Skocz do zawartości

Przeszedłem z CANAL+ do Polsat Box, wrażenia opinie


neonbloow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się, po 12 latach w C+ (wcześniej 2 lata Wizja TV) przeszedłem do CP...full pakiet + Sagemcom + 2 dekoder hd + multiroom gratis + 3 miesiące gratis + umowa na 15 miesięcy - 104zł miesięcznie, więc tak jak ktoś tutaj już pisał, jestem zadowolony, mam nadzieje ze strata tak wielkiej rzeszy abonentów nc+ da im coś do myślenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu zostałem abonentem Cyfrowego Polsatu. :D Czy szczęśliwym? To się okaże "w praniu". ;)

Mam pakiet Familijny Max HD + Film HD + Sport HD. Dodatkowo do tego opcja Multiroom bezpłatnie na cały okres umowy. Przeszedłem z CYFRY+.

W Cyfrowym Polsacie umowę mam na 15 miesięcy, w tym 3 miesiące gratis. Po trzech miesiącach abonament wyniesie 69,90 zł.

Wybrany przeze mnie sprzęt Cyfrowego Polsatu:

1) Urządzenie główne: moduł CAM CI+ Cyfrowego Polsatu, używany przeze mnie w moim tunerze Ferguson Ariva 202E.

2) Urządzenie dodatkowe do Multiroom'u: dekoder dedykowany Cyfrowego Polsatu: HD 3000.

 

Dekoder dodatkowy był już aktywny od razu po podłączeniu do anteny.

Moduł CAM w moim Fergusonie działa poprawnie. Odkodowuje wszystkie kanały Cyfrowego Polsatu, które mam w swoim pakiecie. Moduł zaktywował się po ok. 20 minutach od włożenia go do tunera i ustawieniu tunera na odpowiedni kanał.

 

Dzisiaj też wysłałem wypowiedzenie umowy do CYFRY+ (nc+) z powodu usunięcia przez nią kanału 13th Street Universal. Z CYFRĄ+ byłem od blisko 5 lat. Z wielkim bólem, ale postanowiłem pożegnać się z CYFRĄ+ i nie migrować jednak do nc+. Ostatecznie wybrałem Cyfrowy Polsat. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Póki co same dobre wrażenia :)

 

Wziąłem Moduł CI, nie chciał działać dobrze na technistarze s1, ale wyjąłem z szafy Amiko HD8300 i na nim działa bardzo dobrze. W telewizorze podobnie.

 

Pakiet za 99.90, na 15 miesięcy, pierwsze 3 gratis, pełna oferta. Czyli 12 miesięcy płatne - średnio wychodzi mniej niż 80 zł za miesiąc (w Cyfrze miałem 81 zł). Jakość - w porządku. Niektórzy mówią, że słabsze HD, ale nawet jeżeli - to nie w jakiś niezwykle zauważalny sposób. Bez kilku kanałów HD i Canalów + da się przeżyć.

 

Dodatkowo ipla mix i HBO GO (drugie na 3 miesiące, jak nie zrezygnuję - 10 zł). Moduł CI kosztował mnie złotówkę. Dodatkowy plus - możliwość negocjacji nowej umowy 3 miesiące przez zakończeniem obecnej (w Cyfrze też tak było, w N - 1 miesiąc gdy u nich byłem, może coś się zmieniło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dzień użytkowania i sagemcom zawisł ładnie się zapowiada nbox prze 4 lata nawet raz nie zawisł . To jest właśnie to czego brakuje mi w N , tylko jak pomyslę o wysokich cenach w NC+ to mi przechodzi . Po drugie konsultantów mają na mizernym poziomie jak na 3 telefony trafi się z jeden kumaty to dobrze na resztę ręce opadają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ad_nar mam pytanie. jak to się stało, że masz pakiet za 99 zł. coś się zmieniło w ofercie CP ? sprawdzałem na stronie i premium jest za 89 + 5zł MR, podobno w APS można dostać MR za 0 zł jak się przechodzi z N lub C+.

Ja z początku również byłem zainteresowany pakietem Premium, bo na stronie internetowej CP jest on za 89,90 zł miesięcznie, ale w APS-ie też dawano mi go za dychę miesięcznie więcej. Tak więc zrezygnowałem i wziąłem niższy pakiet. Ten, który mam w podpisie. Mulitiroom mam gratis. Przeszedłem z CYFRY+. Ogólnie jestem zadowolony. :)

 

 

ja też będę przechodził i zastanawiam się czy moduł CI i własny tuner czy dekoder CP.

Jeśli masz już własny tuner lub planujesz jego zakup do szczerze polecam ci ten moduł CAM Cyfrowego Polsatu i takie właśnie rozwiązanie, polegające na odbiorze CP na własnym sprzęcie. Sam mam i jestem zadowolony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wypowiesz umowy najpóźniej 3 m-ce przed jej zakończeniem to zostanie automtycznie przedłużona na 12 m-cy z tym samym pakietem, który masz.

Czy to przypadkiem nie jest niezgodne z prawem?

Pamiętam, że dawniej CYFRA+ "bekła" właśnie za podobne praktyki, gdzie po upływie danego okresu minimalnego (np. dwa lata), w przypadku braku wypowiedzenia umowy ze strony abonenta, umowa taka przedłużała się automatycznie na kolejny, taki sam okres minimalny. UOKiK nałożył za to na CYFRĘ+ karę i od tamtej pory jej polityka w tym zakresie uległa zmianie i każda umowa po upływie okresu minimalnego, jeśli nie została przed tym terminem wypowiedziana, przedłużała się już na czas nieokreślony. W okresie minimalnym okres wypowiedzenia wynosił jeden miesiąc, a w okresie bezterminowym już trzy miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dzień użytkowania CP, po 12 latach w Cyfrze i wcześniej 2 w Wizji TV i krótkim epizodzie w eNce, powiem tak: jest dobrze :) Co do dekodera, nie jest to jakiś majstersztyk (Sagemcom) ale nie ma co narzekać. Jakość obrazu, ciężko ocenić, kanały HD wydają mi się bardzo podobne do tych z C+, kanały SD wydają mi się troszkę jakby żywsze. Najważniejsza sprawa to oferta programowa, wziąłem full pakiet z darmowym multiroomem, Sagemcomem i drugim dodatkowym dekoderem, za wszystko płace 104zł, 3 miesiące gratis, umowa na 15 miesięcy i jestem naprawdę zadowolony. Na wielki plus zasługują kanały Viasat, polecam wszystkim takim jak ja, czyli tym którzy nigdy nie mieli do czynienia z tymi kanałami. History HD tutaj w cenie, nie żadne 1,99 jak w NiC+. Co do sportu, oczywiście nie ma tutaj co liczyć na piłkę, bo jej po prostu nie ma, w przyszłości sprawię sobie chyba karte Al Jazeery więc z tym nie będzie problemu, dla reszty siatkówka, ręczna, czy bardzo dużo boksu. Moim zdaniem Polsat ma najlepszą ofertę jeżeli chodzi o kanały popularnonaukowe, porównywalną ofertę filmową i oczywiście najsłabszą ofertę sportową, ale za taką cenę jest to po prostu najlepsza platforma cyfrowa na polski rynek. Mówi to ktoś kto jeszcze rok temu parę miesięcy temu nie wyobrażał sobie że kiedyś przejdzie do Cyfrowego Polsatu. Jeżeli ktoś ze starych abonentów Cyfry czy eNki zastanawia się jeszcze, polecam, nie ma sensu nabijać kabzę komuś kto ma nasz naród za bandę idiotów i myśli że uda mu się na tym zarobić. W stosunku jakość - cena CP jest idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 dzień użytkowania CP, po 12 latach w Cyfrze i wcześniej 2 w Wizji TV i krótkim epizodzie w eNce, powiem tak: jest dobrze :) Co do dekodera, nie jest to jakiś majstersztyk (Sagemcom) ale nie ma co narzekać. Jakość obrazu, ciężko ocenić, kanały HD wydają mi się bardzo podobne do tych z C+, kanały SD wydają mi się troszkę jakby żywsze. Najważniejsza sprawa to oferta programowa, wziąłem full pakiet z darmowym multiroomem, Sagemcomem i drugim dodatkowym dekoderem, za wszystko płace 104zł, 3 miesiące gratis, umowa na 15 miesięcy i jestem naprawdę zadowolony. Na wielki plus zasługują kanały Viasat, polecam wszystkim takim jak ja, czyli tym którzy nigdy nie mieli do czynienia z tymi kanałami. History HD tutaj w cenie, nie żadne 1,99 jak w NiC+. Co do sportu, oczywiście nie ma tutaj co liczyć na piłkę, bo jej po prostu nie ma, w przyszłości sprawię sobie chyba karte Al Jazeery więc z tym nie będzie problemu, dla reszty siatkówka, ręczna, czy bardzo dużo boksu. Moim zdaniem Polsat ma najlepszą ofertę jeżeli chodzi o kanały popularnonaukowe, porównywalną ofertę filmową i oczywiście najsłabszą ofertę sportową, ale za taką cenę jest to po prostu najlepsza platforma cyfrowa na polski rynek. Mówi to ktoś kto jeszcze rok temu parę miesięcy temu nie wyobrażał sobie że kiedyś przejdzie do Cyfrowego Polsatu. Jeżeli ktoś ze starych abonentów Cyfry czy eNki zastanawia się jeszcze, polecam, nie ma sensu nabijać kabzę komuś kto ma nasz naród za bandę idiotów i myśli że uda mu się na tym zarobić. W stosunku jakość - cena CP jest idealny.

 

 

Osobiśćie nie mam CP ale jest tu też jednak 4 mecze w kolejce T-Mobile Extraklasa na POLSAT SPORT HD i EXTRA HD,nie ma aż tak żle,za niedługo KSW 22 między innymi Pudzian za chwile fakt w PPV ale bez przymusu wykupu,żeby nie było nieczego nie loobuje tylko niezależne stwierdzenie faktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku nc+ bezczelnie oszukuje na liczbie kanałów!

Np. przy pakiecie Universe+ za 59 zł podaje, że pakiet ten zawiera 108 kanałów, w tym 34 HD. Jednak w rzeczywistości jest to 90 kanałów, w tym 33 w HD. 18 kanałów z tej puli to kanały niekodowane (FTA), które dostępne są bezpłatnie, bez żadnej umowy i bez abonamentu na każdym cyfrowym tunerze satelitarnym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...