Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – współpraca ze spliterami


bogi66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam się z prośbą o radę do Was jako do ludzi niewątpliwie znających się na rzeczy w przeciwieństwie do mnie znają się na rzeczy. Sytuacja wygląda następująco: do tej pory byłem szczęśliwym użytkownikiem karty Cameleon, dzieląc sygnał splitterem serverlink na 3 dekodery: 2 Fergusony i Pace'a. Fergusony działają, natomiast Pace po ostatniej aktualizacji nie współpracuje ze splitterem. Jako ze mam umowę do pazdernika 2019 roku i chiałbym korzystać ze splittera i Fergusonów, natomiast potrzebny jest mi dekoder z dyskiem i nagrywarką. Moje pytanie brzmi co najlepiej zrobić. Słyszałem o opcji wgrania do Pace'a softu enigma (jednak koszt operacji jest większy niż wartość Pace'a więc chyba nie jest to dobra opcja. Podobno można kupić nboxy lub mediaboxy z enigmą, a także można zaopatrzyć się w inny rodzaj splittera (słyszałem coś o nazwie clone? , nie znam się, chce tylko naprowadzic na to o co mi chodzi) .

Podsumowując,chciałbym aby ktoś z wiedzą i doświadczeniem, poradził mi co najlepiej w tej sytuacji zrobić. Będę wdziwny za wszystkie rady.

Pozdrawiam i z góry dzięki

Clone+ też już nie działa z Pace, zresztą z tego co mi wiadomo to już żaden spliter nie działa z tym dekoderem. Jeżeli to jest Pace na wynajem, to szybko leć go wymień, powiedz że dysk Ci pada, jak będziesz miał szczęście to dostaniesz pace ze starym softem, wyłączysz automatyczną aktualizacje i do końca umowy dociągniesz. Radze Ci też wyłączyć automatyczną aktualizację na wszystkich dekoderach, na wszelki wypadek. Poczytaj kilkanaście postów wstecz, a najlepiej tutaj: https://forum.satkurier.pl/topic/12819-pvr-box-pace-hds724191/page-764? Dobrze że masz tylko jednego Pace, ja mam ich 3, w tym 2 na własność Edytowane przez Dlugas24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź

Niestety Pace nie jest wynajęty, podbnie jak ty mam go na własność, multiroomu do końca umowy (czyli do padzernika 2019) brać nie chce, dopóki działa chce korzystać z tego co mam, stąd pytanie o dekodery, może ktoś wybrał jedną z wymienionych przeze mnie opcji w poprzednim poście

Edytowane przez fcb1899
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie i pomoc. Starałem się przejrzeć forum na tyle ile mogłem i zauważyłem, że pewnie żadna z opcji przeze mnie przedstawionych nie jest opłacalna i na dłuższą metę pewnie najlepiej brać multiroom. Natomiast sytuacja u mnie jest jaka jest, dlatego chciałbym się od Was dowiedzieć która z tych nieopłacalnych opcji jest nieopłacalna w NAJMNIEJSZYM stopniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystkie są nieopłacalne i nie ważne co zrobisz to i tak stracisz kasę ,no chyba ,że masz kasę jak "rusek wojska". Jak wyżej koledzy Ci już wszystko napisali i doradzili ,ale  jeśli chcesz już wtopić kasę to tylko kupno tunera np. formuler ( ponoć bardzo dobry za cenę, ale nie miałem więc podaje tylko jako przykład)  i to jest najtańsza opcja. Druga opcja to multiroom od NC+. Było wiadomo nie od dziś ,że camele idą w odstawkę i ten co bystrzejszy jest na umowie "bezterminowej" ,a płaci może 4-5 zł. więcej lub jak nie którzy wzięli sprzęt od NC+ i mają spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...