Skocz do zawartości

Platforma CANAL+ – umowa, płatności (problemy i pytania)


Rasheed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, czy mam szanse wyrwać swoje 5zł które policzyli do rachunku za to że wpłynęło w terminie opłata za pakiet główny ale z brakujące 3zł opcja dodatkowa ostatnio włączałem. Sprawdziłem regulamin i jasno jest napisane że: 

 

Warunkami korzystania z rabatu są:

wyrażenie zgody na otrzymywanie rachunku w formie elektronicznej,

podanie (oraz zweryfikowanie) adresu e-mail, na który rachunek będzie wysyłany

terminowe dokonywanie płatności za usługi.

W przypadku niespełnienia któregoś z powyższych warunków (np. wycofania zgody na e-rachunek), rabat nie będzie udzielany.

 

Terminowo wpłaciłem a że brakło końcówki bo dokupiłem kanał za 3zł i zapomniałem dopłacić to stwierdzili że nie dokonano wpłaty w terminie ale opłata za główny pakiet jest w terminie a jasno punkt mówi 5zł doliczane pod warunkiem że wpłata będzie nie w terminie czyli po 18 każdego miesiąca a nie ma w regulaminie napisane przykład za brak wpłaty lub wpłaty po terminie lub wpłata kwoty nie równej wg umowy powoduje naliczanie 5zł. 

 

Mogę się kłócić bo regulamin nic nie mówi o tym jeśli nie wpłacimy za jakaś opcję dodatkową nie w terminie to doliczą 5zł, usługa został opłacona czyli pakiet główny w tym multiroom.

 

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zadzwonić na infolinię i dostaniesz jednorazową korektę do rachunku. Utrata rabatu za e-rachunek i terminową płatność jest na jedną fakturę. Zapłacisz saldo w terminie, to w kolejnym miesiącu masz -5 zł

W dniu 7.09.2021 o 13:21, Krzysiek11:) napisał:

Ja nic nie dostałem, konto do wpłat  od początku było w BNP Paribas. 

Cyfra+ miała też konta w RBS Bank i jest tak że część klientów ma BNP Paribas (spadek po Rabobanku), a część w ING lub w Pekao SA. 

Na umowie mojej gdzie jest włączona jedna płatność, to przelew idzie do banku ING. 

 

Edytowane przez Karolek1998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z Canal+, zakończyli współpracę z "rogatym" bankiem, klienci płacący rachunki dotychczas w tym banku od września br. mają nowe konto do wpłat znajdujące się w ING Banku Śląskim (potwierdzone, mój przelew za wrzesień poszedł do ING, dotychczas "szedł" do żubra).

Edytowane przez sławek72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro pisałem kilka postów wyżej 61 1050.

@G2000 ja cały czas płaciłem na konto w PEKAO SA  w sierpniu dostałem info na malia i wiadomość w strefie C+ że od września płacę na konto ING, jak ktoś tu już wspominał że Canal+ ma konta w kilku bankach.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Witajcie. Proszę o wyrozumiałość , to mój pierwszy raz tutaj. 

Canal+, umowa wygasła 31/10 i przeszła w umowę na czas nieokreślony. 2/11 zdejmują uprawnienia z jednej karty (Multiroom po Cyfra+). 

Prosiłem na infolinii, czacie, mailowo o wskazanie punktów w umowie bądź regulaminie, mówiących o takiej możliwości. Wszystkie odpowiedzi to że "nie może teraz znaleźć" albo bzdety o unifikacji systemu i coś tam w tym stylu. 

Żadnych konkretnych zapisów. 

Proszę o pomoc. Czy zrobili to zgodnie z regulaminem/umową czy przegięli? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, visniabeer napisał:

Witajcie. Proszę o wyrozumiałość , to mój pierwszy raz tutaj. 

Canal+, umowa wygasła 31/10 i przeszła w umowę na czas nieokreślony. 2/11 zdejmują uprawnienia z jednej karty (Multiroom po Cyfra+). 

Prosiłem na infolinii, czacie, mailowo o wskazanie punktów w umowie bądź regulaminie, mówiących o takiej możliwości. Wszystkie odpowiedzi to że "nie może teraz znaleźć" albo bzdety o unifikacji systemu i coś tam w tym stylu. 

Żadnych konkretnych zapisów. 

Proszę o pomoc. Czy zrobili to zgodnie z regulaminem/umową czy przegięli? 

@visniabeer

W ostatnich miesiącach rozpoczęła się obowiązkowa wymiana starego Multiroom z dawnej Cyfry+, także nie ma szans byś zachował niezależny Multiroom. Masz możliwość skorzystania z takich rozwiązań:

  • Przedłużenie umowy z przejściem bez dodatkowych opłat na nowy łączony typ usługi Multiroom Standard świadczony tylko na dekoderach (Wtedy dostajesz wymianę głównego sprzętu na dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za free bez opłat miesięcznych, a jako dodatkowy w MR na tą chwilę wydawany jest tylko dekoder wifiBox+ jako sprzęt uzupełniający, ale w najbliższym czasie powinny pojawić się dekodery bez dysku modele WiFi PremiumBox+ i 4K UltraBox+ jako uzupełniające). Do tego ewentualnie masz możliwość zawarcia także do tego umowy dodatkowej na specjalnie przygotowanych warunkach, o których w punkcie poniżej.
  • Dla Abonentów korzystających z dekoderów w dwóch różnych lokalizacjach lub chcących mieć nadal niezależność, to przygotowana została możliwość zawarcia osobnej dodatkowej umowy na specjalnych mocno zrabatowanych warunkach z pakietem Extra+ za 10 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 25 zł/m. Do tej specjalnej osobnej niezależnej umowy można dostać dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za free lub moduł CAM CI+ ECP za free.
  • Ewentualnie przedłużenie umowy tylko na sprzęcie głównym z rezygnacją całkowitą z usługi Multiroom. Do tego ewentualnie możliwość zawarcia umowy dodatkowej na specjalnych warunkach, o których w punkcie powyżej.
Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...