Skocz do zawartości

CANAL+ VOD


waldi123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przy 6 c+ canal+vod na nc+go i kolekcja dyskowa nie są  dostępne. Widocznie jest jakiś błąd systemu, że ci działa kolekcja internetowa i przy najbliższym odświeżeniu uprawnień c+vod zniknie. W kolekcji dyskowej jest zawsze mniej filmów, niż w internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolekcja dyskowa pobiera się za pośrednictwem satelity i jest zapisywana w pamięci dysku dekodera. Stąd w regulaminie jest zapis, że Operator zastrzega sobie prawo do rezerwacji pamięci dyskowej sprzętu.


Nie wiem czemu wam działa. Przy zmianie  oferty z ośmioma kanałami Canal+ na ofertę z sześcioma, zgodnie z warunkami oferty ubywa kolekcja Canal+ VOD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Prawdopodobnie jest zapis, ze przy 6xC+ C+VOD jest ale tylko przez internet (przez nc+go tv), a nie przez oba kanaly.

 

A tak z ciekawosci: streamownie do nc+go tv to z uzyciem TCP/IP idzie, a czego sie dokladnie uzywa, gdy streamuje sie to przez sygnał satelitarny (opcja dyskowa/przez dekoder)?

 

edit

dodam jeszcze, ze wg nc+ przy 6xC+ nie powinno sie miec dostepu do obu c+vod przez nc+go tv ani dyskowego, takze jednym slowem bałagan!

Edytowane przez Don kichot
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
Gość kingofsouth

Ile czasu trzeba czekać na odcinek serialu skazany na śmierć odc 8 ?

 

NC+GO zaglądałeś tam? :P

Na dekoderze też jest dostępny....

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Jak sam widzisz na dekoderze też jest dostępny. :D

Widocznie tobie jeszcze się nie pobrał na dysk.W dekoderze też masz NC+GO TV(jak masz neta podpiętego do dekodera) to tak też oglądniesz. :P

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Podłączę się do tematu. Na wifiPremiumbox+ biblioteka "zaciągała" się bez problemu. Tydzień temu zmieniłem dekoder na 4K i od tej pory zrobiło się wesoło. 3/4 tytułów ściągało się w wersji "czarnej" - bez obrazu i dźwięku. Zgodnie z zaleceniami z infolinii, przywracałem ustawienia fabryczne, formatowałem dysk (ok. 6 razy), ale nic to nie pomogło - zmieniały się tylko tytuły, które działały. Dwa dni temu wymieniono mi dekoder, potem dysk na nowe egzemplarze. Oczywiście nic się nie zmieniło, aż do dziś. Po kolejnym przywróceniu wszystkiego do ustawień fabrycznych, na 7 ściągniętych pozycji wszystkie mają obraz, ale żadna nie ma działającej polskiej ścieżki dźwiękowej (cisza), a na wersji oryginalnej /angielskiej brak jest napisów. Oczywiście nc+ nie odnotowało żadnych problemów, ja się czepiam itp. Dodam tylko, że instalację antenową mam podwójną z monoblockiem quadem (dwa wolne). Siła i jakość 70-80%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się do tematu. Na wifiPremiumbox+ biblioteka "zaciągała" się bez problemu. Tydzień temu zmieniłem dekoder na 4K i od tej pory zrobiło się wesoło. 3/4 tytułów ściągało się w wersji "czarnej" - bez obrazu i dźwięku. Zgodnie z zaleceniami z infolinii, przywracałem ustawienia fabryczne, formatowałem dysk (ok. 6 razy), ale nic to nie pomogło - zmieniały się tylko tytuły, które działały. Dwa dni temu wymieniono mi dekoder, potem dysk na nowe egzemplarze. Oczywiście nic się nie zmieniło, aż do dziś. Po kolejnym przywróceniu wszystkiego do ustawień fabrycznych, na 7 ściągniętych pozycji wszystkie mają obraz, ale żadna nie ma działającej polskiej ścieżki dźwiękowej (cisza), a na wersji oryginalnej /angielskiej brak jest napisów. Oczywiście nc+ nie odnotowało żadnych problemów, ja się czepiam itp. Dodam tylko, że instalację antenową mam podwójną z monoblockiem quadem (dwa wolne). Siła i jakość 70-80%.

 

 

U mnie na UltraBoxie bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, tydzien conajmniej zeby sie wszystko wgralo na swiezym dekoderze.

Po kilkuletnim użytkowaniu Turboboxa potem wifiPremiumboxa, wydawało mi się, że jeżeli w danej kolekcji jest już widoczny tytuł to powinien być w pełni funkcjonalny czyli mieć obraz, dźwięk (przeważnie w 2 wersjach) oraz napisy (przy wersji oryginalnej dźwięku). To, że pełna liczba tytułów w kolekcji dostępna jest po jakimś czasie jest rzeczą oczywistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...