Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam od wielu lat C+

Od roku trwa kolejna umowa do listopada 2022

Pakiet Extra+ z dekoderem i dyskiem 1TB za 59,99
Canal+ Online (Dawne nc+GO)

 

Aktualnie chciałbym zmniejszyć pakiet na Relax+

Zachowując sprzęt i dostęp Canal+ Online z kanałami z oferty Relax+

Ktoś wie jak to załatwić? Telefon, Punkt?

Jak argumentować, aby się powiodło?

 

Pozdrawiam serdecznie
Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ircios napisał:

59,99 to dobra cena, ale dla operatora. 59,99 za samo E+ płacić to dramat  ;-)

To żaden dramat. Jak podpisujesz 1 umowę to taka jest cena cennikowa za Extra+ i albo ją akceptujesz albo do widzenia. Ja jak przyszedłem do C+ to wziąłem superpremium 4K za 119,00 zł i nikt mnie się nie pytał czy mi cena pasowała czy nie. Jak komuś ceny nie pasują to ogląda TVP KurWskiego w naziemce.

Edytowane przez Jorg1980
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

No tak bo dyskusja dotyczy nowego abonenta z pierwszą umową😂

Dokładnie jak ktoś siedzi w C+ to sobie ceny może negocjować. A z pierwszą umową to tak jest że za gołe extra+ trzeba położyć 6 dyszek a za extra+ z C+ 90 zł i to bez c+4K. Nie pamięta wół jak cielokiem boł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są ceny na stronie i jak zamawiam usługę to liczę się z tym, że tyle muszę za to zapłacić. Jak mnie nie stać to nie kupuję. To tak jak z zakupem auta. Jak jest cena w salonie 50000zł  to kupuję za 50000 zł, a jak mam w kieszeni 49999,00 to z salonu wychodzę. To się nazywa mieć w życiu honor i nie robienie z siebie biednego na każdym kroku.

Edytowane przez Jorg1980
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jorg1980 napisał:

Jak się w życiu kasy nie ma to trzeba mieć pojęcie i na odwrót.

A może po prostu szanuje swoje pieniądze? Jak chcesz - to płać 60zł co miesiąc za ten pakiet. Stały abonent może się w tym pakiecie zamknąć w 35zł, czyli o połowę mniej, a pozostałą kwotę przeznaczyć na coś innego. 

Jak wolisz przepłacać to Twoja sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kamil2505 napisał:

A może po prostu szanuje swoje pieniądze? Jak chcesz - to płać 60zł co miesiąc za ten pakiet. Stały abonent może się w tym pakiecie zamknąć w 35zł, czyli o połowę mniej, a pozostałą kwotę przeznaczyć na coś innego. 

Jak wolisz przepłacać to Twoja sprawa. 

Właśnie rozchodzi się o to że nie każdy jest stałym abonentem. Aby nim być najpierw trzeba podpisać 1 umowę a wtedy są ceny jak na stronie dla nowych abo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jorg1980 czy Ty tego nie rozumiesz, że odnosimy się do posta osoby, która jest stałym abonentem i do stwierdzenia innego forumowicza, że cena 59,99zł jest ceną dobrą? Czego tu nie rozumiesz?

 

Zresztą nowy też może taniej otrzymywać wyższe pakiety - trzeba tylko wiedzieć jak. Ale nie będę już Cię wyprowadzał z Twojego przekonania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jorg1980 napisał:

To są ceny na stronie i jak zamawiam usługę to liczę się z tym, że tyle muszę za to zapłacić. Jak mnie nie stać to nie kupuję. To tak jak z zakupem auta. Jak jest cena w salonie 50000zł  to kupuję za 50000 zł, a jak mam w kieszeni 49999,00 to z salonu wychodzę. To się nazywa mieć w życiu honor i nie robienie z siebie biednego na każdym kroku.

Człowieku....w salonie tez idzie się ugadać, nawet o kilka tysięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie już zapomnieli że kiedyś sami zaczynali przygodę z platformami satelitarnymi i pewnie sami na początku nie raz wtopili.

 

Dla mnie również jest naturalne że chcąc podpisać umowę akceptuję i godzę się na ofertę na stronie czy w salonie. A wychodzi na to że trzeba iść do punktu C+ i szarpać sprzedawcę za włosy aby co spuścił 10 zł.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nikogo szarpać za włosy. Kilka razy w roku są oferty dla nowych z darmowymi miesiącami. Przeliczając to na średnią cenę miesięczną wychodzi taniej niż w normalnej ofercie cennikowej. 

@Jorg1980 w pertraktacjach o wysokość abonamentu nie widzę niczego złego, a już na pewno nie postrzegam tego jako robienie z siebie biedaka lub brak honoru. Pracuję na swoje pieniądze i nie wydaję ich bezmyślnie. Jeżeli mogę za równoważny towar lub usługę zapłacić taniej to to robię. Ty oczywiście nie musisz tak postępować - życie to sztuka wyboru, a właściwy wybór to droga do sukcesu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, moje pytanie dotyczy promocji Canal+ w Credit Agricole. Kończy mi się promocja, w której dostawałem zwrot w kwocie 30 zł miesięcznie za opłacanie abonamentu z rachunku CA. Orientuje się ktoś czy jeśli zrobiłbym cesję umowy na żonę to można by skorzystać z nowej promocji CA- zwrot do 500 zł na abonament Canal+ Oczywiście przy założeniu konta w CA na żonę. Rozumiem, że drugi raz nie można skorzystać z tej promocji z tego samego konta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...