Skocz do zawartości

Smart HD+ – ogólne dyskusje o ofercie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje portal "Sat Kurier", od dnia 15 kwietnia br. kanały Domo+ i Kuchnia+ zostaną przemianowane odpowiednio na CANAL+ Domo i CANAL+ Kuchnia:

:arrow:  https://www.satkurier.pl/news/203105/canal-domo-i-canal-kuchnia-juz-od-15-kwietnia.html

 

Ciekawe, czy w związku z powyższym kanały te "wylecą" z oferty Smart HD+? Jeśli tak to byłoby niedobrze. :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Barti napisał:

Jak podaje portal "Sat Kurier", od dnia 15 kwietnia br. kanały Domo+ i Kuchnia+ zostaną przemianowane odpowiednio na CANAL+ Domo i CANAL+ Kuchnia:

:arrow:  https://www.satkurier.pl/news/203105/canal-domo-i-canal-kuchnia-juz-od-15-kwietnia.html

 

Ciekawe, czy w związku z powyższym kanały te "wylecą" z oferty Smart HD+? Jeśli tak to byłoby niedobrze. :wacko:

A dlaczego miałyby wylecieć? Przecież to tylko zmiana nazwy. Tematyka obydwu stacji i dystrybucja u operatorów nie ulegną przecież zmianom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, SatExpert napisał:

A TVP Dokument już wam świeci, czy jeszcze nie? Bo parowanie od dawna jest zdjęte. 😃

 

Hmm, zdjęcie parowania nie oznacza wcale, że taki kanał automatycznie pojawi się w ofercie Smart HD+. :wacko:

Niestety, kanał TVP Dokument nie jest aktualnie dostępny z karty Smart HD+. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i kwestia dosyłu ale z drugiej strony kanały nieparowane to zdecydowana mniejszość a w kablówkach dostępne są też kanały parowane. A jak dosyłane są do kablówek kanały typu Eurosprt, TLC, Travel Channel czy Canal Plus ?

Nie zawsze jest światłowód a kanały te sa parowane. 

Kablówka występuje do nadawcy o moduł z kartą podpisuje umowę na reemisję, otrzymuje kartę sparowaną z modułem, umieszcza moduł w stacji czołowej i udostępnia w swojej sieci.

Dla kablówek są specjalne moduły wielostrumieniowe które dają możliwość odkodowania z jednego modułu kilku kanałów jednocześnie. Dzięki temu z jednego transpondera jeden moduł odkodowuje kilka kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.04.2021 o 19:30, grzego44 napisał:

Nie, na TVP Dokument brak uprawnień.

Nie ma tego kanału w smart HD+ ponieważ właścicielem Canal+ i Smart HD+ są francuzi. Oni tylko chcą ciągnąć kasę i mieć jak najmniejsze koszty. Ta sama zasada obowiązuje też w orange TP. Jakość usługi francuskich właścicieli jest odwrotnie proporcjonalna do ceny - marna jakość i obsługa a wysoka cena.  Do tego właściciel Smart HD+ i jego niektórzy konsultanci są zwykłymi oszustami. Oszukali mnie na doładowaniu Smart HD+. Podczas rozmowy z konsultantem Smart HD + zaproponowali mi że gdy doładuję na trzy miesiące to dostane następne trzy miesiące w gratisie. Doładowałem i następnych trzech miesięcy gratis nie widziałem - tak postępują oszuści . Pora tych francuskich cwaniaków olać , ja już to robię , zrezygnowałem z orange TP i przestałem doładowywać smart HD+. Wystarczy mi na razie DVB-T bo dość mam już oglądania powtórek z powtórek.🙂

Proszę nie usuwać krytycznych komentarzy dotyczących wymienionych platform. Takie praktyki naciągania i oszukiwania klientów powinny być nagłaśniane. Ludzie powinni być informowani o tych ich praktykach. Nawet gdy padają mocne słowa pod ich adresem, to i tak jest pikuś w porównaniu z tym co oni robią.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość AmstradSRX

W pudełku namazali mi że 19,90zł /m-c

Na stronach internetowych jest 19,99zł/m-c

W pudełku czyli w zestawie dołączonym do dekodera/modułu piszą że trzeba wpłacić za 3 miechy z góry aby było po 19,90...

ale na stronach WWW piszą że 19,99zł za 5 miechów z góry...

tymczasem, jeszcze dwa miesiące temu miałem PACE HDS PVR gdzie płaciłem 19,99zł x 3 bo tak sobie życzyli...

 

To ile w końcu trzeba płacić?

Dzisiaj zakupiłem moduł CI+ z niebieską kartą NC+ bez ECP bo mi zbędne 4K...

Piszą tam że 19,99 x 3 miechy...

 

Która wersja jest prawdziwa?

 

----

 

Kolejne pytanie:

 

Jeśli chcę zapłacić za rok z góry albo i dwa lata to jak mam to mnożyć aby mi z czasem SYSTEM sygnału nie odciął??

Pakiet 19,99 x 5 miesięcy x ilość takich pakietowych miesięcy??

(przykład:  chcę TV na 15 miesięcy czyli wpłacam 15 x 19,99zł TAK???)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, AmstradSRX napisał:

Jeśli chcę zapłacić za rok z góry albo i dwa lata to jak mam to mnożyć aby mi z czasem SYSTEM sygnału nie odciął??

Pakiet 19,99 x 5 miesięcy x ilość takich pakietowych miesięcy??

(przykład:  chcę TV na 15 miesięcy czyli wpłacam 15 x 19,99zł TAK???)

Na 99,9% Tak

I pamiętaj, że oferta jest ważna do końca 2023 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

Nie strasz, jak do końca 2023 roku? A co dalej? Pewnie telewizja przez internecik skutecznie odcinająca starszych ludzi od telewizji, może i to dobrze.

Edytowane przez AmstradSRX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz niedaleko do punkt CANAL+ to możesz zasilić kartę w punkcie.

Dostaniesz kwit z datą ważności środków przedpłaconych i aktywacja karty następuje w ciągu minut.

Oferta jest ważna do 2023 i może zostać przedłużona (ale nie musi). O tym decyduje operator.

Do tej pory przedłużali wszystkie oferty, nawet archaiczną SmartHD+, która jest dziś najtańszą ofertą PayTV na rynku (15 zł/mies.)

W końcu jednak im trochę na konto wpada od "prepaidowiczów".  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AmstradSRX

Wpada, wpada, ja w tym siedzę już 7 lat i na abo nie pójdę, w moim wieku już się wszystko w tej telewizorowni widziało po 5 razy więc szkoda kasy.

Mówisz że w punkcie C+ doładuję kartę, no to spoko, przyjdzie nowy moduł to u nich się załatwi na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2021 o 21:02, AmstradSRX napisał:

Jeśli chcę zapłacić za rok z góry albo i dwa lata to jak mam to mnożyć aby mi z czasem SYSTEM sygnału nie odciął??

Pakiet 19,99 x 5 miesięcy x ilość takich pakietowych miesięcy??

(przykład:  chcę TV na 15 miesięcy czyli wpłacam 15 x 19,99zł TAK???)

Tak.

Ja tak płacę od dawna. Raz w roku wpłacam 19,99x12 albo 19,99x5 (wtedy na 5 miechów).

W Smart HD też zapłaciłem 15x12 PLN i cały rok spokój.

Na dłużej niż rok nie polecam bo oferta ma się zakończyć 31.12.2023 ale czy do tego dojdzie to wie tylko sam operator (w zasadzie to pewnie jeszcze nie wie bo decyzję podejmie w niekoreślonej przyszłości :-)).

Datę zakończenia ofert na kartę przesuwano już 3x.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...