Skocz do zawartości

Active Family


Zxcvbnm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
17 godzin temu, Emil.1603 napisał:

Czyżby znowu kanałowi trafił się fartowny telemetr? ;)

 

Kanał ma takie wyniki już od kilkunastu tygodni więc albo rzeczywiście nie zmienił się panelista i nabija ciągle wyniki kanałowi albo po prostu trafiono z ofertą. To prawdziwy fenomen z takimi wzrostami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, roberttosat napisał:

Czyli do kosza z takimi pomiarami. Może jednak Jacuś ma rację ? ;-D

Oczywiście że do kosza. Te pomiary to jest śmieszność. Mała grupka osób decyduje za to co mają oglądać miliony. Dodatkowo Nielsen nie monitoruje np. serwisów VOD czy transmisji w internecie, gdzie co raz więcej ludzi właśnie w ten sposób ogląda TV. Nie wiem jak z nagrywarkami, ale chyba też Nielsen tego nie monitoruje, a jak jeszcze miałem Nkę, później nc+ to praktycznie każdy film czy serial nagrywałem i oglądałem w dogodnym dla siebie czasie, przewijając reklamy. Jedynie sport oglądałem live.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, bo to jedyne wiarygodne źródło danych jakie kanały są faktycznie ile czasu oglądane, kiedy przełączne, na jakich reklamach ludzie zostają, a kiedy przełączają, a w tych Nielsenkach to jakiś śmieszek zostawi TV włączony na takim AF czy Tele5 , pójdzie zrobić sobie kanapkę, zapomni, wróci po  godzinach i cyk wynik wypaczony. Jak ja kocham takie badania, niczym w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2019 o 18:07, PowerTV napisał:

Zdecydowanie nie jesteśmy zainteresowani tym kanałem.

Najpierw niech i nam zapłaci długi (w sądzie w 1 instancji już wygraliśmy sprawę).

A z ciekawości czy zadłużenie Active Family jest większy, czy mniejsze od tego, jakie kiedyś ciążyło na TVR? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2019 o 18:07, PowerTV napisał:

Zdecydowanie nie jesteśmy zainteresowani tym kanałem.

Najpierw niech i nam zapłaci długi (w sądzie w 1 instancji już wygraliśmy sprawę).

A czy cały czas jesteście ich "wsparciem technicznym" ? Postraszcie ich, jak wtedy kiedy na miejscu ich kanału testowaliście sobie NUTA TV na sat. Teraz z Top Kids haha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...