Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no oczywistym jest że bez prądu nie pobierze...:)

Psiokrew, znowu jasno nie napisałem o co mi chodzi ;)

Moje ostateczne więc i jasno postawione pytania:

1. Czy wyłączanie go na nocki z prądu (czy ogólnie częste wyłączanie) nie odbije się jakoś negatywnie na dekoderze (niby nie powinno, ale różnie to może być...)

2. Czy po pobraniu treści VOD, jeśli go wyłączę z prądu, one nie znikną? (też nie powinny, bo zgaduje, że są takowe nagrywane na dysk...)

dziękuję za cierpliwość ;)

Zniknąć, nie znikną, ale nowe pozycje raczej się nie pobiorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie Wypożyczalni VOD+ - na dekoderze Pace PVR 500 GB mam listę dostępnych filmów (każdy za 9 zł), ale na wszystkich pozycjach jest informacja "dostępny wkrótce", mimo iż na stronie http://ncplus.pl/filmy/Zadze-i-pieniadz ... y-vod-plus jest informacja o aktualnej dostępności. Ktoś wie, czy tylko dekoder Pace PVR jest pokrzywdzony, czy jeszcze tego nie uruchomili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kolekcja VOD+ a kolekcja Premiery VOD. z tego co mi wiadome to na tym dekoderze będzie dostępna tylko kolekcja Canal+VOD znany z cyfry+ pod nazwą Canal+ na życzenie oraz wspomniana kolekcja PREMIERY VOD. Poza tym status dostępny wkrótce oznacza że materiał ten jeszcze nie ściągnął się na dysk twardy dekodera i niebawem się pojawi na dysku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kolekcja VOD+ a kolekcja Premiery VOD. z tego co mi wiadome to na tym dekoderze będzie dostępna tylko kolekcja Canal+VOD znany z cyfry+ pod nazwą Canal+ na życzenie oraz wspomniana kolekcja PREMIERY VOD. Poza tym status dostępny wkrótce oznacza że materiał ten jeszcze nie ściągnął się na dysk twardy dekodera i niebawem się pojawi na dysku

 

Dzięki bardzo za rozjaśnienie :smile:

 

Jeszcze jedno pytanie - w jaki sposób w takim razie pobrać/przyspieszyć pobranie interesującego mnie filmu? Dekoder mam od wczoraj, dzisiaj status wszystkich filmów nadal bez zmian - "dostępny wkrótce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się nie da przyśpieszyć one po prostu są wysyłane przez satelitę czyli muszą się nagrać na dysku u ciebie tak coś kiedyś usłyszałem od konsultanta. myślę że 2-4 dni i powinno być all nie wiem jak to wygląda ale kilka dni mi to ściagało.

 

Przez 24h od uruchomienia Pace`a pobrało mi 1 film - trochę miernie, lista zawiera 27 pozycji (jeżeli dobrze pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie poszalejesz z jednym kablem. Jeśli to ma wszystko szybko i sprawnie działać konwerter TWIN na czaszy i pociągnięte dwa kable do dekodera. Jeden obsłuży telewizję, drugi szybko załaduje na dysk dekodera wszystkie kolekcje VOD. Dwa lata temu miałem ten sam problem, nikt mi nie powiedział o co chodzi i czekałem jak [beep] aż mi się 2 filmy ściągną przez 5 dni. Podłączyłem drugi kabel - dosłownie na drugi dzień było wszystko.

 

Ile kabli antenowych masz podłączone do dekodera i jakie masz ustawienia anteny?

 

 

1 kabel antenowy w dekoderze, ustawień teraz nie podam (siła sygnału ok 70%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie poszalejesz z jednym kablem. Jeśli to ma wszystko szybko i sprawnie działać konwerter TWIN na czaszy i pociągnięte dwa kable do dekodera. Jeden obsłuży telewizję, drugi szybko załaduje na dysk dekodera wszystkie kolekcje VOD. Dwa lata temu miałem ten sam problem, nikt mi nie powiedział o co chodzi i czekałem jak [beep] aż mi się 2 filmy ściągną przez 5 dni. Podłączyłem drugi kabel - dosłownie na drugi dzień było wszystko.

 

Ile kabli antenowych masz podłączone do dekodera i jakie masz ustawienia anteny?

 

 

1 kabel antenowy w dekoderze, ustawień teraz nie podam (siła sygnału ok 70%).

 

Dzięki serdeczne za informacje, będę musiał nad tym pomyśleć, ale niestety przez najbliższe 2 miesiące nie będę miał możliwości ingerować w antenę - czy na 1 kablu VOD w ogóle działa? Film , po pobraniu na dysk, odpali się bez problemów? Do tej pory (2 dni) mam 3 filmy na dysku, niestety trailer w którymś z nich nie chce się odpalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej zadziała, usługa VOD+ działa na takiej samej zasadzie jak nagrywanie programu przez użytkownika. Jeżeli dekoder będzie w trybie standby a na specjalnym kanale będzie leciał film którego akurat brakuje na Twojej liście to dekoder rozpocznie jego nagrywanie. Gdy w tym czasie włączysz dekoder to częściowo nagrany film zostanie usunięty i nagrany przy kolejnej okazji. Więc przy jednym kablu ściąganie kolekcji VOD trwa wolniej, o ile ? to już zależy jak długo masz włączony dekoder i czy np na noc go wyłączasz z prądu, bo swoja drogą to prądożerne bydle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam od kilku lat dostęp do VOD i kolejny już pace 500 GB. Mam też pojedynczy konwerter i zdarzało się wielokrotnie, że pewne filmy, dostępne jak wynikało z info powiedzmy przez dwa miesiące, NIGDY mi się nie ściągnęły na dysk. Wszystko wg. instrukcji, bez wyłączania z prądu na noc. Nawet wymieniłam dekoder na nowy egzemplarz bo myślałam, że jest do niczego. Ale drugi (nowszy typ) ma to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli mam C+ (całą paczkę gratis do Universe) to mogę korzystać z tego c+ vod za darmo? Przy PREMIERY + mam podaną cenę za dany film, a w CANAL + VOD wszystkie filmy jakby odznaczone "V" a w miejscu gdzie podana powinna być cena jest napisany gatunek i "dostępny do..." jak włączam od razu leci film, czyli są darmowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam C+ (całą paczkę gratis do Universe) to mogę korzystać z tego c+ vod za darmo? Przy PREMIERY + mam podaną cenę za dany film, a w CANAL + VOD wszystkie filmy jakby odznaczone "V" a w miejscu gdzie podana powinna być cena jest napisany gatunek i "dostępny do..." jak włączam od razu leci film, czyli są darmowe?

 

Jeśli masz zielony ptaszek V to masz za darmo mozesz oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...