Skocz do zawartości

Active Family


Zxcvbnm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Profil na FB Active Family też umarł (ostatni wpis 4.12 - wcześniej byli bardzo aktywni)

Więc można podejrzewać, że Winnicki ich przejął i jak go satysfakcjonują opłaty od gniazdka za AF, to zaraz dojdzie do rebrandingu AF w Top Kids czy Nute :mrgreen:

 

No ale tego się dowiemy prędzej z ogłoszenia w jakiejś kablówce niż od samego PowerTV :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo Polsat, TVN i TVP najpierw informują o swoich planach forumowiczów Satkuriera, a dopiero potem swoich kablowych partnerów.

 

Bądźmy poważni. Nie ma żadnego uzasadnienia, dla którego MWE miałby się tłumaczyć tutejszym bywalcom jako pierwszym. Oczywiste, ze najpierw się informuje partnerów biznesowych, potem prasę. A dyskusje na forum winny odbywać się na podstawie doniesień prasowych. Wszystko.

 

A jeszcze, co do samego kanału, to ech...według ich FB, mają w ofercie tylko jeden program o zoo. I nie wiem jak to się ma do nazwy kanału.

Edytowane przez dziwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu jednak jest dziwnego - przekazu na 11,662 GHz, pol. V nie było. Jeśli operatorzy mają się przełączać (w sumie zostali postawieni pod ścianą bo starej emisji nie było i to dłuższy czas, została tylko nowa), to po co ją teraz wznawiać? Ale to bardziej pytanie do RDF...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu jednak jest dziwnego - przekazu na 11,662 GHz, pol. V nie było. Jeśli operatorzy mają się przełączać (w sumie zostali postawieni pod ścianą bo starej emisji nie było i to dłuższy czas, została tylko nowa), to po co ją teraz wznawiać? Ale to bardziej pytanie do RDF...

Chyba mało który operator kablowy brał sygnał SD z satki, a raczej HD ze światłowodu, a tam cały czas coś leciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz w videostarze jest jeszcze inny AF bo włoski.

Z tego wnioskuję że: są 3 przekazy pod ID Active Family; 1) polski, ten co był wcześniej, parę tygodni temu; 2) nowy polski z "W śląskim zoo"; 3) włoski, jest w videostarze a program TV z videostara jest na 2. "W śląskim zoo", wczoraj był program na nasz AF, dziś na ten nowy co go wyłączają, a co będzie jutro?

PS. Jak coś źle napisałem, poprawcie mnie.

PPS. Wiem że trudno mnie zrozumieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z satelity usunięto drugi Active Family, ten z tp. 158 ze starych parametrów (znaczy nadal się wyszukuje, ale znowu nie nadaje), na videostar.pl nadal idzie inna wersja, ale normalnie po polsku.

EDIT: Usunięto też identyfikator - także koniec, na satelicie tylko wersja emitowana ze wsparciem MWE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Leci to co na videostar.

Dźwięk ac3, epg tygodniowe.

 

Więc można wyciągnać wnioski, że to co leci z tp TVN to proteza sklejona na szybko aby abonenci umów nie wypowiadali. :mrgreen:

 

 

NC+

ds_20170201_1654400062.png

 

TVN

ds_20170201_1655170291.png

Edytowane przez dddl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta hybryda nadawana z transpondera TVN od samego początku była podejrzana i teraz to zostało potwierdzone. Zwróćcie uwagę na logo i oznaczenie wiekowe Active Family z transpondera 10,719. Są one dokładnie takie same, jak przed tym całym cytkiem, czyli w safe area i zdeformowane (spłaszczone). Kiedyś nawet napisałem w tej sprawie do nadawcy. Odpisał mi sam właściciel kanału i wyobraźcie sobie, że nawet nie wiedział jaka wersja jego kanału (SD czy HD) jest nadawana na satelicie, a co do deformacji loga i oznaczenia wiekowego napisał, że jego zdaniem oraz zdaniem jego informatyków wszystko jest OK. Niesamowite, jacy to ludzie bawią się teraz w tworzenie telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na tp. TVN-u jest wersja kanału "tworzona" przez speców od MWE. Innego wytłumaczenia nie znajduje. Dobrze, że chociaż właściciel jest ten sam. Inaczej mielibyśmy pewnie powtórkę z rozrywki (patrz LOVE). Chociaż i tutaj można mieć wątpliwości, skoro zawarli jakąś współpracę z Winnickim właśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...