon na infolinię i konsultant zrobi migrację do Smart HD.

 

@Darek z Ozimka

 

Ważność karty sprawdzisz tylko przez telefon na infolinię +48 22 430 77 77.

Inaczej nie sprawdzisz.

Edytowane przez tweed77
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

Dziwności się tu dzieją...

Ja odpowiedziałem w temacie komuś kto napisał że "sprawdziłem na stronie internwetowej NC+ kartę i system nie widzi tej karty", szkoda że nie cytowałem... a teraz nie ma tego postu lub został wyedytowany // dlatego wcześniej prosiłem o link do tej strony...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.10.2021 o 13:37, Ramirez napisał:

Mam w domu kartę Smart HD nieużywaną z 4 lata. Jak na dzień dzisiejszy wygląda z nią sprawa? Doładowuje konto i ma działać? Dalej jest "promocja" że pakiet Multi+ można oglądać w niższym pakiecie?

Ja tak zrobiłem i działa, już pół roku. Pakiet multi działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Z-G napisał:

Witam.Czy tv na kartę+dekoder można kupić w canalplus?

W canal plus kupisz dekoder wraz ze sparowaną z nim kartą z oferty nc+ na kartę.

To trochę inna oferta niż SMART HD ale idea ta sama.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darek z Ozimka może w każdym APS powinna być oferta bez abonamentu jednak w praktyce różnie z tym bywa. Mój najbliższy APS również twierdzi że nie jest oferowana i nie prowadzą doładowań. Wolą obsługiwać klientów abonamentowych, a to jedyny punkt w okolicy więc nie boją się o utratę klienta, najbliższy salon to ok. 40 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż oferty bez abonamentu (czyli zestawów z Telewizją na Kartę) może i nie jest obowiązkowa, ale przyjmowanie płatności już raczej tak. To jest czynność z zakresu obsługi klienta i chyba można nalegać na przyjęcie opłaty za usługę przedpłaconą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2021 o 20:27, Z-G napisał:

Facet z bok-u powiedział, że niema już ofert bez abonamentu.

Może u niego nie ma ale wprowadził Cię w błąd.

U mnie w jedynym salonie Canal Plus w mieście są pudełka z dekoderami na kartę, można sobie wybrać spośród różnych, są nawet na wystawie salonu. Mozna też doładować. Nawet polecają u mnie tą ofertę i bardzo precyzyjnie informuja na czym to polega i czym się różni od abonamentu czy opcji multiroom.

Salony preferują abonament bo za ich zawarcie mają wyższe prowizje.

Jeśli u Ciebie nie ma w salonie to idz do sklepu typu "RTV" sieciówki w której sprzedają telewizory i sprzęt AGD i tam kupisz. Całe stosy tego mają. Nie trzeba korzystać z salonu Canal Plus. Ceny od 99 PLN do 150 PLN za zestaw w zależności od oferty. Jak dobrze poszukasz to znajdziesz też za 50 PLN....

Można też kupić przez internet w takim sklepie.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...